Paparatso uudistab tenniseäss Anett Kontaveidi luksuslikku elu

10.03.2019 22:35
Nelli Teataja
Kommentaarid
7
Foto:

Jama jutt, et sportlased elada ei oska! Anett Kontaveit paistab silma nii hea mängu kui ka meisterliku elukorraldusega.

Eesti tenniseäss Anett Kontaveit elab Haabneeme alevikus, Vardi teel.
Ühekorruselist maja ümbritseb avar aed ning auto varjualune. Kinnistu suurus on 1121 m². Maja hinnanguline väärtus on ligemale 300 000 eurot. Anett Kontaveidile kuulub veel korter luksuslikus Meerhofi majas. Maja hoovis paiknevad tenniseväljak ja golfigriin. Läheduses asuvad rulluisu-ja jalgrattateed.
Meerhofist kõigest paarisaja meetri kaugusel asub Lauluväljak. Meerhofi projektis loodud majad on mõeldud kõige nõudlikumale elanikegrupile. Kõige odavam korter (2toaline) maksab Meerhofi majas 225 000 euri.
Anett Kontaveidi ema on Ülle Milk, kes oli ka tema esimene treener. Tema vanaisa oli endine rahandusminister ja hokiliidu juht Rein Miller.
Anett Kontaveit lõpetas Püünsi põhikooli ja asus pärast seda õppima Audentese Erakooli gümnaasiumi. Anett Kontaveidi karjääris võib murranguliseks lugeda aastat 2011, kui Anett alustas süstemaatilist mängimist ITF naiste turniiridel. Anett võitis kolm ITF 10 000 USD turniiri.
2012. aastat tähistab jōudmine elu esimesele WTA turniirile (220 000 USD Kopenhaagen, wild card kvalifikatsiooni), kus jäi põhiturniirile pääsemisest puudu vaid üks võit. French Openil ja Wimbeldonis jõudis Anett Kontaveit poolfinaali ning US Openil ka finaali. Anett Kontaveiti parim koht WTA edetabelis on 20. ja paarismängus 260.Vaadatud 4393 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Turumutt

Raha eest saab ka mehi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi