Paparatso: Tuuli ­Roosma investeerib ­kinnisvarasse

27.09.2020 23:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
5
Foto:

Telesaatejuht ja -produtsent Tuuli Roosmale ja tema firmale OÜ Reede kuulub muinasjutuline kinnisvaraportfell.

Kinnistusraamatu andmetel kuulub Tuuli Roosmale A. Weisenbergi tänava korrus­majas 4toaline korter.
Tuuli Roosma firmale OÜ Reede kuulub samas majas veel 2toaline korter. Tuuli Roosmal on ka kolmas korter – F. R. Faehlmanni tänava korrusmajas on OÜ Reede nimel 5toaline korter.
Ent ka see pole veel kõik! Pirita linnaosas, Künnapuu tänaval kuulub firmale OÜ Reede maja, millel ruutmeetreid 69,5.
Tartu maakonnas, Varnja alevikus kuulub firmale OÜ Reede kinnistu suurusega 999 ruutmeetrit.
Krundil asub miljööväärtuslik maja kõrvalhoonetega. Varnja alevikus, otse Peipsi järve ääres kuulub firmale Reede veel maalapp, millel suurust 6563 m².
Tuuli Roosma on kogu oma vara investeerinud kinnisvarasse. See on kahtlemata tark tegu, sest kinnisvara väärtus tõuseb pidevalt.
Tuuli Roosma produktsioonifirma Reede on tootnud tõelisi telemagneteid nagu sari “Meie aasta...”, saatesarjad “Saladused” ja “Suletud uste taga”.
Aasta parima naissaatejuhi Tuuli Roosma sõnul on “Meie aasta…” reisid nende pere jaoks teraapilise iseloomuga. “Head tüli ei saa niisama raisku lasta,” muheleb ta.
Saatejuht ja teleprodutsent Tuuli Roosma ütleb, et televaatajatele tundub “Meie aasta...” sari laheda seiklusena, kuid nende pere jaoks on asi puhkusest kaugel. Tavaliselt võetakse pärast võtteperioodi sihtkohas väike lisapuhkus. Aeg-ajalt puhkab Tuuli ka oma elukaaslasest Arbo Tammiksaarest (47) ning vastupidi.
Tuuli on valitud korduvalt parimaks televisiooni naissaatejuhiks. Tuuli Roosma ja dokumentalisti Arbo Tammiksaare peres kasvavad kaksikud pojad Andres ja Kristjan, kes on sündinud 23. jaanuaril 2009.Vaadatud 2323 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
voova-huioova

need pooletoobised pärdikud laristavad kõik maha!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi