Sahin: Rahandusminister aitab parteikaaslasel jonnida?

13.06.2021 23:15
Nelli Teataja
Kommentaarid
7
Foto:

Kas tõesti Pärnusse uue silla ehitamine sõltub Reformierakonnast ning sellest, et Toomas Kivimägi on Pärnus opositsioonis?

Pärnus oodatakse juba põnevusega, millal algab Uue silla ehitamine. Aga luba laseb end oodata ning linnavolikogus sahistatakse, et põhjuseks on see, et reformierakondlasest rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus (fotol) pidurdab rahadega, sest tema parteikaaslane Toomas Kivimägi on Pärnus opositsioonis. Muuhulgas ootab valitsuse ehk Reformierakonna otsust ka 8,7 miljonit Euroopa Liidu raha.
Pärnu linnajuhtimises on ennegi n-ö pulli saanud, sest kutsutud ja seatud mehed ei suuda ära otsustada, kes neist kõige kõvem tegija on ning mängivad omavahel nagu kevadised metsised.
Näiteks kui linnapea Romek Kosenkraniust taheti umbusaldada, sai otsustavaks Meelis Kuke hääl – too astus aga sel päeval ametist tagasi ning läks vaba mehena linnauulitsatele jalutama.
Linnapea Romek Kosenkranius jäi oma kohale edasi ning et Andres Metsoja asemele sai volikogu esimeheks Andrei Korobeinik.
Andres Metsoja  kohta võib nüüd öelda, et ta pidi linnapea kohast suu puhtaks pühkima, sest (tänaseks endine) parteikaaslane Meelis Kukk lõi talle piltlikult öeldes noa selga.
See vana lugu on lihtsalt stiilinäiteks, kuidas suvepealinna juhitakse. Nüüd tuleb pöidlad pihus hoida, et jonn otsa saaks ning sillaehitusega pihta saaks hakata.Vaadatud 1158 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
arvatavasti

ROLLOMINISTER rollotab tegelikult huvitav kelle nüüd tanki lükkab

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi