Skorpion – kirglik kõiges

27.10.2019 21:15
Eliise Mäesalu Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
1
Foto:

Skorpion on sündinud võitleja, kes ei anna kunagi alla. Tema elumotodeks võiksid olla: „Mina suundan!” ja „Võiduka lõpuni!”

Skorpioni hammustus on tavaliselt surmav ja seetõttu peetakse ka selle tähemärgi all sündinud inimesi kirglikeks ja raevukaiks. Tegelikult oskavad nad oma iseloomu väga hästi kontrollida.
Ta teab, kes ta on ja kes ta pole, ning teiste arvamus ei lähe talle korda. Skorpion on küll totaalne EGO, kuid ta ei mõtle vaid iseendale. Ta võib sind nii suurtes kui väikestes asjades nii mõtte, sõna kui ka teoga aidata. Tavaliselt on selles tähemärgis sündinud inimesed vaprad ja kartmatud ning hämmastavalt truud sõbrad, aga ka neil leidub kadestajaid ning tulihingelisi vaenlasi. Kuid ka vaenlased peavad Skorpionist lugu ega räägi temast halba.

Skorpion armastab oma perekonda
Skorpioni tähemärgis sündinud inimesed on väga kiindunud oma perekonda, neile meeldib kaitsta endast nõrgemaid. Neid iseloomustab tugev omandiinstinkt ja võimuiha. Kui Skorpion midagi soovib ja ihaldab, ei jää see kauaks unistuseks.
Skorpion on kirglik kõiges: sõpruses, armastuses, oma töös, poliitikasse suhtumises. Isegi toitu valmistab ta kirega. Kui sa ei talu emotsionaalset pinget ja tugevaid emotsioone, pole Skorpionist mees sinu jaoks.
Pealtnäha rahuliku ja enesekindla Skorpioni maski taga peituvad tema sisemuses kired, millega võid end kõrvetada saada. Tema sisemuses peituks nagu aurukatel, mis pidevalt pulbitseb. Selle kaas võib püsida pikka aega peal, kuid sealt ka minema lennata, kui Skorpioni eneseuhkusele löögi annad. Ära kunagi seda plahvatust ise esile kutsu! Kui sa suudad seda kireleeki kontrollida ja tema liiga kuumad tunded maha jahutada, on kõik korras. Vastasel juhul hoia ennast temast eemale. Skorpioni puhul ei tule kõne allagi andestamine ja unustamine.
Peamine, mis sind Skorpionist kaaslase juures hämmingusse võib viia on tema loomuse duaalsus – külmavereline, kaalutlev ja vahe mõistus ning sisemine kirg. Intellekt ja emotsioonid juhivad teda võrdselt. Ta on midagi enamat kui tark ja tal on ohtlik temperament. Skorpioni filosoofiline natuur nõuab tungimist nii elu kui ka surma kõigisse saladustesse ning ta jõuab ka vastustele üsna lähedale.
Tema loomuses on olla omaenese sisemine seaduseandja ja kohtunik. Muidugi tahaks ta olla lugupeetud inimene, kuid kui see takistab tal oma eesmärke teostada, siis ei hooli ta sellest. Mitte ükski tema otsus pole tehtud ei sõprade, sugulaste ega kahjuks ka mitte sinu pealekäimisel. Kuid meeleheiteks pole põhjust – selline iseteadvus teeb temast tavaliselt vaba vaimu ja mehelikkuse etaloni, keda ei huvitada, mida tema tegemistest arvavatakse. Ta ei tagane ka seal, kus teised on ammu alla andnud.

Külm otsekohesus
Lisaks kõigile teistele äärmuslikele omadustele iseloomustab Skorpionit ka ülim otsekohesus. See võib vahel tapvalt julmana tunduda, kuid sul tuleb õppida teda just sellisena võtma.
Kui oled liiga tundlik ja õrnahingeline ning pole valmis alasti tõde kuulma, siis ära kunagi küsi Skorpionilt, mida ta su uuest kleidist või soengust arvab. Siis saad teada, et tal pole kombeks sulle mett moka peale määrida. Ilmselt on aga parem siiski karm ja aus tõde, kui ilus vale ning hoopis meeldivam on aeg-ajalt sulle määratud tõelisi komplimente kuulda, mis südant liigutavad.
Kas selle tähemärgi all sündinud mees on armukade? On, ja tihtipeale vägagi suurel määral. Skorpion on tähemärkidest kõige armukadedam ja selles osas peaksid eriliselt ettevaatlik olema.
Ta ei oska oma tundeid ja emotsioone tagasi hoida ning Skorpionist mehe vihapurse ja armukadedus võivad saada alguse isegi sellest, kui keegi tema meelest ohtlik sinu poole vaatab või veel vähem – lihtsalt su kõrval seisab. Kui oled Skorpioni oma, siis oled sa tema oma. Teised silmad vaadaku mujale.
Kui su kaaslaseks on Skorpion, pead sa olema vapper ja tugev naine, sama tugev, kui tema ise. Samas ka otsekohene, kuid äärmiselt taktitundeline. Kui sa seda suudad, saab sinu Skorpionist kallimast õrn, truu, tähelepanelik ja kirglik armastaja. Sinuga koos olles ei mõtle ta siis millelegi ega kellelegi teisele. Kuid et tema armastust võita, tuleb läbida keerukas ja pikk tee. Skorpion on keeruline inimene, kes oma südamesse lubab vaid väheseid.Kui soovid aga Skorpioni südant vallutada, pead meeles pidama mõned põhitõed.
Mida kindlasti tuleks teha:
* Imetle teda alatasa ja iga päevaga aina rohkem! Ta oskab su seksuaalset atraktiivsust ja ilu vääriliselt hinnata.
* Ole valmis oma erootilistest fantaasiatest ja saladustest rääkima. Ta soovib teada kõiki su salajasi soove ja püüab neid täita.
* Vabane oma hirmudest ja kahtlustest ning alistu kirele, mida sa poleks kunagi osanud ette kujutada. Skorpion võib osutuda kõige kirglikumaks, õrnemaks ja tähelepanelikumaks partneriks, keda sa oled kunagi tundnud.
* Ole aus ja siiras. Skorpion vihkab ebaausust.

Mida kindlasti ei tohiks teha:
* Süüdistada teda selles, et ta mängib sinu tunnetega ja on sinu vastu ebaaus. Reeglina on Skorpion truu ja ustav oma armastatule ning see on tema jaoks ülim solvang.
* Teda tahtlikult armukadedaks muuta. Skorpion satub raevu ja hakkab igat su sammu kontrollima.
* Tema seksuaalsete oskuste üle naerda või neid pilgata.. Skorpion on tähemärkidest kõige kirglikum armastaja, tuntud oma seksuaalse leidlikkuse poolest ning on selle üle väga uhke.
* Ära püüa muuta teda kellekski teiseks, oma tahtmisi dikteerida või teda kontrollida.

Vaadatud 558 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
skorpion

Olen skorpion, kuid vastupidi nendele astroloogidele, ei ole üldse sama iseloomuga. Nii et ei saa uskuda neid horoskoopide väljamõtlejaid.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi