Paparatso: Martin Helme suurele perele suur korter

20.10.2019 21:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
5
Foto:

Rahandusminister Martin Helme elab Nõmme linnaosas, Kalda tänaval asuvas kuuekordses korrusmajas. Maja on ehitatud aastal 1985. Helme korter on 5toaline, millel ruutmeetreid kokku 93.

Korteri turuväärtus on ligi 100 000 eurot. Martin Helme nimel on veel Pärnu maakonnas, Matsi külas maakodu. Kinnistu suurus on 3,36ha.
Martin Helme ja abikaasa Eeva peres kasvab neli tütart ja üks poeg. Martin lõpetas Tartu ülikooli ajaloolasena, Eeva õppis samas ülikoolis sama eriala.
Martin meenutab, et elas 20 aastat tagasi ülikoolipäevil elu, mida võiks nimetada lõbusaks ja tormiliseks. „Teadsin aga, et ülikooliajaga selline elu piirdubki. Teadsin, et abiellun ja olin kindel, et tahan kuut last. Miks kuut? Ega ma oskagi sellele tagantjärele nii täpselt vastata. See oli mu peas ilmselt lihtsalt üks number.
Tõsi, mul on kõige rohkem kahju neist üksikutest lastest, kellel on ainult üks onu või tädi. See on uskumatult hea tunne, kui sul on palju tädisid ja onusid. Selline klannitunne tekib. See on sotsiaalne võrgustik, mis sind alati toetab. Isegi kui on väga raske ja halb,” kirjeldab Martin suure pere eeliseid.
Martin Helme ema on kunstiajaloolane Sirje Helme ja isa EKRE esimees ja siseminister Mart Helme, tema kaksikõde on kirjandusteadlane Maarja Vaino.Vaadatud 1946 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Munk

Jaa, küll on tubli ja ausameelne eriti see perekond ja eriti see erakond, riigimehelikkuse näidised kohe! Ministridki kui prillikivid...Kuusik ja Kongo ja...:)))

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi