Sahin: Edgar Savisaar loob valimisteks uut meeskonda?

07.10.2018 22:25
Nelli Teataja Foto: ERR
Kommentaarid
9
Foto:

Hundisilmale kogunes eelmise nädala lõpuks mitmekümnepealine seltskond, kelle seas andsid tooni varasem Keskerakonna aktiiv, idavirumaalased ja vene keel.

Mõni, nagu näiteks Keskis pikalt siseopositsiooni esindanud Heimar Lenk ja sealt hiljaaegu EKREsse hüpanud Peeter Ernits või aastaid tagasi Pärnu linnapea kohalt skandaalse kuulsusega lahkunud Mart Viisitamm, said Edgariga vastastikku üksteisele sisendada usku helgesse tulevikku.
Kokkusaamist kutsuti kauni nimega "Hundisilma sügispäevadeks", aga kuna see oli sattunud täpselt mihklipäevale, siis võis sellel vastavalt ka peremehe saatuses määrava tähendusega olla. Savisaar jättis kõigiti kobeda mulje, oli rahvusmustriga kampsuni selga ja bioonilise jala alla pannud ning toimetas päev otsa tubli võõrustaja kombel.
Olulisem tundus aga külalistele see, mis mõtted peremehe peas ringlevad. Ses osas olid mitmed seda meelt, et Savisaares pulbitseb kustumatu võitlusvaim. Ta ei ole veel kaugeltki alla andnud, tuli kohalkäinul tunnistada. Võimalik, et annab kevadel veel ühe lahingu poliitikas. Mõte oma partei loomisest pole talle võõras.Vaadatud 1412 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
maha!

vereimejad

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi