Paparatso uudistab, kus elab Pearu Paulus ja kuidas ta end vormis hoiab

04.11.2018 21:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
3
Foto:

3. novembril oma 51. sünnipäeva tähistav laulja ja helilooja Pearu Paulus elab Viimsi alevikus, Krüsanteemi teel asuvas kahekorruselises majas. Krundi pindala on 1771 m². Pearul on hetkel pooleli uue aia ehitus, vana aed on lammutatud ja ootab äraviimist.Pearu Paulus on mitme Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindanud laulu meloodia kaasautor. 2000. aastal Stockholmis esitas Eda-Ines Etti laulu "Once in a Lifetime", mille sõnade autor on Jana Hallas ning meloodia autorid Pearu Paulus, Ilmar Laisaar ja Alar Kotkas. Laul tuli väärikale neljandale kohale.

Pearu on korraldanud oma esinemisi ansambli 2 Quik Startiga ettevõtte Multi Productions OÜ kaudu.Tema ettevõtte eelmise aasta müügitulu oli ligi 63000 eurot, kasum veidi enam kui 13000 eurot.
1992. aastast edukalt lavalaudu kulutanud 2 Quik Start eesotsas Pearu Paulusega on üks tellitumaid ja oodatuimaid ansambleid tänaseni.
Pearu on aastaid olnud ka suur hoki fänn. «Oma esimesed Salvo uisud teenisin välja koolivaheajal kõva tööga leivatehases. Maksid seitsekümmend rubla, selle aja kohta väga kallid. Aga ma olin nende üle väga õnnelik!» meenutab Pearu Paulus.
"Miks peaks jalgpall olema põhiline spordiala, mida rahvas vaatab ja mängib? Hokit saab palju paremini mängida, ainult mai, juuni ja juuli on mänguvabad".
Pearu Pauluse ja 2 Quick Starti suhe ajakirjandusega on aga okkaline ja eredaim näide sellest on 1994. aastal aset leidnud kummaline juhtum. Kui Kurt Cobain enesetapu tegi, tuli ETA-lt (Eesti Telegraafiaagentuur) pressiteade, milles praktikandid avaldasid muuhulgas soovi, et Cobaini asemel oleks võinud surra mõned teised muusikud – sealhulgas Pearu Paulus. See nali lõppes kohtusaalis ja ETA pidi maksma kahjutasu 25 000 krooni.Vaadatud 1461 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
peeru paul

on tühikargaja

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi