Sisuturundus: Kust leida hea hinna ja kvaliteediga aiamööbel?

02.06.2019 12:10
Foto: Shutterstock.com
Kommentaarid
1
Foto:

Kvaliteetne aiamööbel teenib teid ja teie pere pikki aastaid. Kuidas aga leida see kõige sobilikum, mille hind ja kvaliteet oleks omavahel paigas?

Kindel on see, et tänapäeval leidub ehitus- ja sisustuspoodides ning internetikaubamajades väga lai valik erinevas hinna- ja kvaliteediklassis aiamööblit ning seetõttu võib uue mööblitüki soetamine osutuda teinekord suuremaks peavaluks kui ette kujutasite.

Aiamööbel, mis teenib pikki aastaid
Paraku on Eesti suvi eripalgelisem kui sooviksime – soe ja külm vaheldumisi, vihm, tuul, päike… Seetõttu on kõige praktilisem ja taskukohasem soetada terrassile ilmastikukindel mööbel, milleks sobib väga hästi kunstlik rotangmööbel.

Mugav ja praktiline mööbel
Kunstlik rotangmööbel on ilus, mugav ja pealekauba väga praktiline. See plastikust punutis sobib tänu oma stiilsele ja klassikalisele disainile erinevate aiakujundustega terrassile kui ka rõdule. Toolid, lauad, diivanid, mida kombineeritakse klaasi, metalli ja kangaga, on lihtne hooldada ja kerge transportida.Õuemööbli hooldus
Tore on teada, et sünteetilist rotangmööblit on tõesti lihtne puhastada. Selleks piisab vaid niiskest lapist. Et mööbel kestaks kauem, tuleks seda siiski enne ja pärast hooaega põhjalikumalt lapi või voolava veega puhtaks küürida.

Kasutamise käigus tekkinud plekid peaks aga eemaldama kohe. See on oluline, kuna plastik imab hästi mustust sisse ning hilisem puhastus ei pruugi enam nii hästi õnnestuda. Seetõttu soovitamegi valida pigem tumedama või värvilise aiamööbli vahel.

Plastiku edasiarendus on moes
Plastiku edasiarendus ehk kunstlikust materjalist punutised, mis meenutavad rotangmööblit, näitavad igal aastal müüginumbrite kasvu. Populaarseid punutisi jagub igale maitsele, värvuselt hele- ja tumepruunid, hallid toonid, puiduvärvid… Kombinatsioon plastikust, alumiiniumist, klaasist jätavad ilusa üldmulje ning riidest pehmendused ja padjad pakuvad kasutusmugavust. Mis peamine – riideosad on valmistatud niiskuskindlast materjalist, tänu millele on seda lihtne hooldada.

Sinu uus aiamööbel on kõigest hiireklõpsu kaugusel. Hea hinna ja kvaliteediga aiamööbli – diivanid, komplektid, kiiktoolid, lamamistoolid, lauad, pingid, padjakastid ja teised – leiate hästivarustatud veebipoest 1a.ee – pakkumistega saate tutvuda siin.

Vaadatud 713 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Ago

Miks Te Eesti tootjatest ei räägi. vanaaegne.ee toodab ja müüb kivist aiamööblit. Mul on see endal aias juba mitu aastat ja näeb välja nagu eile toodud. Suvel soojade ilmadega kütab päike selle mõnusalt soojaks ja hea on seal peal istuda. Kivist mööbel on väga vastupidav, sisuliselt igavene, https://vanaaegne.ee/tootekategooria/koduaed/moobel1/

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi