Sahin: Aaviksoo Vabadusrist neelab raha kahe suupoolega

06.10.2019 19:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
13
Foto:

Jaak Aaviksoo firmamärgist ehk iselagunevast võidusambast on saanud tõeline majandusmootor.

Näiteks 2018. aastal teostati memoriaalkompleksi kallal remonditöid koguni 285 000 euro eest (hind ei sisalda käibemaksu). Sellest summast 95 000 euri läks lahti tulnud trepiplaatide kinnitamisele ja astmetealuse valgustuspaigaldise rekonstrueerimisele, 190 000 eurot aga samba uute klaasdetailide paigaldusele.
Peadpööritav fakt on see, et konditsioneeriga varustatud klaasristi igakuised püsikulud on müstilised 5064 eurot kuus. Aastas teeb see täpselt 60 768 eurot, mis on vanas rahas ligi miljon krooni.
Sellega võidusamba saaga ei lõpe. Eelmisel nädalal saatis tähelepanelik lugeja Nellile pildid “raharisti” uuest ja moekast plekk-katusest. Kas klaasrist ühel päeval endale ka moodsad vihmaveetorud saab, seda teab vaid vanajumal taevas. Hetkel on aga kõige olulisem see, et plekist katus karmidele sügisilmadele vastu peaks.
Oleks päris piinlik lugu, kui see suure tuulega lendu läheks ja mõne jalakäija pea jagu lühemaks teeks – Eesti saaks endale esimese rahuaegse vabadussõja ohvri.Vaadatud 2345 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Maamees

Milleks seda häbijunni ??? Klaasjunn.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi