Seksikas aluspesu on on sügishooaja kuum kaup

27.10.2019 21:25
Toomas Raudne
Kommentaarid
5
Foto:

Et kodustes tingimustes poleks igav passida – ainult telekat vaadata ja niisama diivanil ­logeleda, hoolitsevad teie eest sekspoed. Sügisene sortiment on uuenenud.

Parima varustatusega erootikapoed on Tallinnas Planet Amor Väike-Ameerika tänaval ja koguni Baltimaade suurimaks erootikakaubamajaks tituleeritud, rahvasuus "Pentagoni majaks" kutsutavas kõrghoones Maardus asuv "Hot Lips".
Kuna Planet Amorist oli alles hiljuti juttu, siis seekord keskendusime sageli sooduskampaaniaid tegevale rahvusvahelisele "Hot Lips" poeketile.
"Siit leiab igale maitsele midagi, paindlik hinnapoliitika, erialased uudistooted kohe lettidel!" võiks olla neid iseloomustav lööklause.
Vana-Narva maanteel suure pesa pununud rahvusvahelise keti "Hot Lips" ehk "Kuumad Huuled" esinduspood torkab möödasõitjale kohe silma. Pilku püüavad suured "postrid" kenade naistega ja maitsekas firma logo fassaadil.

Pesu läheb eriti hästi kaubaks
Mida värki? Tuleb välja, et naiste riided on praegu oktoobris üheks suurimaks hitiks.
Tegelikult just sekspesu – loomulikult naiste oma, on ootamatult hästi müüma hakanud. Kaubaks läheb kõik, alates püksikutest-stringidest kuni põnevate kostüümideni välja.
Valik on suur – sekretäri, politseiniku, toateenindaja, med.õe ja teiste ametiesindajate stiilis. Kusjuures pole need sugugi ainult magamistuppa mõeldud, vaid pigem vabameelsema atmosfääriga stiilipidude ja ürituste jaoks.
"Imestada pole midagi. Meil riiete osas praegu lõpumüük, uued kollektsioonid on peale tulemas. Stringid-püksikud saab ainult 99 sendi eest, täiesti normaalse bikiinikomplekti alates 3,99 eurot ja sukkade-sukkpükste eest tuleb välja käia kusagil 2,45 eurot. Kahene komplekt: seelik ja top, maksab sent alla viie euro! Loomulikult läheb see ülihästi kaubaks!" kinnitab müüja.
Poes ringi vaadates hakkavad silma ka efektsed kingad, kollased, punased, hõbedased. Mõeldud ilmselt stripparitele. Suhteliselt normaalse hinnaga on needki (24,90 eurot).

Novaatorlikud Satisfyer vibraatorid
Kui veel hiljuti olid kõige kõvemad sõnad kaubamärkide Lelo ja We Vibe erinevad tooted, siis nüüd teeb võidukäiku Satisfyer.
Imetooted? Imelisest imelisem pidi olema Satisfyer Pro 2 kliitoristimulaator, mida hetkel müüakse tavahinnast rohkem kui poole soodsamalt, alla neljakümne euro.
Kui reklaami uskuda, pidavat olema täpselt see, mida naised soovivad. Oma ovaalse pea, innovatiivse vaakum-tehnoloogiaga ja puutevaba massaaži efektiga tagavat lelu enneolematu naudingu! Eelised: laetav, kerge kasutada, juhtmevaba, veekindel.
Satisfyer vibraator Satisfyer Pro DeLuxe (hinnaklass parimatel 80 euro kanti), üldse õhuga töötavad stimulaatorid, erinevate režiimidega, ongi ilmselt tänapäeval parimateks mõnutunde tagajateks naistele.
Olemas on sinna juurde kõrgekvaliteetsed Satisfyer libestid, suur 300ml pudel maksab 7,90 eurot.Endiselt ja alati popid tooted
Teatud kindel kildkond tõmbab ennast käima BDSM tooteid kasutades. "Hot Lipsis" seda kraami jätkub, igale sado-maso harrastajale, eksperimenteerijale, "piitsutajale" midagi.
Teine ja mitte väiksem seltskond – kel naistega asjad väheke keerulisemalt kulgevad – leiab lohutust nn masturbaatoritest. Meeste masturbaatoreid ostetakse lausa iga päev, neid on kaupluses väga lai valik. Odavaima taolise saab 3,54 euro eest.

Kaugeim külastaja Venezuelast
Võrreldes veel kümnekonna aasta taguse ajaga on külastajate pilt muutunud – ilmselge meeste ülekaal klientidena on vaikselt hääbumas.
Suhe läheneb tasapisi juba 50:50le. Kuuskümmend protsenti mehi ja nelikümmend protsenti naisi on praegune vahekord.
Ostjate enamuse moodustavad loomulikult eestlased, venelased. Soomlasi käib märksa vähem, kuid leiavad nemadki tee Maardusse.
Eksootilisi külalisi käib suhteliselt vähe, kuid näiteks Lõuna-Ameerikastki on vaevutud siia tulema! Üks klient oli näiteks Venezuelast!

Pensionäridki piiluvad sisse
Võiks ju arvata, et see seksiasi on rohkem noorema generatsiooni ja keskealiste värk.
Kuid ei, Olga ütleb, et aeg-ajalt vaatavad poeuksest sisse lausa pensioniikka jõudnud mehed ja naised.
Hiljuti käinud ostlemas kusagil kaheksakümne aastane naine...
Mis aga puudutab potentsiaalsete ostjate (erialaste) teadmiste taset, siis see kõigub suurtes piirides. On neid, kes teavad väga täpselt, mida tahavad. On neid, kes sekstoodete kirevas maailmas üldse ei orienteeru.
"Nädalavahetustel mul keel valutab. Kogu aeg küsivad midagi!" väidab müüja, sest selgitusi-seletamist ühe või teise kaubaartikli (otstarbe) kohta tuleb vahetpidamata anda.

Saadaval isegi kodumaiseid tooteid
Eesti enda tooted? Võrreldes kolme-nelja aasta tagusega, on olukord natuke paranenud.
Kui siis pakuti ainult lauamänge, siis nüüd on juurde tulnud vähemalt käsitsi puidust tehtud dildod.
Odavaks neid lelusid pidada ei saa, maksavad täpselt 74,50.
Lauamängude hind seevastu on kukkunud umbes viieka võrra, nüüd maksavad 9,99.

Veganid on end siiagi sisse söönud
Naljakas või mitte, kuid veganlus võtab üha enam ja enam tuure üles. Juba on nad, need riukalikud veganid, osanud oma kombitsad osavasti sekspoodidesse sokutada.
Esialgu veel, tõsi, sõidavad sisse kahes kategoorias. See-eest aga just sellistes, mida alati ja hulgi ostetakse. Libestid ja massaažiõlid.
Vegantoodete hind mõistagi on reeglina kallim.

Elusuuruses kaisunuku eest maksti niuhti kaks tonni
Kui tavaliselt piirduvad kliendi kulutused sekspoes ehk kuni saja euroga, siis jõukamaidki ja priiskavamaidki härrasid käib.
Omamoodi vahva. Hiljuti ostis üks härrasmees korraga kaupa umbes kahe tuhande euro eest. Täpsemalt soetas endale koju "uue kallima" – kõige kallima elusuuruses nuku, mis "Hot Lipsis" saadaval oli!

 

Vaadatud 1293 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Palukas

sex nukud võiksid odavamad olla

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi