Sisuturundus: Magamistoa sisekujundus – loo hea tuju

21.05.2019 16:35
Kommentaarid
0
Foto:

Magamistuba on väga eriline koht, kus me puhkame ja magame, seetõttu on väga oluline luua ruum, mis aitab sul lõõgastuda. Magamistoa sisekujunduse peale mõtlemine on seda väärt, et luua hea tuju ja seada end valmis heale unese.

Voodilinad
Isegi lihtsad asjad nagu näiteks voodilinad voodis võivad täiesti magamistoa tuju muuta. Looduse elemendid võivad sinu kujutlusvõimet äratada: metsalilled meenutavad suvepäevi, liblikate hääled põllul, sa võid isegi leida end mõtlemas maakera kuju ja struktuuri peale enne uinuma jäämist kui valida geomeetrilised kujundid. Kui sa eelistad lihtsust ja minimalismi, siis võid alati valida midagi lihtsat, ühevärvilised voodilinad mis sobivad magamistoaga kokku.
Materjalid võivad samuti aidata tuju luua, näiteks satiinist voodilinad lisavad teatud luksuslikkuse tunde, linane on rahustav ja naturaalne, puuvillaste voodilinadega on võimalik valida erinevate värvide ja disainide vahel, seega aitab see erinevate tujudega. Voodilinad peavad olema pehmed ja mugavad, võimaldades sul lihtsal moel magama jääda.

Dekoratiivsed padjad
Dekoratiivsed padjad magamistoas on nagu kirss maitsva šokolaaditordi peal. Kook on sinu voodi, voodipesu ja voodikate on šokolaadikihid ning sobivad dekoratiivsed padjad kõige peal toovad kõik kokku ja loovad meisterliku maitsete kombinatsiooni. Dekoratiivsed padjad võivad muutuda sarmikaks magamistoa aksessuaariks, lisada veidi värvi või rõhutada õdusust.

Valgus
Kas oled kunagi märganud, kuidas su magamistuba näeb välja päikeselisel päeval või pilvisel õhtul, kas oled seda päikeseloojangul näinud, kui kuldsed päikesekiired tungivad läbi akna ja värvivad kogu toa oma valgusega? See muutub kohe õdusamaks ja kutsuvamaks. Magamistoa sisekujundusest rääkides võib hea valgustuse valik väga palju teha. On soovitatavam valida rahustavam, vaevumärgatav, romantiline valgustus, et luua õige tuju. Lambid ja dekoratiivsed valgustused mitte ainult ei sea õige tuju, vaid muutuvad ka suurepärasteks sisekujunduse osadeks. Ära unusta küünlaid, mis on äärmiselt rahustavad ja aitavad luua rahuliku meeleolu.Tekk
Sa võid voodid lihtsasti dekoreerida katetega nagu näiteks tekid. Loomulikult ei sobi nad igale voodile, seega mõnikord peidame me neid linade all, kuid mõndasid naturaalsest villaste tekke ei pea peitma. Tekid meriino, alpaka või kaamlivillast on pehmed ja kohevad, mis loovad soojust ja mugavuse tunde, ning pronksi värvi vill võib näha välja erakordselt hea ja muutuda sinu magamistoa kõrgpunktiks. See võib olla veidi kallim valik, kuid see on väga kõrge kvaliteediga ja kaua vastupidav alternatiiv.

Seina dekoratsioonid
Kui seinad on liiga tühjad, siis võid lisada mõned maalid või trükised seintele, et luua meeleolu. Vaata erinevaid seina dekoratsioone, et leida loomingulisemaid alternatiive, nagu näiteks dekoratsioonid metallist, nikerdatud puit või muud materjalid. Selleks võivad olla lilled, erinevad abstraktsed kujud, loomad jne. Fotod aitavad samuti meeleolu seada, isegi inspireerivad tsitaadid seintel võivad täita tühjana tunduvat tuba. Sellised dekoratsioonid on sinu magamistoa sisekujunduse tipuks, mis lisavad elu ja emotsioone. 

Sinu magamistoa sisekujunduse elemendid ja kõige olulisemad detailid käituvad kui maagiline nõiakepp, mis võib toa atmosfääri täielikult muuta. Loo omale ruum, kus võid veeta väärtuslikku aega sellisel moel mis sobib just sinule, ning sa võid tunda end palju paremini ja magada sügavamalt.

 

Vaadatud 696 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi