Raadi ja Ropka kalmistul tegutseb hauarüvetaja

10.01.2021 23:15
Hillar Kohv
Kommentaarid
10
Foto:

Näitleja ja parodist Pille Pürg avaldas Facebookis pahameelt: “Pöördun su poole – hauarüvetaja ja varas – enne jõule! Ma annan sulle raha, aga ära varasta ja lõhu ­küünlaid, lilli, tähiseid.”

Pille Pürg pöördus ka Tartu kalmistute heakorra eest vastutava Enn Veenpere poole ning palus lahkunute hauarahu paremini valvata.
Nelli Teatajale selgitas Pille Pürg, et Tartu kalmistutel kaovad küünlad ja lilled ning hauaplaadid on kas katki või kadunud. ”Külastan tihti nii Raadi kui Ropka -Tamme kalmistut ja iga kord on probleemid,” ütleb ta.
Pille pere hauaplatsilt on korduvalt kaotsi läinud küünlad. Näitlejanna kahtlustab, et asja taga võivad olla lähedal asuva kodutute öömaja elanikud.
„Nende asukad käivad haudu rüüstamas ja lilli varastamas ja isiklikult olen juba neli korda uued nimetähed tellinud. Probleem teravnes, kui mõlema kalmistu kõrvale rajati kauplused. Raadil aga lisaks Lubja tänava kodutute varjupaik. Läbi kalmistu käiakse poodi ja tagasi tulles varastatakseja lõhutakse ning suvel ka ööbitakse kalmistul,” on Pille Pürgil kurikaelte kombed hästi teada.Vaadatud 1554 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
koolnu

pistke oma küünlad perse!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi