Suhted: "Ilus mees, aga sööb nagu siga!"

17.05.2020 21:05
Anna-Britt Gnool Illustreeriv pilt
Kommentaarid
12
Foto:

Marii (27) tutvus mõne kuu eest vägagi nägusa ja ka toreda noormehega, kuid on nüüd segaduses, mis sellest suhtest edasi saab.

Noormees on temast väga huvitatud, helistab ja kirjutab pidevalt, aga Marii ei suuda unustada nende esimest ühist õhtusööki restoranis. "See oli kohutav, kuidas ta matsutas ja luristas, mul oli nii häbi," tunnistab naine.
Marii ja noormees, keda nimetagem siinkohal Peetriks, said tuttavaks käesoleva aasta alguses. "Peeter külastab sama spordiklubi, kus minagi trennis käin, ja olime juba mõnda aega omavahel natukeseks vestlema jäänud," jutustab ta. "Mulle meeldis ta väga, sest Peeter on tõesti erakordselt hea välimusega noormees – pikemat kasvu ja tugeva kehaehitusega, heleda peaga ja pisut salkus juustega, lisaks on tal väga ilusad sinised silmad.
Olin õnnest hullumas, kui Peeter mind kord kinno kutsus – see tuli jutu käigus, rääkisime ühest filmist, mis pidi varsti kinno tulema ja mis meile mõlemale huvi pakkus. Kinoskäik läkski meil suurepäraselt, pärast saatis Peeter mind veel koju ja hoidsime isegi käest kinni. Teisel kohtumisel jõudsime juba suudluseni. Käisime veel mitmel korral jalutamas ja veel ühel korral kinos, kuni ükskord tegi Peeter ettepaneku minna restorani õhtust sööma. Olgu öeldud, et see oli üsna vahetult enne koroonakriisi algust, ehk siis märtsikuu alguses. Siis oli veel normaalne ja võimalik väljas söömas käia. Nii, sai siis laud kinni pandud ühte üsna viisakasse restorani. Mul oli väga hea meel temaga koos sinna minna, nii uhke tunne, ikkagi selline kena mees. Peeter oli tolleks päevaks pannud selga viisakama triiksärgi, ta nägi kohe eriti äge välja. Eks ma ise ka olin pingutanud, kandsin ühte päris uut kleiti ja Peeter ütles, et olen väga ilus. Olin nii meelitatud!

Matsutas ja rääkis täis suuga
Aga kui toit toodi, sattusin ma suurde hämmingusse. Peeter oli parajasti suures jutuhoos ning ta muudkui seletas ja seletas, võttes vahepeal ampse, rääkides lõpuks täis suuga, nii et jutust oli äärmiselt raske aru saada. Veelgi koledamaks tegi asja see, et kogu toitu oli sealjuures tema suust näha! Ma sattusin suurde segadusse ega osanud kuidagi reageerida. Püüdsin mitte tema poole vaadata, see pilt häiris kohutavalt!
Aga see polnud veel kõik. Isegi siis, kui ma Peetriga pilkkontakti ei hoidnud, vaid paaniliselt mujale vaatasin, ei olnud mul tema matslikkuse eest pääsu. Esiteks see segane-pudrune jutt, millest õieti aru ei saanud. Teiseks, kõigele lisaks ta veel ka matsutas! Mitte nüüd väga kõvasti, aga siiski, piisavalt, et väga häirida!
Peeter küsis, kas ma magustoitu tahan. Et seal restoranis pidid olema suurepärased pannkoogid jäätisega. Ma keeldusin ja mõtlesin kiiruga välja põhjuse, miks pean hakkama koju minema, ütlesin, et mul hakkas sees keerama – vist sõin päeval töö juures midagi kahtlast. Koju saates ta tahtis mind suudelda, aga minul oli endiselt kõrvus ja silme ees see jube õhtusöök ja ma ütlesin, et päris paha on, ja kiirustasin koju.

Koroonaaeg päästis
Üsna varsti pärast seda kuulutati välja eriolukord ja mõnes mõttes võib öelda, et see päästis mind. Ma ei pidanud välja mõtlema vabandusi ega põhjendusi, miks mitte Peetriga kokku saada. Mul oligi vaja rahulikult mõelda, mis sellest suhtest edasi saab ja kas üldse midagi saab?
Tõtt-öelda ei ole ma seda aga välja mõelnud veel ka nüüd, kaks kuud hiljem. Peeter muudkui helistab mulle ja kirjutab Facebookis, tahab suhelda ja kontakti hoida. Tema meelest oli meil kõik väga hästi ja ta ei taipa, milles asi. Ei taha nagu otse öelda ka, et kuule mees, sa ju sööd nagu siga, mul oli su pärast häbi. Samas tuleb ilmselt varem või hiljem need asjad ikkagi kuidagi selgeks rääkida. Muidu, inimesena ja välimuse poolest ta ju mulle meeldib, meil olid ühised huvid, ühine huumorimeel. Kui saaks need lauakombed tal korda, oleks igati tore noormees..."Vaadatud 3717 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
anita

ma arvan et ta tegi seda meelega,et kontrollida pinge taluvust.ja kuidas sa käitud eba loommulikku korda sattudes, võib olla ei taha enam noormees sinuga üldse suhelda ja on õnnelik et sai sinust lahti.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi