Sahin: Esisots Katri Raik rüüpas kohvitassist veini

29.09.2019 22:15
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
4
Foto:

Ossinovski ja tema võitlus tuuleveskitega ehk siis alkoholi liigtarvitamisega on küll poliitparnassilt taandunud, aga mälestus püsib.

Ikka võetakse siin ja seal jutuks need marulised aktsiisitõusud ja Läti vahet korraldatud viinarallid. Tulemusena väljendatakse rahulolu, et sotsid ja nende alkoholipõlgus enam Eestit ei rõhu.
Nüüd tuleb aga välja, et kogu jutt joomise piiramisest ja sellega seotud rahva tervisest oli vaid suitsukate. Igatahes tahaksid sotsid, et käidaks rohkem nende sõnade, mitte tegude järgi.
Nimelt on nähtud üht sõnakat esisotsi nimega Katri Raik ostmas Tallinna südalinnas keset päeva veini. Selles poleks ju midagi imelikku ega halba, aga loole annab vürtsi, et ta ostis kohvikus topeltportsu joogikraami koheseks tarbimiseks. Kuid see pole veel kõik!
Arvatavasti selleks, et oma kavatsusi varjata, palus Raik valada vein kohvitopsi. Hea siis Toompeale riigikogu istungile jalutades kohviks maskeeritud veini limpsida. Ainult selle kohta puuduvad andmed, kuidas oli rahvasaadiku töövõime pärast suure topsi tühjendamist.Vaadatud 2024 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kaak

Heh... Ise olen ka seda nalja kunagi teinud ja pokaal punast päevas ongi tervislik!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi