Paparatso luusib Yoko Alenderi akende all

01.09.2019 21:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
4
Foto:

Riigikogu liikmel Yoko Alenderil on korralik kinnisvara portfell. Yoko nimel on Kalamajas, Tööstuse tänaval neljatoaline korter, mille suurus on tervelt 95,3m². Puidust korrusmajal on kaks korrust ning kortereid on majas kokku kuus.

Korteri turuväärtus on ligemale 250 000 eurot. Kuusalu vallas, Salmistu külas on Yoko Alenderil maamaja koos tenniseväljakuga. Kinnistu suurus on 2940m², mille turuväärtus on ligemale 200 000 eurot. Yoko Alender teenib Riigikogu liikmena ligi 2600 eurot kuus. Yoko alustas eelmisel aastal Riigikogu liikme töö kõrvalt ka uut väljakutset. Nimelt asus ta Black Dog joogastuudiosse joogaõpetajana tööle. Yoko jaoks pole jooga sugugi uus teema — ta sattus joogasse juba keskkoolipäevil Stockholmis ning on läbi aastakümnete hoidnud joogaga iseenda vaimset ja füüsilist vormi. Yoko Alender on laulja Urmas Alenderi tütar. Yoko abikaasa on Priit Juurmann ehk DJ P. Julm. Yoko lapsed on Kaarel Bo, Herta Ing ja Uma Chantal ja 2016. aasta augustis sündinud Dag Ferdinand.Vaadatud 1389 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Preester

Need Yoko majad ei ole ju midagi erilist kuid tänu Reformierakonna aastate pikkusele tegevusele on rahvas niivõrd vaesunud et isegi väiksema puidust maja ostmine käib üle jõu.Kuid Reformierakonna poliitikute taskud on rahast pungil.Sisuliselt ongi tegemist miljonäride parteiga.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi