Paparatso: Ott Lepland omab kahte korterit luksuslikus majas

29.12.2019 15:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
8
Foto:

Kui palju teenib superstaar Ott Lepland? Vaadates Ott Leplandi kinnisvaraportfelli, siis on selge, et Leplandi teenistus on korralik. Kinnisturaamatu andmetel kuulub Ott Leplandile kaks korterit C. R. Jakobsoni tänava korrusmajas.

Tegemist on täiesti uue majaga, millel korruseid kokku neli.
Teisel korrusel on Leplandil kolmetoaline korter, millel ruutmeetreid 65,5. Korteri turuväärtus on umbes 200 000 eurot. Samal kinnistul, kuid kõrvalmajas asub Leplandil teine korter, mis on kahetoaline ja millel ruutmeetreid 51,7. Korteri turuväärtus on ligi 150 000 eurot.
C. R. Jakobsoni tänaval asuvad elegantsed hooned asuvad vaid mõne sammu kaugusel linnakeskusest, naabrusesse jäävad Hilton Tallinn Park Hotell ja Politseipark, lühikese jalutuskäigu kaugusele Stockmanni kaubamaja, Maakri ärikvartal, õdusad kohvikud ja Kadrioru park.
Südalinnas asuvale majale loob hubasuse aiaga piiratud sisehoov, kus asuvad puhkeala ja laste mänguväljak. Mugava ja turvalise parkimise tagab elanikele maa-alune parkla, kuhu pääseb otse majade trepikodadest. Igal trepikojal on lift, sissesõit territooriumile on piiratud väravaga.
Ott Leplandi ühte korterisse on registreeritud firma VEBILO OÜ, firma omanik on Paula Repp, kes on Ott Leplandi elukaaslane. Vebilo OÜ tegevusalaks on märgitud disainerite tegevus.
Ott Lepland on õppinud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazz-laulu ja käinud laulukoolis WAF. Lisaks laulmisele on Lepland õppinud kümme aastat klaverit.Vaadatud 1982 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Aivar

Õige rida kinnisvara mitte raha naiste perse pista vaid neilt võta!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi