Siiri Sisask nägi lapsena jõeäärsel aasal tantsivaid "murueidetütreid"

12.07.2018 21:10
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

“Oleks ebanormaalne mitte kunagi mitte midagi müstilist kogeda,” ­arutleb lauljatar Siiri Sisask, kes kinnitab, et jaatus on alati tugevam kui eitus.

Kas usute hauatagust elu ehk kas elu pärast surma on olemas?
Inimesed elavad pidevalt oma mõtete jõust, ometi pole nad õppinud neid täiel määral teadvustama. Ka surnute edasi elamist meie endi mõtetes võiks ju samuti pidada "hauataguseks eluks". Mis aga puudutab ainelist teisenemist ja milleks peale surma muundutakse, siis loodus paneb ise asjad paika – keha muutub söödaks teistele olendeile, hingejõud aga haihtub omas suunas. Kas ma usun, et mingi võrgustik – paik hingedele on olemas? Miks mitte? Inimene mitmedimensionaalselt toimivana eladeski juba suudab olla üheaegselt "nii aine kui laine", miks mitte siis surmajärgselt, lihtsalt küsimus on selles, et surmajärgselt ei kontrolli tahtejõu energeetikat enam inimene. Kõik saabki olla siin maailmas vaid seetõttu, et on "tahtetuul". Ja mulle tundub, et nimelt sellepärast on ka JAH alati tugevam kui EI. Kes elab EI-maailmas, see nõrgestab oma tahtejõu energiat, ning võib-olla polegi nii vale, et selline energia kehast lahkudes ilmtingimata uuesti sündima peab, et kõik oma "ei'd" ületada ja saada osaks igavesest tahtetuulest. Võib-olla selline "tuul" sellepärast üldse olemas ongi, et juba nii paljud oma "ei'd" ületanud on... See on tahtetuule loomulik osa – end täiendada!

Kas teie arvates kummitused on olemas, või näevad neid ainult psüühiliselt haiged inimesed?
Kindlasti ei peaks ma kummituste nägijaid kohe psüühiliselt haigeiks. Võiks pidada hoopis haigeks, kes midagi kunagi ei näe, silmaga nähtamatut maailma olematuks peab, jne, või kellel puudub usk ülevamasse hoopiski. Ma ei kujutaks ette elu sellise inimese nahas... Pealegi, võib kummituste nägemine olla seotud ju ka paljude looduses toimuvate füüsikaliste nähtustega, toimugu need inimese enda sees või tema kehast väljaspool. Tundlikkus ja vastuvõtlikkus on inimestel erinev, aga minu arust on päriselt ebanormaalne mitte kunagi kogeda midagi müstilist.

Jätkub ajakirjas...

 Vaadatud 584 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi