Staarfotograaf Tiit Blaat sattus suurde netikaklusesse

10.06.2018 23:20
Juhan Istup Nelli suvereporter-praktikant Foto: Youtube kuvatõmmis
Kommentaarid
3
Foto:

Mitukümmend aastat ajakirjanduses fotopõldu kündnud Tiit Blaat võttis julguse noorte ­tegijate tööd arvustada. Selle peale läks kohe kõvaks õiendamiseks.

Möödunud pühapäeval avaldas kohalikus interneti konnatiigis üha enam populaarsust koguv juutuuberite veebišõu “Tuuled muusikas” oma järjekordse episoodi, mis rääkis peamiselt seksisümbol Brigitte Susanne Hundist, kuid ka sellest, et ehk oli hoopis Mihkel Kärmas see, kes Igor Mangi vana ja väärikat istmikku salaja pildistamas käis.
Pea kümneminutiline saade lõi kõikide aegade vaatajaterekordi ning sai palju positiivset tagasisidet. Paraku oli ka selliseid, kes šõuga üldse mitte rahul ei olnud - näiteks Delfi staarfotograaf Tiit Blaat.

Anonüümne sõimaja lendas sajaga peale
“Sorry, mehed, nõrk!” postitas Blaat. Selle sõnavõtuga suutis fotograaf aga ühe saate fänni, kel kasutajanimeks “Õlitulle, rsk” tõeliselt “kettasse” ajada.
“OMG! Tuntud udupiltnik on ka kivi alt välja ujunud! Sa Mangi p*rset ei peaks praegu shuutima kuskil roostikus, vä?” lajatas Õlitulle.
Blaat vastas, et saade on tema arvates ikkagi nõrk ja siinkohal ei aitavat isegi anonüümne sõim. Selle peale kostis Õlitulle, et Blaat peaks õppima oma vanemate vigadest ja kasutama kondoomi ning püsima fookuses.

Arenguruumi on
Aga kuidas selle fookusega siis on? Nelli lasi spetsialistidel Blaadi fotosid analüüsida ja võib öelda, et need on enamalt jaolt kõik kenasti fookuses, kuigi videovallas mehel veel arenguruumi on. Märksõnadeks heli ja pilt. Siinkohal muidugi peab meeles pidama, et nii palju kui on inimesi,on ka arvamusi.

Kommentaarid kustutati
Tänaseks on Õlitulle oma halastamatud kommentaarid siiski kustutatud. Selle käigu taga olevat Tuuled Muusikas saatemeeskond.
“Võtsime Õlitullega ühendust ja palusime tal asja rahulikult võtta! Ütlesime, et saa aru, see Blaat on ju ikkagi meie mõistes vana inimene, 67. aasta väljalase, kes kogemata “valest uksest” sisse astus!” räägib saate helimees-toimetaja Nero Kadak ning soovitab vanuritel pigem Mati Talviku loomingule keskenduda. “Näiteks Ajavaod! Ilgelt mõnusa ja rahuliku kulgemisega saade!”
Juhan IstupVaadatud 913 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Okultist

Mangi kaetus hävitab Mihkel Kärmase elutöö juba sel sügisel.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi