Sahin: Vaenuväed koonduvad valitsuse ümber

02.06.2019 12:20
Nelli Teataja Foto: Delfi
Kommentaarid
5
Foto:

Lisaks sotsidele, oravatele ja LGBT-kogudusele on istuv valitsus ja seda kokku pannud erakonnad saanud päevast päeva juurde aina uusi vaenajaid.

Kahed viimased valimised tõestasid, et venekeelsed ja -meelsed lahkuvad riburada Keskerakonna toetajate ringist. Nüüdseks on selge seegi, et kõik end liberaalseks nimetavad maailmakodanikud tahavad end näidata pigem praeguse valitsuse vastaste kui pooldajatena.
Viimased päevad on lisanud valitsusvastaste hulka ka enamasti vasakpoolsusse ja konservatiivsusse kalduvad kultuuriringkondade, üliõpilas- ja teadlaskonna parimad pojad-tütred. Põhjuse andis valitsus ise, kui taganes varasemast lubadusest suurendada teaduse rahastamist.
Kuid needki pole veel kõik. Omaette vastupanuväena paistavad koonduvat ettevõtjad. IT-mehed teevad kurja häält juba "häbiväärse" koalitsiooni tekkimise esimestest tundidest ja see hääl paisus väga valjuks eelmisel nädalal, kui uus väliskaubanduse ja IT-minister Kingo oma esimesed avaldused tegi.
Eliitväeosa sel rindel paistab aga moodustuvat Tööandjate Keskliidus. Aprillis loovutas Reformierakond ühe oma senistest juhtivatest tegelastest, endise ministri Arto Aasa, et see hoiaks tööandjaid õigel ideoloogisel kursil. Ühtlasi moodustus sellega tugev formaalne tandem Kaubandus-Tööstuskojaga, mille juht Toomas Luman paistis oravate poliitika toetamisel juba pisut väsinud välja.
Just ettevõtjate suunalt turmtuld kartes tegi Ratase valitsus aktsiisidega esimese sammu tagasi.Vaadatud 1434 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Võru maxima klieend

Meies siin poetaka olema aga valitsusele maru tänulikud kui nüüd uus viina odav hind tuleb! TEHTUD!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi