Sahin: Prokuratuur tegi Villu Reiljanile tünga

19.01.2020 21:15
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
3
Foto:

Kui nüüd nn Savisaare protsess on kohtus kuulsusetu lõpu leidnud, parastab osa publikust kahjurõõmsalt, osa loeb kokku kõiki neid kümneid tuhandeid kahjueurosid, mis riigil tuleb seniste süüaluste kontodele üle kanda, osa aga veel siiski õrnalt loodab, et "kuigi klooster põleb", pole see veel kaugeltki lõpp.

Aga mis siis jäi kogu sellest suurest saagast prokuratuurile näppude vahele? Algne süüdistaja Evestus, kes on vahepeal jõudnud juba nagu Hunt Kriimsilm üheksat ametit pidada, teatas ETV uudistes võidukalt, et saak oli vägev - tervelt kolm süüdimõistetut!
Keskerakond, Villu Reiljan ja Kalev Kallo. Esimene neist sai kokkuleppeliselt sümboolse trahvi, viimane loodab järgmises kohtuastmes trellidest pääseda, sest on "maailma kõige ausam mees".
Aga Reiljan! Arvestades, et tema kaasus oli seotud ettevõtja Kunmanile esitatud süüdistusega, siis sai Villu selle looga ikka kõvasti vastu pükse. Sest kohtus varises ju konstruktsioon kokku ja Kunman väljus protsessist õige mehena.
Järelikult ei olnud ka Reiljanil mingit süüd ning kokkuleppele minek prokuratuuriga oli tema vaatepunktist täiesti mõttetu. Kahjulik koguni! Märk jääb külge.Vaadatud 1446 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Edgari kaitsja

Villu sai peksa juba Rävala pst maja puhul. Maatehingust pääsesid Kranich ja Seli. evestus võttis endale liiga suure "tüki", kuigi teda hoiatati, et tõendeid ei ole piisavad. Kaks rida ja kogu sisu öeldud

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi