Sahin: Politsei korraldas ülekuulamise ööklubis

08.03.2020 17:35
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
1
Foto:

See mõnevõrra filmilik lugu leidis aset ööklubis Butterfly, kuhu politseinikud kutsusid – enese öeldult vestlema, tegelikult aga ülekuulamisele – pankrotihaldur Martin Kruppi. Too läks, sest üks politseinikest oli tema endine kursusevend.        

Lugu jõudis avalikkuse ette hiljutisel kohtuistungil, kus menetleti Hotelli- ja restoraniärimeeste Hubert Hirve ja Pavel Gammeri kohtuasja.
Kummalisel kombel ei pidanud kohtus keegi imelikuks seda, et sellel tasandil politsei teeb ettepaneku kohtumiseks just ööklubis.
Prokuratuuri esindaja on selle kohta väljendanud seisukohta, et sellistel kohtumistel inimestega suhtlemine on politseitöö üks osa ja vajaduse korral tehaksegi seda ka väljaspool ametiruume.
Ülekuulamise põhjuseks oli tõsiasi, et muuhulgas leiti Hirve ja Gammeri salajasest peidikust relv, mille Martin Krupp oma sõnul oli kaotanud, kui Nõmmel plehku pannud kutsikat taga ajas. Mees otsinud pärast hoolikalt ka oma relva, aga polnud seda enam leidnud.
Kruppil oli kehtiv relvaluba, ta teatas joonelt relva kadumisest politseisse ning sai õiguse seaduslikult uus relv soetada.
Hirve ja Gammeri valdustes oli relv saanud külge ka helisummuti, mida relvaseaduse kohaselt sellisel relval olla ei tohiks.
Martin Krupil eneselgi on huvitav ajalugu – teda on peetud näiteks Edgar Savisaare tankistiks, Krupp ise aga on seda alati eitanud.Vaadatud 1590 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Ole esimene, kes kommenteerib...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi