Sahin: Kas kadunud Maris Järve säilmed leiti Pärnumaalt?

05.01.2020 18:30
Nelli Teataja
Kommentaarid
5
Foto:

2007. aasta jaaniööl sai alguse üks Eesti keerulisemaid kadumisjuhtumeid, kui Pärnu rannas kadus 19aastane Maris Järv.

Maris oli oma sõpradega rannas ja kella kolme paiku otsustati laiali minna. Maris jäi sõpradest naisteranna lähedale pingile istuma, sest ta pidi hommikul kell kuus olema tööl Pärnu rannahotellis. Enne kadumist oli ta helistanud sõbrale, sest soovis tema juurde paariks tunniks magama minna, aga sinna ta ei jõudnud. Ka ei jõudnud ta hommikul tööle.
Politseinikud olid alguses lootusrikkad, sest meediale saadeti turvakaamerast saadud foto paarist, millel kujutatud naise välimus sarnanes Marise isikukirjeldusega, aga varsti selgus, et fotodel olid siiski teised isikud.
Tema leidmiseks kammiti mitu korda läbi ka Pärnu supelranna roostik, kuid ei leitud ei neidu ega midagi, mida saanuks temaga seostada.
Aastate jooksul on Maris Järve otsinud nii tema lähedased, politsei, SA Kadunud kui ka paljud vabatahtlikud, kuid kõik otsingud on jäänud tulemusteta.
Spekuleeritud on väga erinevatel teemadel – mõrv lähedase poolt mõne fataalse saladuse varjamiseks, juhusliku maniaki ohvriks langemine või inimkaubanduse ohvrina välismaale viimine. Oma dokumente kasutades Maris riigist lahkunud ei ole, on teada andnud piirivalve.
Mõned nädalad tagasi leiti Pärnu lähedalt Matsiranna telkimisalalt tundmatu isiku surnukeha, täpsemalt see, mis surnukehast järel on.
Kohutava leiu tegid telkimisala lähedal töötanud inimesed, kui koristasid lõkkeaset, kus oli põletatud kile ja plastiku jäänuseid.
Inimsäilmed tulid välja umbes 45 cm sügavuselt. Teadmata on maetu sugu ja vanus, kuid Marise otsimisega seotud inimesed ei saa välistada, et tegu pole nende otsitud neiu surnukehaga.Vaadatud 3583 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Kas neiu enne tapmist ka vägistati....

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi