Sodiaagi lõpupidu – pidu oli, aga lõppu ei tulnudki

20.06.2021 15:30
Hillar Kohv Foto: Arnold Oksmaa erakogu
Kommentaarid
38
Foto:

Tartus asuva kultusbaari Sodiaak lõpupidu peeti küll ära, aga Sodiaak jätkab edasi vähemalt aasta aega.

Vahel on kummaline see, et tähtsad asjad saadakse teada meedia vahendusel. Sodiaagi perenaine Lea oli arvestanud sellega, et Sodiaak läheb kinni, aga kuna meedia otsustas seda sündmust kajastada, siis uuriti Sodiaagi saatuse kohta ka selle peremehelt ning baaridaam sai ajakirjanikelt teada, et omanik on selle poolt, et Sodiaak jätkab tegevust.

Rahvas huilgas staaridele kaasa
Sodiaagi lõpupeol oli rahvast palju – ehk nii palju, kui seadus lubab ning esimest korda tuli lavale mikrofoni taha ka baaridaam Lea, kes teatas publikule rõõmsa uudise, et Sodiaak jätkab aasta jagu vähemalt ning ka baaridaami abikaasa tuli lavale mikrofoni ette sellest kõnelema ning suisa laulis ühe toreda laulu publikule.
Sodiaagi lõpupeol oli kohal DJ Heiki Hainsalu ning tema tõeline kahurvägi. Rahvas huilgas rõõmsalt kaasa ning endast parima andsid DJ Heiki Hainsalu, laulumees Ergo Korp (kelle autoga sain seekord Tartusse ja koju tagasi), strippar Marco Tasane, Arnold Oksmaa, ansambel Dark Velvet, antud loo autor ning mõni teinegi veel.

Prominente jätkus läbi peo...
Esimest korda tegi Elu24 portaal ka laivi ning Katrin Lust intervjueeris esinejaid ja publikut ning sattus ka õues ühe purjakil inimese jauramise pealtnägijaks. Kohal käisid kiirreageerijad ja politsei. Jonnakas mees viidi ära.
Sodiaagist astus läbi ka Taavi Libe TV3- st, aga tema oli seal lühikest aega ning tuli Sodiaaki just siis, kui Katrin Lust ära läks.
Sodiaaki käis austamas ka selgeltnägija ja filmide “Õiglus” ja “Õiglus 2” tegija Toomas Aria.

... ja ka skandaalidest pole puudust!
 Pettumuse valmistas aga kasatšoki-Jürina tuntud Jüri Sonberg, kes jättis Sodiaaki tulemata ning DJ Heiki Hainsalu lubas lõpetada koostöö ära nii Jüri Sonbergiga kui veel paari teise artistiga, kes teda laimavad ja solvavad.
Teist Sodiaagi lõpupidu enam ei tule, aga kuna Sodiaak jääb avatuks veel vähemalt aastaks, siis DJ Heiki Hainsalu kindlasti väiksemaid pidusid seal korraldab.
Skandaal lahvatas strippar Marco Tasase ja Arnold Oksmaa vahel, sest elu24 portaalis olevas videos on kuulda, kuidas Arnold Oksmaa saadab Marco Tasase sinna kohta, kus algab meie elutee.

Pildi allkiri: Karavan ei peatu: Arnold Oksmaa (vasakul) ja Marco Tasane oskavad nii skandaale luua kui ka koos poseerida.Vaadatud 2261 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Uunole

Uuno haiseb sita järgi. Ta mõistus fekaalidega üle lastud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi