Paparatso: Kadri Simson elab ainulaadses majas

11.08.2019 20:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
4
Foto:

Kadri Simsoni olevikku ja tulevikku varjutavad mustad pilved – tal tuleb tõestada, et pole elukaaslase poolt väljapetetud raha kasutades puhkusereisidel käinud.

Paparatso uudistab, kus asub Kadri Simsoni rahusadam, kus ta end kahtlustava maailma eest varjul olles välja saab puhata.
Endine majandus- ja taristuminister Kadri Simson elab Tallinna Kesklinna linnaosas, Pronksi tänaval asuvas korrusmaja 2toalises korteris. Korter asub 2. korrusel ja suurus on tervelt 66.9 m2.
Simsoni kodu asub südalinnas Narva maantee ja Gonsiori tänava vahelisel alal – vaid viie minuti jalutuskäigu kaugusel Viru Keskusest ja Rotermanni kvartalist. Linna parimad poed, kohvikud, restoranid ja kinod on kõik käeulatuses. Vahetus läheduses on Tallinna 21. kool, Mürakaru lasteaed ja kaunis Kadrioru park. Simsoni kodumaja on piirkonnas ainulaadne – maja on olemasoleva kvartali keskel. Korter on kaitstud südalinna müra ja tolmu eest ning asub vaikses ja turvalises sisehoovis.
Rein Murula Arhitektuuribüroo projekteeritud korterelamu on kaasaegse arhitektuuriga 6korruseline korterelamu rõdude, terrasside ning maa-aluste garaažide ja panipaikadega. Maja sisearhitekt Piret Noor koostas korterite siseviimistluse komplekslahendused. Hoovis on mugav laste mänguväljak. Simson ostis korteri eelmisel aastal.
Poliitik Kadri Simson on Aadu Musta ja Ülle Musta tütar. Tal on kolm nooremat õde: Kristiina, Liis ja Susan. Kadri Must abiellus 6. juunil 2008 ajakirjanik Priit Simsoniga. Nad lahutasid veebruaris 2015. Tänasel päeval on Kadri Simsoni elukaaslane ärimees Teet Soorm. Aastal 2017 sai Teet Soorm kahtlustuse suures ulatuses omastamises ja rahapesus.Vaadatud 2217 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
tiit

oi oi no näe ansipi&siimu PUNT on UUE saisaare AVASTANUD j-õ-u-d-u ???

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi