Selgeltnägija Toomas Aria: Võru kandis tegutseb keskealine vene rahvusest mõrvar..."

12.11.2017 23:20
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

Kuna Võru noormees Markkus Ansberg on siiani teadmata kadunud, siis selgeltnägija Toomas Aria (kes läheb "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" finaalsaatesse 13. novembril tagasi) uurib Võru kandi inimeste kadumisi.

Toomas Aria teatas, et "ma siin vaatasin, mis toimub Võru kandis, et paljud kaovad just seal kandis ja osa leitakse surnuna...”
Kas liigub ringi röövija ja mõrvar? Siin mõned näited kadunud inimestest: Võrus kadunud Markkus Ansberg (17), Võrus kadunud Avo leiti surnuna Võrumaal,  kadunud Julius (71 ) leiti uppununa, Võrumaal kadus Aivar (51).
Toomas Aria mõtiskleb: „Tunnen, et Võru kandi politsei on võimetu ja ei suuda leida süüdlast ja tunnen, et paljude kadumiste taga on üks ja sama ini­mene. Näen keskealist vene rahvusest meest."
Kas tapja tabatakse? Toomas Aria vastab: „On näha aktiivset tegevust, et võib tulla veel ohvreid, aga on näha ka trelle, et saab oma karistuse.
Kas lähiajal, ei tea, info on veel puudulik. Kuigi osadel ei näe vägivallatunnuseid, tunnen, et need ei ole juhuslikud surmad...”
Kas Markkus Ansbergi osas pole uut nägemust, et kas ja kust ta leitakse? „On olnud, on tunda, et Markkus Ansbergi hing saab rahu, et siis leitakse jõeäärsest võsastikust,” vastab Aria.
On räägitud ka sellest, et Markkus võib olla visatud hüdroelektrijaama? Toomas Aria tunnistab: „Hetkel näen jõge, aga pole näha jaama. Võimalik, et just seda jõge oligi näha.”
Kuidas Toomas Arial nõiasaates edeneb, näeme ilmselt varem, kui saame selgust Võrumaa kummaliste kadumiste ja surmade asjus.Vaadatud 2667 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi