Parfüümid – ideaalne kingitus naistele

01.03.2019 00:00
Fotod: Shutterstock.com
Kommentaarid
1
Foto:

Soovid kallimat üllatada? Parfüümid on ühed oodatuimad kingid! Kuidas leida aga õige lõhn? 1a.ee valikus on see olemas, vaata lähemalt!

Otsid kinki kallimale, emale, õele või hoopis sõbrannale? Parfüümid on kindlapeale minek, kuna uus pudel lemmiklõhna kulub alati ära! Kuidas aga aimata teise inimese maitset? See ongi väga keeruline, kuid mitte võimatu!

Juhindudes mõnedest algtõdedest on täiesti reaalne, et valik õnnestub sajaprotsendiliselt. Kuidas, loe lähemalt!

Tee võimalusel põhjalik eeltöö

Kui plaanid parfüümi oma kallimale või pereliikmele kinkida, siis on eeltöö tegemine üsna lihtne – kiika tema peeglilauale või käekotti! Kõige kindlam on kingikotti poetada tema lemmiklõhn, sest arvestades kvaliteetsete parfüümide hindasid, kulub uus pudel lõhnavett alati ära.Kuid pane tähele! Kui peeglilaual seisavad parfüümid, mis paistavad täiesti kasutamata ning on seejuures tolmukihi alla mattunud, siis ära sealt eeskuju võta. Naistel on kombeks katsetada ning katsetamise käigus juhtub ikka, et soetatud toode ei sobi. Pigem piilu neid pudeleid, mis on tilgatumaks pihustatud!

Lähtu vanusest

Nii nagu rõivamoes, kehtib ka parfüümimaailmas reegel, et igale vanuseklassile vastavad konkreetset tüüpi lõhnaveed. Öeldakse, et mida vanemaks inimene saab, seda tugevamaid ning sügavamaid lõhnu ta eelistab. Tegelikult on see loogiline, sest mida nooremad me oleme, seda erksam on meie haistmismeel, vanemaks saadeks kaotavad tajud aga paratamatult oma tundlikkust.

● Teismelistele tsitruselised parfüümid – kerged ja värsked sidruni, laimi, apelsini või mõne muu tsitruselise aroomid;
● Eneseteadlikele keskealistele naistele lillelõhnad – levinumad on jasmiin, roos, sirel;
● Vanematele daamidele sügavad puidulõhnad – levinum on seeder.

Vaadatud 438 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jaagup

parim lõhn on see, kui lõhna polegi

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi