Sahin: Keskerakonnas jälle tüli majas

12.11.2017 23:15
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
2
Foto:

Alles said keskerakondlased ühele poole Savisaare-meelsete ja -vastaste vaheliste lahingutega, kui valimistele järgnenud võidujoovastuse asemel on parteis juba maad võtnud rahulolematus ja omavaheline sõnasõda.

Kui Mihhail Kõlvart võttis valimistel Tallinnas suurima häältesaagi ja seejärel ka kõrgeima ametiposti, siis seda peeti arusaadavaks. Kuigi leidus päris kõrgel kohal keskerakondlasi, kes tulevasi valimisi silmas pidades pooldasid diili sotsidega. Nende asemel lasti aga paraja ninanipsuna piruka juurde hoopis rohelised – poliitikas täiesti rohelised ja harimata inimesed.
Sellega aga absoluutsest võimust täispöördesse läinud linnavalitsejad veel ei piirdunud, vaid kutsusid kampa "multitalent" Aivar Riisalu. See mees putkas mõni aasta tagasi igavesse opositsiooni mõistetud Keskerakonnast tolleaegsesse võimuparteisse IRLi. Veel äsja tegi ta selle partei kandidaadina Tartu linnapea kohale ägedat kampaaniat Keskerakonna vastu. Kui kõik need 32 keskerakondlast, kes valimistel kandideerisid teistes nimekirjades, viskas juhtkond parteist välja, siis järjekordselt võitja poolele üle jooksnud Ri­i­salule mõisteti "karistuseks" kõrgepalgaline ametikoht linnavalitsuses.
See on ajanud harja tulipunaseks nendel keskparteilastel, kes valimiskampaaniat surmtõsiselt võtsid, sellesse rohkelt oma aega ja raha panid ning vastutasuks lootsid toiduahelas ka väikese sammu edasi nihkuda. Nad tahaksid nüüd Riisalu linnavolikogus maha hääletada, aga pahameel tuleb neil siiski omavahele jätta, sest linnavalitsuse liikmeid ei kinnitata ükshaaval, vaid kogu nimekiri ühes tükis.Vaadatud 1726 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
ja ja

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi