Sindi meeste grupiseks kukkus läbi

09.09.2018 17:35
Hillar Kohv Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

Pärnumaal Sindis otsustas punt mehi grupiseksi proovida. Leiti ka naine, kes nõus oli, kuid olukord lõppes sellega, et politsei viis naise ära.

Ühes väikelinnas on selline kommuunielu, kus elavad mehed koos ning napsutavad. Vahel on vaja naisterahvas kaissu võtta ning nii otsustati minna bussijaama, et mõne daamiga tutvust teha ja omale külla kutsuda. Kes otsib, see leiab ning üks naine oli kohe nõus. Kohe tekkis meestel küsimus, kas naine ikka sobib? Ja kuidas sa muidu ikka teada saad, kui järele ei proovi...
Üks mees hakanud asjatama rahvarohkes kohas ühel muruplatsil, aga paraku pealtnägijatele polnud selline vaatepilt nauditav olnud ning kohale kutsuti politsei. Ümberkaudu kommenteerisid enese tahtmata pealtvaajateks sattunud kodanikud, et kasside ja koerte puhul on selline avalik "ratsutamine" arusaadav, sest nemad on loomad, aga inimestele kehtivad natukene teised reeglid.
Üks mees oli vaatepilti kaemas rolleriga ning lõbunaine tahtis tema rollerile taha peale istuda, aga rollerimees tegi ruttu sääred, et mitte jamadesse sattuda.
Politsei tuli siis inimeste paaritumiskohta üle vaatama ning küsis muuhulgas daami käest ka seda, et kas ta soovib politseile avalduse teha, et äkki mees vägistas ta avalikus kohas? Daamil polnud aga mingit soovi kargutaja peale avaldust teha, sest kõik toimus ju vabal tahtel. Politseil ei jäänud muud siis üle, kui avalik naine sõidutada avalikust kohast minema – naisterahva koju.
Kommuunimeestel jäi seekord grupiseks tegemata ning välja valitud ja avalikult proovitud naine sai ohtra seksi asemel aga hoopis priiküüdiga politsei poolt koju sõidutatud.
Väikelinn kihab aga uudisest nii mis kole. Kõigil on selle kohta midagi öelda – peamiselt seda, et avalik suguelu jäägu kassidele-koertele, inimene kui arenenum liik otsigu enesele selliste tegevuste jaoks privaatsem pesake.Vaadatud 4732 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mees

Pildil olevat trükiks küll.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi