Paparatso: Mart Sanderil on ligi 400 000 euro eest kinnisvara

01.11.2020 23:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
3
Foto:

Multitalent Mart Sander on jõukas mees, kel on kaks korterit lausa Tallinna kesklinnas.

Kinnistusraamatu andmetel kuulub Mart Sanderile korter Kesklinna linnaosas, Juurdeveo tänaval. Korter on läbi kahe ­korruse ja 85,2m² suur.
Mart Sanderile kuulub ka korter koos kunstigaleriiga, Kesklinna linnaosas, Hariduse tänaval. Korteris on ruut­meetreid kokku 116. Maja on valminud aastal 1937, selle ­arhitekt on Richard Falkenberg.
Muusikukarjääri alustas Sander Estonias koorilauljana 1985–1991, hiljem jätkas lavastaja ja külalissolistina. Sander oli pikka aega laulja 1930.–1940. aastate estraadimuusikale keskendunud ­ansamblis Modern Fox ning pärast seda oma ansamblis Bel-Etage Swingorkester. Tal on ilmunud ligi kakskümmend heli­plaati, millest enamiku produtsent on ta ise. Teatris on Mart Sander esinenud peamiselt operettides ja muusikalides, kuid ka sõnalavastustes. Mart Sander on Tallinna Peeter-Pauli katedraali koguduse liige ja Püha Stanislause ordu rüütel. Ta valdab seitset võõrkeelt ning on tegelenud ka tõlkimisega. Sander on tegev nii maalikunstniku, teatrikunstniku kui ka raamatu­illustraatorina. Kunstnikuna on ta iseõppija. Lisaks on ta end  täiendanud meistri­klassides Londonis. Sander on alates 2009. a pidevalt esinenud isikunäitustega nii oma galeriis kui ka Eesti Kontserdi Tallinna ja Tartu saalides. 2017. aastal valmis Mart Sanderi ajalooline teleseriaal “Litsid”, mis jõudis TV3 kaudu vaatajani Eesti Vabariigi 100. juubeli raames veebruaris 2018. IMDB järgi on see kõige kõrgema reitinguga Eestis valminud seriaal.Vaadatud 1465 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
pede

min kinkisin kubeme täid!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi