Paparatso uudistab Mart Laari suurt ja väärikat maja

11.02.2018 22:35
Nelli Teataja
Kommentaarid
5
Foto:

Endine kahekordne peaminister ja poliitik Mart Laar elab Tallinna Kesklinna linnaosas, Ao tänaval. Häärber on kolmekorruseline. Krundi pindala on 774 m², maja alla jääv maa on 201m².

Mart Laar ostis 2000. aastal ½ kinnistust. Tehingu maksumus oli 800 000 krooni. Siis kahtlustati, et eksklusiivse kinnistu sai Mart Laar tänu korruptsioonile, kuid korruptsioonivastane komisjon otsustas toona, et endine peaminister Mart Laar ei pannud Ao tänaval kinnistuosa ostes toime korruptiivset tegu.
Tänaseks on Ao tänaval asuva kogu kinnistu omanikuks märgitud Mart Laar ja abikaasa Katrin Laar. Mart Laari abielu Katriniga on kestnud ligi 35 aastat. Mart ütleb, et oma abielus on ta alati üritanud vältida igavust. Ja olulisel kohal on kindlasti olnud visadus, mis enamasti sihile viib. Vaja on olla kohal hetkel, mil sind vajatakse.
Eriti veendus ta selles kuue aasta eest: 18. veebruaril sai just nii palju aega mööda insuldist, mis on praegu 56aastase mehe elu vägagi seganud. Laar usub, et arstiharidusega abikaasale on tema jaluleaitamine suurepärane praktika. Ja seepärast usuvad mõlemad, et asja parimad arengud on veel ees.Vaadatud 2454 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
...

Estonia katastroofi põhjused on Laaril teada.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi