Parimad nutiseadmed, mida omada sel aastal

06.04.2021 15:55
Kommentaarid
2
Foto:

Nutiseadmed teevad sinu elu lihtsamaks, mugavamaks, nauditavamaks ning muidugi nutikamaks. Paljude seadmete kasutajasõbralik lahendus ja ülesehitus aitavad säästa sinu aega. Kogusime kokku erinevad soovitused ja meie lemmikud. Vaata lähemalt, millised on parimad nutiseadmed, mida omada sel aastal? Mobiilid, kõrvaklapid, tahvelarvutid – vali oma lemmikud.

Mobiilid

Apple iPhone 12 – parim iPhone, mida omada sel aastal

Võrreldes iPhone 12 miniga, siis sellel variandil on ruumikam ekraan ja kestvam aku. Need on ilmselt kõige olulisemad müügiargumendid kasutajale. 6.1 tolline ekraan teeb videote vaatamise ja tekstide lugemise tunduvalt mugavamaks. Seejuures ei ole ekraan nii suur, et telefoni oleks ebamugav käes hoida või ei mahuks see taskusse ära. Aku püsib samuti terve päeva ja suure tõenäosusega enne õhtut mobiili laadima ei pea. Apple’i kõige hiljutisemalt välja tulnud A14 Bionic protsessor teeb mobiili ka ülikiireks. Apple iPhone 12 pakub kõrget kvaliteeti disainis, kiiruses, kaameravalikus ja pildistamises ja seda kõike üpris hea hinnaga.

Samsung Galaxy S21 Ultra – parim Android, mida omada sel aastal

Androidi sõpradel soovitame endale soetada Samsung Galaxy S21 Ultra. Tegemist on küll hinnaklassi poolest kallima mobiiliga, mille letihind on tavaliselt üle 1000 euro, kuid Samsungi telefonidel on allahindlused suhteliselt tihti. Seega tasub silm peal hoida erinevatel pakkumistel. Sellel mobiilil on 6.8 tolline erkaan ning kaamera pakub konkurentsi parimatele kogu turul.Samsung Galaxy S21 Ultral on kiireim protsessor, mis Andoridil võimalik. Tegemist on tõesti tehnoloogia viimase sõnaga ja see tipptelefon ei jäta kedagi külmaks.

Kõrvaklapid

Sony WF-1000XM3 – juhtmevabad kõrvaklapid tipptasemel mürasummutusega

Süvene täielikult oma muusikasse, sest nende juhtmevabade kõrvaklappidega on tagatud esmaklassiline mürasummutus (tuleb kasuks näiteks lennukis). Lisaks müravabale elamusele annab erakordne helikvaliteet sulle võimaluse mõnuleda oma muusikalises meelelahtuses. Sony WF-1000XM3 klapid onideaalsed ka filmide vaatamiseks ja mängude mängimiseks, kuna klappide tehnoloogia ühildub imehästi ja täpselt videopildiga. Ka kõrvaklappide aku peab vastu vähemalt kuus tundi. Soovitame soojalt!

Beyerdynamic Soul Byrd – enda hinnaklassis parimad kõrvaklapid

Need kõrvaklapid on enda hinnaklassis parimad! Tõeliselt detailne ja täpne heli loob sulle unustamatu muusikalise elamuse. Beyerdynamic Soul Byrd kõrvaklapid on läbi teinud ka disainimuutuse ning näevad nüüd välja stiilsed ja kenad.

Tahvelarvutid

Apple iPad 2020  - parim tahvelarvuti

10.2 tolline tahvelarvuti on kiire, terava ekraani ja väga hea akuga nutiseade, mille hind on kõige hea juures ka taskukohane. Tõeliselt kiire tahvelarvutiga pole sul probleemi töödelda fotosid, mängida keerukaid mänge ja hoida mitut äppi korraga töös – kõik funktsioneerib ilma probleemideta! Tahvelarvutile saab juurde panna ka klaviatuuri, mis võimaldab sul nutiseadet kasutada kui väikest sülearvutit.

 

Amazon Fire 7 – parima hinnaga mõnus meelelahutus

Amazon Fire 7 on tõeline maiuspala neile, kes otsivad kvaliteeti ääretult hea hinna eest! Meeles tasub pidada, et ei tasu loota tuhande eurose tahvelarvuti omadusi, kuid siiski vaid veidi üle 50 euro maksva nutiseadmega on veebis surfamine ja äppide vahel navigeerimine tõesti mugavaks ja kasutajasõbralikuks disainitud.
Kõik need parimad nutiseadmed, mida omada sel aastal, on ideaalsed netis surfamiseks, erinevate äppide kasutamiseks, muusikalise elamuse saavutamiseks ja online mängude mängimiseks. Soovitame ka sinul leida oma lemmikud põnevate sloti- ja lauamängude seast, mille leiad lehelt
https://www.boostcasino.com/ee. Saad mängida tasuta lihtsalt mõnusaks meelelahutuseks ning soovi korral panustada ka raha peale! Millised on sinu lemmikud nutiseadmed?

 

 

Vaadatud 1322 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Seksipoe nutakad

Uued särtsakad (kõrgepingel) nutivibrad toovad kevadesse morbiidset ekstaasi .

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi