Pulma-aastapäeva hommikul leidis mees naise võõra kaisust

24.07.2022 23:30
Marta Roosipuu Illustreeriv foto
Kommentaarid
11
Foto:

Välismaise hotelli mõnusates numbritubades juhtub nii mõndagi! Kui vaid poleks nii, et ühe naudingud tähendavad teisele kibedat pettumust!

Eestimaine lakkamatu vihm ja halb suusailm pani Katrini ja Riho mõtlema päikeselisele puhkusereisile.
Mõeldud, tehtud! Võetigi viimase hetke reis ühe Kreeka saare oliivipuude alla. Reisi sisse jäi ka Katrini ja Riho pulmaastapäev. Koos on oldud juba 11 aastat. Siiani on teekond olnud lihtne ja lõbus, tülideta ja suuremate tormideta. Usaldus on nende paarisuhtes number üks, armastasid mõlemad öelda, kui kuskil suhetest juttu tuli.

Sõbranna kahtlane soovitus
Nad on alati olnud iseseisvad ja tegusad inimesed. Kui oled iseenda lojaalseim sõber, kindlaim toetaja, ausaim kaaslane, on kõik hästi. Seda armastasid nad ka öelda. Nagu ka seda, et kui sul on keegi samasugune veel kõrval, siis oled sa kahekordselt hoitud ja armastatud. Oleks nad vaid teadnud, kui kergesti selline ilus legend kokku kukub!
Esimestel päevadel kihutasid Riho ja Katrin mööda saart ringi, nautisid sooja päikest ja hullasid Vahemere lainetes. Saarele tehti tiir peale, mõnes lemmikkohas käidi isegi mitu korda. Siis aga otsustasid nad mõnuleda ühe päeva hotellis ja basseini ääres kokteile nautida.
Oli see nüüd liig ere päike või mõnus suvebriis ja joovastavate kokteilide mõju, aga Katrinile hakkasid need basseini ääres toimetavad poisid üha rohkem ja rohkem silma ning ka erutust pakkuma. Katrin mõtles, et ta on hulluks läinud, helistas sõbrannale ja kaebas, et sedasi vasakule lähevad mõtted...
Sõbranna arvas, et võib-olla ongi suhtesse väheke värskust vaja ja andis nõu: “Võta, mis võtta annab, aga nii, et keegi teada ei saa!”

Kähkukas umbkeelse basseinipoisiga
Ühel hetkel märkaski Katrin basseini ääres istudes, et teda on ka märgatud. Ei lugenud see, et Riho oli sealsamas kõrval lamamistoolil. Katrinile tegi noor Kreeka jumala välimusega musklis ja mehine kohalik silma ja naine läks oma minekut eneselegi teadvustamata basseinipoisi järel tööriistakuuri.
“Kas ta üldse inglise keelt oskab?” mõtles Katrin. Tuli välja, et noorhärra ei osanud ei vene, inglise ega muud sobivat keelt. Samas kehakeeles said nad kõik asjad aetud.
Mis seal toimus, see jääb loomulikult nende vahele ja jääb Kreeka saarele. Katrin läks peale kähkukat tagasi basseini äärde. Riho oli mõned õlled tellinud ja küsis, mida naisuke süüa soovib. Sellise hoolitsuse peale hakkas Katrinil natuke süümepiin vaevama, kuid ta ei lasknud sellest häirida ja mõtles, et olgu see vürtsikas vahepala vaid üheks korraks. Riho oli nii puhkuselainel, et ta ei pannud mitte mingit muutust naise käitumises üldse tähele.

Mees pingutab tähtsa päeva nimel...
“Mida sa tahad homme teha?” uuris ta naiselt. “Kas romantikat või lihtsalt seksi?” Katrinile tundus küsimus väga kahtlane ja ta punastas. Tal hakkasid peas keerlema mõtted, et ehk tõesti mees on midagi näinud või kuulnud või vähemasti aimab.
“Meil on ju homme pulma-aastapäev! Midagi võiks ju teha,” lisas Riho ja selle peale sai Katrin kohe kergemini hingata. Kuidas talle see küll meelde ei tulnud? Katrin pakkus, et õhtul võiks minna mõnda ilusasse kohta sööma või mõnda rannabaari elavat muusikat nautima. “Aga vaatame, kuidas kujuneb, ega meil mingi kuldpulm pole,” mui­gas naine.
Pulma-aastapäev jõudis kätte ja Riho hiilis hommikul, kui Katrin veel magusasti magas, hotellitoast välja, et hotellipersonalilt mõni üllatus tuppa tellida. Selgus, et koroonaaeg on kuurorti räsinud ja
paljud lähedal­asuvad ärid on kinni pandud ning lillesülemi tellimine tundub võimatu missioon.
Riho aga ei jätnud jonni. T
Ta rentis auto ja läks linna peale lillede järele.

... naine aga aeleb võõra mehega
Toas virgus Katrin ja imestas, et kuhu küll mees on kadunud. Ta ei hakanud selle üle pikalt pead vaevama ja läks hommikusöögile. Seal kohtas ta üht kena noormeest, kes kogemata talle mahla peale ajas. Noormees hakkas inglise keeles rääkima, vabandas ja üritas salvrätiga Katrini kleidilt plekke pühkida.
“Minu nimi on Taleh,” tutvustas noormees end ja vabandas, et ta nii kohmakas oli. Ta lisas, et oli just jõusaalist tulnud. Naine oligi siiani ainiti mehe paljast ülakeha vaadanud ja ei märganudki muud ümbrust ega inimesi. Mees pani särgi selga, viskas salvräti ära ja tegi ettepaneku minna üles tema tuppa ja kleit pessu panna, enne kui plekid jõuavad kangasse imbuda.
Nende pilgud kohtusid nüüd ja sõnagi lausumata, nagu hüpnotiseeritult mindi üles tundmatu härra tuppa. Seal sai kleit pestud ja fööniga kuivatatud ning väga vallatult aega veedetud kuni uksele koputati.
Nüüd alles meenus Katrinile, et tal on kuskil abikaasa...Ja neil on ju pulma-aastapäeva tähistamine täna plaanis! Oh appi!
Kui toa elanik ukse avas, siis seisiski seal uksel lillekimbuga Riho ja soovis head pulma-aastapäeva.
Teda oli turisti tuppa seadusliku naise juurde juhatanud basseinipoiss.Vaadatud 2182 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
On aeg!

Hakata mõtlema oma rahvuslik-konservatiivse gey-kultuuri välja arendamise peale!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi