Suhted: Segaduses naine: ""Elukaaslasel on olnud suhted meestega..."

06.10.2019 19:05
Anna-Britt Gnool Illustreeriv foto
Kommentaarid
7
Foto:

Sigrid (27) ja Albert (28, mõlemad nimed muudetud) on koos elanud poolteist aastat ja ­kevadel peaks ilmavalgust nägema nende ­esimene laps.

Hiljuti aga kuulis Sigrid Alberti mineviku kohta midagi sellist, mis teda üpriski imestama pani ja tegi ka pisut murelikuks – nimelt et Albertil on minevikus olnud suhteid ka paari meesterahvaga.
"Kindlasti imestavad kõik, et kuidas me alles peaaegu kaks aastat pärast tutvumist sellise vestluseni jõudsime," muigab Sigrid. "Aga tõepoolest, me polnud oma varasematest suhetest väga rääkinud. Tema muidugi teadis, et mul oli mõne aasta eest elukaaslane, kellega lahku läksime, ja lisaks üks peika keskkooliajal. Mina omakorda olin kursis sellega, et ta pidi ühe tüdrukuga peaaegu abielluma, aga too pettis teda ja nii läksid nad lahku mõned kuud enne pulmi. Sain aru, et eks temalgi oli kooliajal mingeid suhteid, aga täpsemalt sellest kunagi juttu ei olnud ja ei tulnud nagu selle pealegi, et midagi kangesti uurima-puurima peaks. Nii tuli mulle täiesti nagu välk selgest taevast, kui Albert teatas, et tal on aastate eest olnud suhe kahe noormehega. Alguse sai see vestlus nõnda, et ükskord oli uudistes juttu mingist geiteemalisest meeleavaldusest ja midagi ma nende kohta ütlesin, täpselt enam ei olegi meeles, aga see võis olla midagi sellist, et mina säärast asja hästi ei mõista ja pole kokku puutunud ühegi sedasorti inimesega.
Siis Albert nagu muheles kergelt ja tuligi selle infoga lagedale. Ma olin nagu puuga pähe saanud ja eks see oli mu näost näha ka, sest ta kiirustas selgitama. Esimene kogemus olnud 16aastaselt ja lihtsalt uudishimust, teine poiss olnud paar aastat vanem. See ei kestnud kauem kui vaid pisut üle kolme kuu. Siis oli vahepeal üks tüdruk ja siis tuli jälle noormees. Ja sellega olid nad koos väidetavalt lausa kaks aastat, senikaua kuni ta sai tuttavaks tolle neiuga, kellega äärepealt oleks abiellunud.

Kas ohumärk?
Olin pärast sellest kuulmist ikka pikka aega segaduses ja ega see segadus pole tõtt-öelda kadunud ka praeguseks, kus sellest vestlusest on möödas juba mitu nädalat. Albert on siis järelikult biseksuaalne? See tähendab, et ta võib millalgi ka minuga koos olles hakata tundma vajadust mõne mehega lähemalt suhelda või mind võidakse mingi meesterahva pärast ehk koguni maha jätta? Albert küll kinnitab, et ma ei pea millegi pärast muretsema ja et kui ta on minuga, siis ongi minuga, ta ei tahtvatki enam kunagi kedagi teist, aga... ma ei saa sinna midagi parata, et võtan seda kui ohumärki. Ja see häirib mind ikka päris korralikult, ma ei saa seda enam mõttest. Ta oleks pidanud mulle seda varem rääkima! Nüüd, rasedana, olen ma ka emotsionaalsem ja ilmselt ka sellest tingituna muretsen väga metuleviku pärast. Võib-olla on see minust rumal, sest oleme Albertiga ju alati koos õnnelikud olnud ja vahest on tal õigus: mis oli, see oli, ja loeb vaid see, milline on tulevik. Aga kas ta saab sellise olulise poole endast siis päriselt ära unustada, on see võimalik?

Tulgu mis tuleb
Igal juhul olen ma otsustanud, et tulgu mis tuleb, Albert on ikkagi mu tulevase lapse isa ja ma armastan teda. Loodan südamest, et meie pereelu jääb toimima. Ega meist keegi pole ju ideaalne, mees võib sama hästi ju ka teiste naistega petma või jooma hakata või mis iganes muu asi võib paari tulevikus lahku viia. See, et Albertile mehed ka meeldivad, on lihtsalt üks lisa riskifaktor. Muidugi ma mõtlen selle peale, et kui peaks ilmuma talle mingi selline lähedasem meessoost sõber, siis ma oleksin vist parajalt mures ja ehmunud küll. Huh, tuleb siis välja, et mina pean muretsema nii mees- kui naissõprade pärast! Ma pole loomult armukade, aga lihtsalt kõhedust tekitavad need asjad minus. Ei tea, kas keegi veel elab pereelu biseksuaalse mehega ja kuidas on asjad toiminud?"Vaadatud 1502 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Sex on igapäevane.

Mehed on küllastunud ja vajavad vaheldust.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi