Sahin: Keskerakond hämab edu nimel külma kõhu ja selge peaga

14.05.2017 18:25
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
8
Foto:

Keskerakond üllatab kohati nii eesti- kui ka venekeelset mõtlevat kodanikku. Üks erakondlasest volikogujuht ironiseeris, et varsti hakkab erakond oma ideed otsima, nagu seda siiamaani Herkeli punt on teinud.

Mai algus tõi suurema hämamise kenasti välja. Jüri Ratas oli täpselt sama kena ja mõistlik nagu alati – valmis kõigiga suhtlema ja korrektset rattajuttu ajama. Rattajutt on uus termin, tähistamaks juttu, mis kenasti ja ümmarguselt veereb, aga eriti kusagile välja ei vii. Ratase ümber on teisedki kenad ja mõistlikud keskerakondlase.
Vene tiiba esindav Yana Toom aga on saanud enesele mitu jüngrit, keda liidrist eristab kaks olulist asja – vähem mõistust ja kõvem hääl selle demonstreerimisel. See aga pole mitte lihtsalt häälekas rumalus, vaid kasulik häälekas rumalus.
Riigikogu liige Olga Ivanova poseeris 9. mail uhkesti pronkssõduri juures, seljas nõukogude sõdurisinelist inspiratsiooni saanud mantel, ühes käes punased nelgid, teises naaberriigi propagandakanali „Sputnik” mikrofon. Haugi mäluga inimestele meenutuseks – just see jaam avaldas vale-intervjuu Olga erakonnakaaslase Mailis Repsiga.
Õppimata ajalootundi, mis samas teatud kuulajaile väga meeltmööda oli, demonstreeris ka riigikogulane Oudekki Loone.
Keskerakondlikud keskjuhid nii eesti- kui ka venekeelsetes omavalitsustes aga sahistavad, et tegu pole mitte inimliku rumaluse, vaid küünilise arvestusega – igale valijale oma, peaasi, et niidid lõpuks keskele ehk Keskerakonda kokku jookseksid.Vaadatud 1307 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Margus

Meil on välja kujunenud koolikiusajate ühiskond. Edgar Savisaar on vigaseks tümitatud ja uut objekti oleks vaja, et ennast hästi tunda. Ivanova kena mantel on meie Montoni toodang ja praegu maailmas ülimoodne. Milleks niisama pori loopida? Isegi Nelli Teatajale pole see kasulik.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi