Skandaal soojal rannal! Topeltsalasuhe puhkuse ajal!

27.01.2019 20:40
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
11
Foto:

41aastane Margit oli koos oma mehega tütre suureks kasvatanud ja ülikooli saatnud.

Ta polnud mitte kunagi oma meest petnud ja tema teada polnud ka mees teda petnud. Hiljuti käis Margit koos sõbrannadega esimest korda puhkusereisil nii, et meest polnud kaasas, ja sattus ootamatusse armuseiklusse.
Soodsa reisipakkumise oli leidnud Margiti töökaaslane ja sõbranna. Kuna tema mees sõita ei saanud, kutsus ta kaasa oma kooliaegse sõbranna ja koos otsustatigi naiste reisile kutsuda kaasa ka hea tuttav Margit. Igaks juhuks siinkohal me riigi nime, kus Margit koos sõbrannadega puhkusel käis, ei maini.

Esimene õhtu ja kõik on ilus
Pärast enda hotellitubades sisseseadmist otsustasid sõbrannad esimesel õhtul hotelli lobibaaris korralikud dringid teha. Nad nautisid toredat mitmekeelset melu ja kiitsid ennast otsuse eest siiski sõita kolmekes ning ilma meesteta.
Peagi istusid nende kõrvallauda noored Hollandi mehed. Nii nad end tutvustasid. Algul oli neid neli, siis lahkus üks. Tunni pärast olid nad juba Margiti ja tema sõbrannade lauas. Nendega oli väga lõbus vestelda ja nad naersid pidevalt.
Kui Margit rääkis, et talle meeldib mere ääres jalutada, imestasid mehed, et mis tegevus see mererannas jalutamine on. Margiti kõrval istuv Frank küsis selle peale, kas Margit tahaks ka nii hilja õhtul mererannas jalutada. Margit ütles, et miks mitte ja Frank kutsuski ta jalutama. Teised jäid edasi lauda.
Margit kurtis, et tal on natuke jahe, ja Frank võttis tal ümbert kinni. Soojem hakkas ja nii oli hea jalutada. Margit ei mõelnud ei sõbrannadele ega oma mehele. Lihtsalt hea oli olla. Frank tõmbas ta enda vastu ja suudles teda. Margit tundis end nagu gümnaasiumiõpilane esimese suudluse ajal. Nad suudlesid veel kaua, siis saatis mees Margiti toaukseni. Sõbrannad juba magasid.

Kõik on suur saladus
Hommikul küsisid sõbrannad Margitilt, kuidas jalutuskäik läks. Margit vastas, et väga hästi ja et mees oli väga sõbralik. Teised mehed olid sõbrannadele lauas head aega öelnud ja magama läinud, mille järel tegid nemad sama.
Järgmisel päeval kohtasid nad mehi rannas ning suhtlesid nagu vanad sõbrad. Margit tundis, kuidas Frank teda ihaleva pilguga vaatab. Nad leppisid pärast õhtusööki kokku jalutama minna. Teised mehed jäid baari Margiti sõbrannadega juttu ajama. Margit ja Frank suudlesid jälle ja surusid end tihedalt teineteise vastu. Margit ei oleks uskunud ühegi kurja inimese ennustust, et ta palmi all võõra mehega seksib. Nüüd see juhtus ja Margit püüdis end mitte süüdistada. Kui sõbrannad küsisid, kuidas jalutuskäik läks, vastas Margit, et mees oli taas väga kena ja viisakas. Ta oli kindel, et ei räägi juhtunust sõbrannadele mitte sõnagi. Kunagi ei tea, kes kus suud paotab.
Õnneks oli ka Frank sellega nõus, ning suhet hoiti saladuses. Kuigi mehed kiitlevad tavaliselt oma saavutustega, ei olnud märgata, et Frank oleks oma sõpradega seesugune. Ta ju teadis, et Margit on abielus ja lapse ema, ja rääkis, et ka temal on kindel elukaaslane.

Hästi varjatud kirg
Alates vahekorrast mere ääres oli nendevaheline aga n-ö täielik suhe või suvitusromaan. Nad käisid mererannal veel paaril õhtul, kuid Frankil õnnestus korraldada nõnda, et kokku saadi ka tema hotellitoas. Sõbrannad ei imestanud enam, kui Margit keset päevitamist Frankiga jalutama läks. Margit selgitas sõbrannadele, et neil on kõik selgeks räägitud ja olemasolevate suhete tõtti ei tule neil mingit suhet ega seksi. Margit ütles sõbrannadele, et talle vaid meeldib, kuidas Frank teda imetleb. Seejuures mõtles ta ka, et kui need jalutuskäigud kunagi kodus jutukus tulevad, on tal hea öelda, et tegemist pole millegi keelatuga.
Kõik see keelatu oli nädal aega aga väga magus. See salasuhe oli nii salajane, et isegi reisil kaasas olevad sõbrannad ei mõistnud midagi. Võib-olla küll oletasid, aga välja seda ei näidanud. Teised kaks hollandlast leidsid endile peagi noored vene naised. Frank jäi aga ikka Margitiga „jalutama“ nii hilja õhtul kui ka keset päeva, mil tegelikult hotellitoas kohtuti.
Viimasel õhtul jätsid Margit ja Frank mererannas hüvasti. Nad teadsid, et ei suhtle enam. Margit tundis, kuidas ta igatseb oma meest ja last. Tagasilend kulges aeglaselt. Tore oli aga oma armsa abikaasaga kohtuda. Ka sõbrannadel olid mehed vastas. Mingeid selgitusi oma jalutuskäikude kohta pole Margit pidanud jagama. Ta mõistis, et võib oma sõbrannasid usaldada ja kõik on hästi.Vaadatud 3180 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
ikka juhtub

ja kes teab milleks see hea oli, võib olla selleks, et laiendas silmaringi, andis elukogemust ja oskust oma meest tõeliselt hinnata ja armastada. Loodan vaid, et see kogemus kunagi üle huulte ei libise...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi