Seiklust otsinud naine: “Küll on palju piitsutamist ihkavaid mehi!”

23.02.2020 16:35
Mariina Rein
Kommentaarid
2
Foto:

Kui 38aastase Diana mees noorema naise ­leidis ja pärast Dianale vahelejäämist kodust ära kolis, ei jäänud ­Diana pikalt koju ­nukrutsema.

Ta käis paari noorema sõbranna ja kolleegiga tihti väljas, ja austajatest puudu ei olnud.
Kuna Diana elas koos kümneaastase tütrega, siis ta otsustas, et on püsisuhte valmis looma ainult siis, kui tõepoolest armub mõnesse mehesse ja mees armub temassse. Senised mehed oli lihtsalt head teekaaslased. Diana isegi ei teadnud mõne internetist leitud mehe kohta, kas nad valetasid, et on vabad, või olidki päriselt vabad.

Intrigeeriv fotosessioon
Ükskord sõbrannaga veini juues palus Diana, et sõbranna teeks temast fotosid äsja soodsalt ostetud latekskostüümis. Ta oli selle ostnud lihtsalt sellepärast, et elu huvitavamaks teha. Nüüd möllasid nad sõbrannaga tund aega. Päikseprillid ees, lukk eest avatud või natuke vähem lahti, punase, beeži ja valge rinnahoidjaga, lahtiste või hobusesabas juustega. Mõned narmastega piitsaga fotod. Mõlemad naised jäid tulemusega väga rahule.
Diana pani fotod üles kahte tutvusportaali, kust ta endale mehi oli leidnud. Tal ei olnudki mingit eesmärki. Ta tahtis lihtsalt vaadata, mis saama hakkab. Mõned mehed, kellega Diana varem suhelnud oli, ehmatasid ära, et mis toimub. Diana ütles, et sai pisut vallatletud. Ta oli niikuinii otsustanud, et nende meestega ta enam ei kohtu, sest kõik neli, kellega ta oli kohtunud, olid siiski pettumuse valmistanud. Mitte suure pettumuse, aga siiski lootis Diana paremaid mehi.
Nüüd ta lihtsalt mängis ja üldiselt olid mehed neist fotodest vaimustuses.
Siis hakksid tulema konkreetsed ettepanekud. Päris paljud mehed soovisid kinnisidumist ja enda nüpeldamist. Nad kirjeldasid oma soove värvikalt ja detailselt. Diana vastas esialgu napilt, et huvitav ettepanek, või et ta kaalub seda ettepanekut. Mõned mehed otsekui kleepusid Diana konto külge. Edasi tulid küsimused, kui palju Diana raha tahab, kui ta mehe kinni seob ja teda piitsutab. Diana ei küsinud kunagi raha, aga pakkumised ulatusid 50 eurost kuni 1000 euroni.

Päris kummaline maailm
Mehed kirjutasid konkreetselt, kui palju ja mille eest – nad on nõus maskma. Keegi tahtis, et Diana seoks talle köie ümber kõri ja talutaks teda käpuli mööda tuba, aeg-ajalt soovitavalt tugevalt tagumiku pihta laksates. Keegi tahtis, et ta käed ja jalad oleks kinniseotud, ta lamaks voodil ja Diana seksiks temaga. Keegi tahtis, et Diana pissiks tema peale. Mehi, kes tahtsid, et Diana neid piitsutaks ja alandaks, oli tõesti palju. Diana oli päris hämmastunud ja jäi mõtlema, kes näiteks tema tööklaaslastest piitsutamist sooviks.
Neli-viis meest olid oma soovidega väga pealetükkivad ja Diana pidi otsustama, kas ta astub üle selle tundmatu maailma ukseläve. Ta ei mõelnud kordagi, et temaga võiks midagi juhtuda. Need mehed olid tegelikult viisakad. Lihtsalt nende soovid ei olnud viisakad, ja Diana oli väga üllatunud, et niisuguseid mehi nii paju on.Mis sai takistuseks?
Diana ei läinduki ühegi mehega kohtuma. Takistuseks said hoopis tema töökaaslased, sõbrannad, tütar ja vanemad. Ei, ta ei arvanud, et peale tolle ühe sõbranna, kes fotod tegi, keegi neist tema vallatust seiklusest teada saaks. Aga ikkagi oli kuidagi imelik mõelda, et tema tegeleb raha eest niisuguse tegevusega. Kõige suuremat salajast piinlikkust tundis ta tütre ees. Ta ei suutnud seda barjääri ületada, kuigi uudishimu oli tegelikult suur. Seetõttu jäid tema vallatud seiklused mõttemaailma ning piitsutamise ja kinnisidumise eest raha teenimata.
Diana kavatseb nüüd ühe sarnase fotoseeria teha enamate riietega ja mõne profesionaalse fotograafiga. Ta arvab, et iga naine võiks endast niisugused fotod teha, sest see aitab tõsta enesehinnangut. See ei pea ju tähendama, et kõik, kes endast niisugused fotod teevad, mehi piitsutamas käivad.

Vaadatud 1971 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

küll on ikka hea raha tegemise võimalus.oleks ma emasinimene,tegeleksin kindlasti sadomasoga,plaksuta ainult piitsa ja pappi tuleb.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi