Sahin: Politsei jättis vägistatud naise abita

28.06.2020 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
10
Foto:

Sotsiaalmeedias ringleb lugu sellest, kuidas Eesti politsei keeldub vägistamist uurimast, kuna vägistatu tuli ise ja vabatahtlikult kuriteopaigale.

Sahina taga on konkreetse inimese sotsiaalmeediapostitus, mis on praeguseks jõudnud ka prokuratuuri uurijate lauale.
Toimetusele on teada info andjate ja jagajate nimed, samuti juhtumit menetlenud politseiuurija nimi.
„17.05.2020 ööl vastu 18.05.2020 toimus vägistamine ühes Tallinna sotsiaalkorteris. Kõik algas sellest, et toimus väike sõbralik istumine. Edasi mindi taksoga Lasnamäele, kuna ohver ja vägistaja olid ennegi tuttavad, siis mitte keegi ei suutnud kahtlustada, mis hakkab juhtuma edasi!
Lasnamäel oli ohver ära joonud ainult 1 pitsi likööri ning ei soovinud enam juua, sest teadis, et järgmine päev on palju tegemist ning pidi lapsega kokku saama.
Keeldudes jookidest pakkus vägistaja talle teed ning surus sõbralikult peale, et ohver jooks veel kolm pitsi viina.
Kui ohver oli nõustunud ja ära joonud kolm pitsi, siis pärast seda enam ei mäletanud ta midagi. Vahepeal oli korraks pilt ette tulnud, kui mees oli ta peal ja siis kadus teadvus taas. Toibudes oli ta voodis selle mehe juures täiesti paljana,” kirjeldab mees, kes peokaaslasele abi otsib.
Edasi järgneb äärmiselt naturalistlik kirjeldus, mis olekus ohver ärkas ning milliseid vigastusi arst tema intiimpiirkonnas tuvastas. Ohvri riided olid kõik pessu pandud, mistõttu neile pole enam võimalik ekspertiisi teha.
Politsei naisuurija aga kinnitas ohvrile ja tema lähedastele, et puudub põhjus antud juhtumi puhul vägistamist uurida, sest videost on näha, et ohver sisenes vägistaja korterisse vabatahtlikult.Vaadatud 3394 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Oeh

Jup, ega politsei ei teegi midagi. Käisin heade sõprade majapeol ja kõige sõbralikum ja heatahtlikum isik seal proovis mind vägistada. Kuna ma shokist kohe politseisse ei läinud, ei teinud politsei enam mitte midagi isegi, kui mul olid hiljem tunnistajad.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi