Paparatso: Laura Põldvere mõnus pesake

02.12.2018 11:15
Nelli Teataja
Kommentaarid
4
Foto:

Poppstaar Laura Põdvere elab Viimsis, Haabneeme aleviku vaiksel Nurme ­põiktänaval asuvas ­ridaelamu boksis.

Krundi teevad unikaalseks seal kasvavad põlistammed. Privaatsust lisab krundi tagumise külje piirnemine metsaga. Planeering on valgusküllane ja praktiline, kokku on 3 terrassi ja rõdu!
Esimesel korrusel on avar elutuba köögiga, pääsuga oma privaatsele terrasile ja tagahoovi , esik-garderoob, WC, tehniline ruum, lisaks panipaik sissepääsuga õuest ja varjualune kahe auto parkimiskohaga. Teisel korrusel on kahe rõduga magamistuba, veel teine magamistuba, vannituba sauna ja rõduga, eraldi WC, trepihall.
Boksi pindala 112,9 m2. Küte on lahendatud gaaskatla baasil. Boksides on vesipõrandaküte. Meri ja supelrand on jalutuskäigu kaugusel ning sportimiseks on mugavad rattateed ning metsarajad. Ridaelamu boksi turuväärtus on ligemale 200 000 eurot.
Ülenurme laulustuudios õppinud Laura on lõpetanud muusikakoolis viiuli eriala, laulnud Anne Adamsi stuudios, õppinud Ursel Oja käe all ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Laura sai üldsusele tuntuks aastal 2005 Eurolaulu finaalvooru pääsemisega nii ansambli Suntribe koosseisus lauluga "Let's Get Loud" kui ka soololauluga "Moonwalk." Oma soololauluga saavutas ta teise koha ja sõitis 2005. aasta kevadel Suntribe'iga Eestit esindama Kiievisse Eurovisioonile. Laul ei jõudnud Eurovisiooni lõppfinaali, pälvides poolfinaalis 20. koha.
2017. aasta Eesti Laulul võitis ta koos Koit Toomega esitatud lauluga "Verona" esikoha ja pääses esindama Eestit 2017. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Kiievis. Eurovisioonil laul teisest poolfinaalist edasi ei pääsenud.
Laura osaühingu Oh! Joy eelmise aasta müügitulu oli veidi enam kui 42.000 euri. Laura firma kandis nii eelmisel kui ka üle-eelmisel aastal kahjumit , mille ta kattis varasematel aastatel teenitud kasumi arvelt.Vaadatud 2216 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kõrgepinge

Üks "põlistamm" on küll seal otse tänava lõpus näha.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi