Sahin: Kõmulise kohvikupidaja Elvis Braueri imelik s(t)aatus

01.05.2022 22:15
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
18
Foto:

Elvis Brauer sai koos oma kohvikuga MEM Cafe tuntuks, kui järjekindlalt koroonapiiranguid eitas ning seda ka oma töötajatel teha lasi.

Väikese kohviku kuulsus oli keset koroonahallust suur – ei möödunud päevagi, kus sellest nii ametlikes kui ka sotsiaalmeedia uudistes juttu polnud. Tõsi küll, rahalist kasu see omanikule ei toonud, sest kohvik suleti ning Brauer sai kaela suured trahvid.
Tema eest võitles isalõvina juristiharidusega Varro Vooglaid, kes muidu on rohkem tuntud suure homovastasena. Tõsi küll, Vooglaiu sihtasutus kogus „vabadusvõitleja” õigusabikuludeks ka raha, nii et seal võis lisaks ideele olla taga ka rahaline huvi. Ka opositsioonis olev EKRE reageeris sündmustele Brauerit toetavalt.
Kui suurem mäsu koos piirangutega läbi sai, kutsuti Elvis Brauer EKRE poolt nimetatud eksperdina linnavarakomisjoni, kuid hääletuse käigus arvati sealt teiste linnapoliitikute poolt välja.
EKRE saadetes aga astub mees endiselt üles linnavarakomisjoni eksperdina. Tallinna linna kodulehelt teda ei leia, kuid samas võib ekspert olla kasutatav ka lihtsalt vajaduspõhiselt.
Varem on Elvis Brauer kogunud tuntust, kui vahetas nime Elvis Liivamäe pärast jalgpallimaastikul kihlveopettusega ­vahelejäämist.Vaadatud 5188 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Ärgake üles, inimesed!

Kogu koroonapettus on üles ehitatud testidele. Pcr- testid, mille võimendustsüklite arv on suurem kui 25, ei näita mitte midagi, testitulemused ei ole adekvaatsed. Terviseamet on võimendustsüklite arvuks kehtestanud 40. Samuti pole meie "eksperdid" kahe aasta jooksul suutnud esitada mitte ühtegi tõendit maskide kasuteguri kohta!!! Maskid, testid, süstid, distantseerumine , on kõik osa suuremast kuritegelikust projektist. Kas teate, et meie valitsus on nende võltstestide peale hakkama pannud 200 miljonit eurot. Kõige räigemalt on petta saanud need, kes omale seda mürgist vedelikku (grafeenoksiid) on lasknud sisse süstida. Miljonid inimesed meie planeedil surevad praegu selle tagajärjel. Sajad miljonid on invaliidistunud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi