Paparatso uurib, kuidas elab rikas poissmees Kalle Palling

22.09.2019 20:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
2
Foto:

Poliitik Kalle Pallingule on käesolev aasta olnud murranguline. 31. juulil teatas Kalle Palling Facebooki vahendusel, et abielu telenäo ja laulja Mai Pallinguga (32) on läbi. 11 aastat tagasi kohtunud paar abiellus 2012. aasta juulikuus.

Paraku ei jäänud see viimaseks pommuudiseks. 8. augustil teatas Kalle Palling, et lahkub poliitikast. 2007. aastal poliitikasse siirdunud Palling tõdeb, et põhjust poliitikast väsida andsid Reformierakonna sisemised pinged ning saamata jäänud ministrikoht. 12 aastat Riigikogu saadikuna töötanud reformierakondlane Kalle Palling avalikustas, et läheb tööle erasektorisse rajama ülemaailmset kindlustusettevõtet uue majanduse platvormidele. Kuigi Palling lahkus Riigikogust, on ta otsustanud siiski jätkata Reformierakonna liikmena ja jääda ametisse Harku volikogu esimehena.
Kalle Pallingu nimel on Toompeal luksuslik korter, aadressil Kohtu 2. Toompea korrusmajas on kortereid kokku 23. Korter on kolmetoaline ja ruutmeetreid on tervelt 112.
Korteri turuväärtus on ligi 400 000 eurot. Maja on ehitatud aastal 1798 ja tegemist on parun Tolli aadlisuguvõsa hoonestikuga. Tegemist on baroklike detailidega klassitsistliku linnapaleega. Alates 1814. aastast oli maja krahv H. H. Tiesenhauseni kasutuses.
Teises maailmasõjas sai kogu kompleks kannatada, hävis ansambli vasakpoolne tiib, Piiskopi tänava poolne tiibhoone taastati 1946. a klassitsistliku peafassaadi eeskujul. Nõukogude perioodil tegutses hoones F. R. Kreutzwaldi nimeline Riiklik Raamatukogu. 1990. aastatel seisis hoone kasutuseta. Hoonekompleks restaureeriti 2000. aastate keskel.Vaadatud 2216 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
icccc

Köha ja rikkust ikka varjata ei saa.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi