Sisuturundus: Millised on taskukohase hinnaga kvaliteetsed tööriided?

10.10.2019 15:40
Foto: Shutterstock.com
Kommentaarid
0
Foto:

Kas odavad tööriided saavad olla heakvaliteedilised, vastupidavad ja mugavad? Tööriided on mõeldud spetsiaalselt töö tegemiseks ja nende kandmine annab paremaid töötulemusi ning aitab töötajat hõlpsalt teistest eristuda. Seda nii ehitusel, metsatöödel kui ka kontoris ja mujal.

Odavad tööriided versus kallid tööriided

Tänapäeval leiab nii tööriiete kauplustest, ehitus- kui ka veebipoodidest laia valiku erineva materjali ja hinnaga tööriideid. Ükskõik, millist riietust sa ka ei otsiks, takerdub tihtilugu selle soetamine hinna taha.

Pööra tähelepanu materjalile

Esmatähtis, mida tuleks tööriietuse puhul silmas pidada, on selle materjal, sest välisteks ilmastikuoludeks mõeldud riietus ei pruugi alati sobida sisetingimustesse ja vastupidi.

Siinkohal on oluline teada, et mitte alati ei pea paika ütlus – mida kvaliteetsem materjal, seda kallim hind.

Nailonist tööriided – soodsad ja moodsad

Nailon ehk polüamiid on üks universaalsemaid tööriiete valmistamiseks kasutatavaid materjale ning selle hinna ja kvaliteedi suhe on täiesti paigas.Nailonist tööriided on head, kuna:

  • peavad hästi vastu nii hõõrdumisele kui ka kulumisele ja paljudele kemikaalidele;
  • on vett hülgavad ja kuivavad kiiresti;
  • on tuule- ja veekindlad;
  • on tugevad ning vastupidavad.

Näiteks 1a.ee veebipoe pakkumistest leiab väga hea hinnaga kvaliteetseid ja vastupidavaid waterproof ehk veekindlaid Propus ja ArtMaster tootjate poolt valmistatud nailonist tööriideid, mis on saadaval nii sinist kui ka kamuflaaž ehk rohelist sõjaväemustrilist värvi.

Hea värvikindlusega materjal

Sünteetilisest materjalist valmistatud tööriietusel, milleks on polüester, on palju häid omadusi. See on: tugev, vett hülgav, hästi pestav, kuivab kiiresti ja mis peamine – selle värv säilitab oma tooni ka pärast mitmekümnendat pesukorda.

Lisaks kõigele on polüestrist valmistatud riided ka taskukohase hinnaga.

Miks eelistada sünteetilist materjali?

Vastupidiselt looduslikule materjalile, milleks on puuvill, vill ja lina, peavad sünteetilisest materjalist (nailon ja polüester) valmistatud tööriided kauem vastu.

Hea kvaliteediga odavad tööriided ja -jalanõud leiate hõlpsalt ühest suurimast veebipoest1a.ee.

 

 

Vaadatud 739 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi