Peeter Tammela horoskoop aastaks 2020

10.01.2020 14:00
Kaire Kenk Jokinen
Kommentaarid
0
Foto:

2020. aasta on selles mõttes täiesti erakordne aasta, et alguse saab uus Saturni-Pluuto tsükkel (eelmine Saturni-Pluuto tsükkel algas 8. novembril 1982 Kaalude märgis).

Nimelt moodustavad 12. jaanuaril 23. Kaljukitse kraadis täpse ühenduse Saturn ja Pluuto. Eriliseks teeb selle ühenduse aga asjaolu, et sellesse ühendusse on kaasatud ka Päike ja Merkuur. Ehk siis tegemist nelja planeedi – Päikese, Merkuuri, Saturni ja Pluuto ühendusega. Just seetõttu on seekordne Saturni-Pluuto tsükkel erilise tugevuse ja tähtsusega.
Selliste tsüklite mõjud on globaalse iseloomuga ja mõjutavad tervet planeeti tervikuna.
Algav Saturni-Pluuto tsükkel kestab kuni 2053. aastani. See tsükkel sümboliseerib vanade struktuuride lagunemist/ uuenemist või siis täiesti uute süsteemide ja struktuuride tekkimist. Kuna see ühendus leiab aset Kaljukitse märgis, siis satuvad suure surve ja muutumise-uuenemise vajaduse alla just Kaljukitsega seotud olevad valdkonnad ja sruktuurid – suurriigid, suured mõjuvõimsad liidud ja organisatsioonid. See tsükkel paneb aluse võimu ja valitsemise uutele vormidele, vanade võimustruktuuride lagunemisele ja uute tekkimisele. Seega võidakse maailmapoliitikas ümber mängida võimupiirid ja pole ka võimatu suurem poliitiline kriis või äärmuseni teravnenud võimuvõitlus.
Saturni-Pluuto ühenduse mõju algas umbes oktoobris-novembris 2019 ja kestab kuni märtsi-aprillini 2020, kuid nõrgemal kujul on aspekti mõju olemas kuni 2020. aasta lõpuni.
Aga tsükli enda mõjud kestavad hajutatud vormis kuni järgmise tsükli alguseni – 2053. aastani, mil leiab aset Saturni Pluuto ühendus Kalades.
Kaljukitse märgi mõjud on kõige tugevamad kuni 21. märtsini, mil Saturn jõuab Kaljukitsest Veevalajasse. Seega on jaanuaris, veebruaris ja märtsis oluline hoida siht silme ees ja keskenduda vaid kõige olulisemale ja vajalikumale. Kaljukitse mõjud nõuavad meilt kõigilt süsteemset ja asjalikku lähenemist, head enesedistsipliini ja kohusetunnet. Enese killustamine ja mitme asjaga korraga tegelemine löövad sel ajal valusasti vastu näppe. Kaljukitse aeg on parim aeg enese ülestöötamiseks, uute eesmärkide seadmiseks, tahtejõu ja visaduse kasvatamiseks. Perioodi negatiivseteks ilminguteks on karjerism, haiglane auahnus ja soov oma konkurentidele ära teha. Rohkem tuleb ette tundekülmust, üleolevat skeptitsismi, sarkasmi või isegi künismi.
2020. aastal algab ka teine aeglaselt liikuvate planeetide tsükkel – nimelt moodustavad Jupiter ja Pluuto omavahel ühenduse tervelt 3 korda. Esimene ühendus on 4. aprillil Kaljukitse 25. kraadis, teine 30. juunil samuti Kaljukitse 25. kraadis ning viimane ühendus 12. novembril Kaljukitse 23. kraadis.
Jupiteri-Pluuto ühenduse mõju on aktiivne märtsist detsembrini.
Jupiter sümboliseerib laienemist, avardumist, suurenemist, võimalusi, võimu, küllust. Samuti kultuuri, haridust ja teadust, aga ka religiooni ja maailmavaadet.
Pluuto tähendab intensiivust, äärmust, kontrolli, võimu, survet, mõjutamist, muutust, transformatsiooni, uuenemist, uuele tasandile jõudmist.
Nüüd segame nende kahe planeedi printsiibid kokku ja näeme, kui palju tähendusi on sellest planeetide paarist võimalik tuletada.
Ja kuna need ühendused toimuvad kõik jällegi Kaljukitse märgis, siis tuleb Jupiteri-Pluuto liitmõjudesse lisada veel omakorda ka Kaljukitse printsiibi mõjud – auahnus, ambitsioonid, kõrgustesse pürgimine, soov olla absoluutses tipus, autoritaarsus, juhtimine, organiseerimine, võimul olemine, valitsemine.
Kuna nii Jupiter kui Pluuto on mõlemad seotud võimuga ning ka Kaljukits on seotud võimu ja valitsemisega, siis on 2020. aastal just võimu ja valitsemise küsimused kõige olulisemad.
See ei pea tingimata olema poliitiline võim, vaid võib olla näiteks ka teadmiste, hariduse ja teaduse võim.
Siiski võib prognoosida, et 2020. aastal tuleb ette poliitilist või majanduslikku võimuvõitlust ette vägagi äärmuslikes vormides.
Lisaks liigub Marss Jääras (oma kodumärgis) 28. juunist kuni lausa 6. jaanuarini 2021. See omakorda lisab aasta mõjudesse sõjakust, impulsiivsust ja tormakust.
Eriti pingeline on Marsi asend augustist oktoobri keskpaigani ning samuti detsembris, mil Marss on pingeseisus intensiive ja äärmusliku Pluutoga.

Jätkub ajakirjas...

 Vaadatud 617 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi