Suhted: Naiseliku välimusega mees: "Kõik peavad mind geiks"

06.08.2017 18:05
Anna-Britt Gnool
Kommentaarid
3
Foto:

Taavi (26) on surmani tüdinud, et teda pidevalt homoseksuaaliks peetakse. Ta on lühikest kasvu ja kõhna kehaehitusega noormees, kellel ka üpris naiselikud näojooned. Samuti hoolitseb ta enda eest ehk rohkem kui üks keskmine eesti mees. "See kõik aga ei tee mind ju homoks," on Taavi väga nõutu. "Mis inimestel küll viga on?"

Lapsena peeti Taavit tihtipeale tüdrukuks, vaatamata sellele, et riides käis ta alati nagu poiss ikka. "Ilmselt ikkagi midagi mu näos sellele viitab," ohkab noormees. "Võib-olla ka see, et ma olen alati puhtusest lugu pidanud ega ole tahtnud traavida ringi poriste ja räpaste riietega, nagu paljud teised poisid seda alatihti tegid. Praegu on samamoodi, enda eest hoolitsemine on minu jaoks tähtis asi - see vist ongi ka üks tegur, miks mind on homoseksuaalsete hulka arvatud. Näiteks on mitmeid kordi homod mulle külge löönud ja olnud selgelt üllatunud, kui ma ütlen, et olen puhas hetero. Lõpetasin hiljuti kõrgkooli - veidi enne lõppu jõudsid minuni ühe neiu kaudu jutud, et terve kamp kursakaaslasi oli mind tõsimeeli homoks pidanud. Põhjust ta mulle sel korral ei avaldanud, ei olnud võimalik sel momendil pikemalt rääkida. Hakkasin muidugi kohe mõtlema, milles võis olla asi, et neile üldse sihukesed mõtted pähe tulid. Võib-olla sellepärast, et ma sealsetest tüdrukutest kellelegi külge ei üritanud lüüa, nad tõesti polnud minu maitse, suhtlesin nendega vaid sõbratasandil. Võib-olla ka sellepärast, et ma olen pikemalt vallaline olnud, viimane tõsisem suhe jäi mitme aasta tagusesse aega, sestpeale keskendusin pigem õpingutele ja hiljem tööotsimisele. Aga minu uudishimu ei andnud mulle rahu ja ma küsisin selle tütarlapse käest veidi hiljem järele, mille pagana pärast nad ometi seda olid mõelnud.

Vastus üllatas, halvas mõttes
Vastuseks kuulsin, et ennekõike minu välimuse pärast! Et ma olen alati nii hoolitsetud väljanägemisega, kannan korralikke ja kenasid riideid ja pealekauba meenutan oma näo poolest naisterahvast! Tänasin teda tõerääkimise eest, kuid tegelikult olin hingepõhjani solvunud. Kuidas saab sellise asja põhjal inimest niimoodi pedeks tembeldada? Kas ainuke normaalne heteromees siis peabki olema selline, kellel on täiesti suva, kuidas ta välja näeb, mis riideid seljas kannab, kas jalas on terved ja ilusad jalatsid või mingid äratrööbatud kossid? Jah, ma lõhnastan ennast, kasutan isegi meestele mõeldud kreemi näo jaoks. Mul on probleemne näonahk ja kui ma seda ei teeks, läheks see täielikult käest. Mulle meeldib osta riideid ja jalanõusid, enne väljaminekut vaatan ma alati peeglist, missugune ma välja näen. Ma arvan, et ei ole kaugeltki edev ega ammugi mingi ilueedi, mulle lihtsalt läheb välimus korda.
Kahjuks arvatakse seda olevat lubatud ainuüksi naistele või siis homodele. Viimaseks peavad mind vist isegi mu enda vanemad, kuigi nad pole otsesõnu seda välja öelnud. Aga viimasel ajal on kuidagi imelikult rõhuga hakatud uurima, et millal ma ometi mõne tüdruku neile tutvumiseks viin ja mis mu tulevikuplaanid on, kas tahan ükskord ikka peret ja lapsi ja... Nõutuks võtab, need küsimused on tõesti kuidagi erilise tooni ja pilguga.

Ei taha ennast muuta
Ehk tekib nüüd küsimus, et mispärast ma siis ennast ei muuda, kui kogu see suhtumise värk mind nii väga häirib. Ma võiks ju tõmmata selga suvalise kortsus T-särgi, panna jalga lääpatallatud plätud, ajada juuksed maha siilisoenguks, ja voila - klassikaline eesti heteromees valmis! Kasvu ja näojoonte osas ei annaks ise muidugi miskit ära teha, aga usutavasti piisaks sellestki ning ei tuleks ainsatki küsimust ega lolli mõtet enam kellegi poolt.
Paraku ei taha ma tõesti seda teha. Tahan olla see, kes ma olen, jääda iseendaks, tunda ennast oma kehas ja nahas hästi. Lihtsalt vahel teeb vihaseks ja meele kurvaks, et ma kõigile sellisena ette jään ja mingeid templeid-silte külge hakatakse kleepima. Parem lahendus sellele lõpp teha oleks muidugi leida endale tüdruk, aga paraku olen ma üsna valiv ja ükskõik keda ikka ei taha. Usun, et ükskord leian selle õige tüdruku nagunii - sellise, kes aktsepteerib mind just sellisena nagu ma olen. Minu soovitus inimestele on: ärge sildistage inimesi, kui te tegelikult ei tea kindlalt, kes nad on. Võite oma hinnangutes tõsiselt eksida ja tõsiselt teistele haiget teha."Vaadatud 1098 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Eve

Ma olen täiesti nõus.Tahaksin Taaviga tutvuda.Kirjuta mulle fb.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi