Suhtemaagia: kuidas tõmmata oma ellu õiget partnerit?

13.08.2019 17:35
Kalev Kuusik
Kommentaarid
0
Foto:

On ammu kindlaks tehtud, et sarnane energia tõmbab ligi sarnast. Kui me otsime omale partnerit, siis leiame isiku, kelle teadvusseisund vastab meie praeguse teadvuse tasandile. See tekitab suurepärase võimaluse arenemiseks, kui me vaid oleme nõus seda võimalust vastu võtma.

Põhjus, miks enamik inimesi "õiget" partnerit otsides ebaõnnestuvad, on enesestmõistetavaks pidamine, et "õige" on see partner, kellega koos olles me ise endid muutma ei pea. Me otsime partnerit, kes kompenseeriks meie kitsaskohad ja lahendamata aspektid, et võiksime tunda ennast terviklike ja õnnelikena. Tegelikkuses ei saa keegi meid õnnelikuks teha. Me peame seda ise tegema. Partner on meie õnnele lihtsalt boonuseks.
Näiteks, kui tunneme ennast üksikuna ja ebaturvaliselt, siis soovime alateadlikult leida partnerit, kes neid puudusi kompenseeriks ning meie elust üksinduse kõrvaldaks ja turvatunde tekitaks. Kui me tõesti niisuguse partneri leiaksime, siis võiks meil olla mugav elu, kuid selline partner ei sunniks meil oma psühholoogiat tervendama ning oleks seega takistuseks isiklikul arengul ja vaimsel kasvamisel.

Partneri magnetiseerimine ehk külgetõmbamine
Kui otsime partnerit, siis leiame ehk tõmbame ligi isiku, kelle teadvusseisund vastab meie praeguse teadvuse tasandile. See tekitab suurepärase võimaluse arenemiseks, kui me vaid oleme nõus seda võimalust vastu võtma.
Meie praegune partner on meie juures sellepärast, et tal on isikupära, mis toob meist välja selle osa, mida meil on vaja ületada või tundma õppida, et olla isiklikus arengus ja vaimses kasvamises. Kui me kasutame oma praegust suhet võimalusena eneseületamiseks, siis aitab see meid edasi.
Ent kui me paneme vastutuse oma rahulolematuse ja ärrituse eest partneri õlgadele ja ta maha jätame, sest ta toob nähtavale meie varjuküljed, tõmbame oma ellu ka edaspidi sama tüüpi partnereid ning kordame vanu suhtemustreid.
Tegelikult polegi võimalik leida partnerit harmoonilise suhte jaoks enne, kui meil endil on selleks sisemine valmisolek – oleme teinud vajalikud muudatused oma käitumismustrites ja suhtumises.

Valmisolek õige partneri leidmiseks
Enamik inimesi arvavad enesestmõistetavalt , et nad on juba "õige" partneri leidmiseks valmis. Kuid tegelikult pole see nii. Enamik inimesi peavad minema läbi ühe või mitme suhte tervendades ennast, et tõusta teadvuse tasandile, kus nad oleksid valmis magnetiseerima enda juurde selle partneri, kes on nende jaoks õige.Kes on õige partner?
Meil on kõrgem plaan selle kehastuse jaoks ja see sisaldab teatud teadvuse tasandile jõudmist ja siis elu teenimist sellelt tasandilt lähtudes. Seega on õige partner see inimene, kes saab aidata meil astuda viimase sammu selle teadvuse tasandi suunas, mille meie oleme eesmärgiks võtnud selles elus ja kes siis saab aidata meil väljendada oma kõrgemat potentsiaali. Mõnevõrra täpsem oleks sellist isikut nimetada vaimseks, mitte õigeks partneriks. Selleks, et läbida arenguprotsess ja magnetiseerida omale vaimne partner, nõuab see eelnevalt tavaliselt mitme suhte läbimist. Võime öelda, et olemasolev partner on alati meie õige partner. Me magnetiseerisime endale oma praeguse partneri, sest tema etendab meie jaoks suurepärast võimalust astuda järgmine samm oma isiklikul teel. Ja kui me oleme selles suhtes olles selgeks õppinud kõrgeima võimaliku õppetüki, siis liigume oma vaimse partneri enda juurde magnetiseerimise teel sammukese edasi.
Kui me tunneme, et pole seni elus õiget partnerit leidnud, siis on meil endaga vaja veel tööd teha. Meil pole mingit võimalust endale vaimse partneri leidmiseks seni, kuni me oleme suletud muudatustele, sest suhe saab ainult toimida muutumises ja koos kasvamises.

Vaadatud 581 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi