Suur Hiina horoskoop – tahtejõulise tulikuke aasta

01.02.2017 20:10
Maria Johanson
Kommentaarid
0
Foto:

Hiina horoskoobi ennustused on iidsemad ning ajaproovile kauem vastu pidanud kui lääne sodiaagihoroskoobid. Mida toob algav kukeaasta just Sinu jaoks?

Rott
Kukeaasta saab Rottide jaoks olema võimaluste- ja väljakutseterikas. Senised unistused ja uitmõtted hakkavad realiseeruma – et see aga võimalikult edukaks kujuneks, tuleb lähemad kaaslased appi võtta ning nendega suheldes võimalikult avameelne olla.
Üldse on avatus üks Roti selleaastaseid võtmesõnu, seda nii eraasjus kui ka töös ja ärisuhetes. Informatsiooni enese teada hoidmine ja teiste intuitsioonile lootmine ei tööta.
Armuasjus on oodata mitmeid arenguid. Kes on olnud pikalt üksildane, võib nüüd kohtuda oma hinge ja keha teisepoolega. Kes on olnud suhtes, mis talle enam rahuldust ei paku, saab sellest mõningate olmeliste ebamugavuste hinnaga väljuda. Oluline on meeles pidada, et sel aastal on kõigel toimuval oma põhjus ning aasta tervikuna on väga Roti-sõbralik – see tähendab, et hiljemalt tagasivaates asetud kõik oma kohtadele ning Rott saab aru, miks tema suheteelu just sellisel viisil kulges. Parimad kuud armuasjus on märts, juuni, august ja september.
Pere-Rotid teevad sel aastal palju oma koduste elutingimuste parendamiseks. Lühimalt öeldes tähendab see hulka diskomforti, kuid pärastine rahulolu kaalub selle kuhjaga üles.
Töises plaanis on tegemist väga võimsa aastaga, kus Rotile antakse võimalus näidata oma professionaalseid tugevusi. Aasta esimeses pooles suureneb nõudmiste ja kohustuste hulk päris suurel määral, õnneks ei jää tulemata ka tunnustused ja tasu. Oodata on tõusu nii ametiredelil kui ka ühiskondliku staatuse mõttes.
Parimad kuud töös ja ühiskonnaelus edasi pürgimiseks on aprill, mai, september ja oktoober. Raha-asjus hakkavad esmalt suurenema kulud, õnneks suudetakse raha innukalt juurde teenides suuremaid probleeme vältida. Kõiges raha puudutavas tuleb olla väga hoolikas ja tähelepanelik!
Väga tähtis on leida aega puhkuseks ja hoolitseda oma tervise eest!

Pühvel
Pühvli jaoks on algav aasta täis innustust ja inspiratsiooni väga erinevates eluvaldkondades. Pühvli nina on alati pööratud paremate rohumaade poole ning tema üha edasi ja edasi pürgimist ei väära miski.
Samas on tegu ka seltskondlikult ja perekondlikult väga meeldiva aastaga, mil Pühvlid meeleldi teisi vaatavad ja ennast näitavad. Kel senimaani head ja truud kaaslast kõrval pole, kohtub sellisega suure tõenäosusega juba sel aastal, alustades ja jätkates suhet meeldiva ja väärika aeglusega, teist üha paremini tundma õppides ning teineteisest vastastikku aina enam rõõmu tundes.
Heas suhtes Pühvel jätkab oma head suhet, olles valmis koos kaaslasega panustama nii elu materiaalsetesse kui ka lihtsalt meeldivatesse ja meelelistesse tahkudesse. Parimad suhtekuud on mai, juuni, august ja september.
Kodus on hea aeg teha erinevaid ümberkorraldusi, mis muudavad niigi meeldiva elu veel sümpaatsemaks, ökonoomsemaks ning Pühvli elujärge soodustavaks. Tasub meeles pidada, et iga ehitus ja remont võtab rohkem aega ja raha, kui algselt plaanitud.
Tööasjus on kindlasti tegemist õnnestumisterohke aastaga. Kui karjääril on hoog sees, liigutakse sel aastal täispurjede all edasi, uute heade randade poole. Kui aga vahepeal on tekkinud tunne, et tööelu pole päris see, milleks Pühvel suuteline on, kujuneb see kukeaasta heade murrangute perioodiks – veidi otsiv Pühvel leiab kerge vaevaga enese jaoks suurepärase pakkumise.
Tööasjus on enese tõestamine väga kerge, eriti kui Pühvel on pidevalt panustanud oma professionaalsuse täiendusse ning teeb seda edaspidigi. Kõige paremad karjäärikuud on aprill, juuni, september ja oktoober, kuid kui hea võimalus on silmapiiril, pole põhjust kalendris näpuga järge ajada.
Rahaküsimused nõuavad hoolt, täpsust, teadmisi ja kirjalikke lepinguid. Siis elab Pühvel hästi ning laseb ka rahal raha teha.

Tiiger
Tiigritele kujuneb kukeaasta võimalusteküllaseks ajaks, mis pakub häid võimalusi paremaks elujärjeks, rõõmsaid aegu tundeelus ning imelisi võimalusi ja kogemusi vaba aja veetmiseks. Tiigri head küljed, eelkõige vaimuanded, edasi pürgimise soov, loomingulisus ja avatus leiavad palju soosijaid ja järgijaid. Samas tuleb Tiigril teha tööd oma keerulisemate omadustega, näiteks õppida vaos hoidma oma tulisust ja impulsiivsust, mis sel aastal võivad mitmeid ebameeldivusi kaela tuua.
Pere-elu elavad Tiigrid jätkavad ilmselt meeleldi ühist teekonda, üksildane Tiiger aga võib ootamatult seista silmitsi suure armumisega, millest kujuneb välja pikk ja ilus uus suhe. Parimad kuud armuasjade ajamiseks ning seltsieluks on juuni, august ja september. Ära tasub kasutada kõik võimalused reisimiseks, sest kodust kaugel kogetakse palju meeldivat.
Tõsi, häid elamusi ja olulisi ettevõtmisi jagub ka kodutanumale: paljud Tiigrid parandavad sel aastal oma koduseid elutingimusi. Ehituse ja remondiga seonduv sööb närve ja raha, ent kokkuvõttes toob rahulolu.
Tööasjus on oodata arenguid ja edu. Tagasihoidlik stsenaarium on ametikõrgendus ja palgatõus, uhkemal juhul aga lisandub teadmine, et tõesti on loodud midagi väga olulist. Valutult ja edukalt kulgeb ka töökohavahetus. Parimad karjäärikuud on märts, mai, august ja september.
Raha-asjus tasub olla konservatiivne ning vältida impulss-oste, mis rahakoti märkamatult tühjaks teeksid.Kass
Algav aasta kujuneb Kasside jaoks eelmisest märksa kergemaks ja meeldivamaks. Kass on meeldiv ja õpihimuline isiksus, kelle ees nüüd rulluvad lahti uued toredad võimalused. Iseendasse suhtumisel tuleks nüüd eeskuju võtta antiikaegsetelt filosoofidelt, kes pidasid ülioluliseks vaimu ja keha paralleelset arendamist, et terves kehas võiks suuri tegusid teha terve vaim.
Isiklik elu on täis õnnestumisi ja rõõmu. Hästi edeneb pereelu, ent kel veel kindlat suhet pole, tunneb end sõprade-lähedaste keskel nii mõnusalt, et ekstra ei otsi ka. Samas on küllalt suur tõenäosus leida ka uusi toredaid sõpru ja kaaslasi...ning ühega neist võib välja kujuneda midagi hoopis suuremat kui algselt arvatud.
Kassi kindluseks on tema kodu ja lähedased inimesed. Sinna ei pääse järele ei külmad tuuled, ei poliitilised segadused ega tüütud kohustused. Õnne ja rõõmu jagub igasse kuuse, kõige enam aga aprilli, augustisse ja detsembrisse. Mainitud kuud on kõige paremad ka reisimiseks.
Tööasjus toob kukeaasta kaasa mitmeid küllalt keerulisi väljakutseid. Kohati on tunne, et head algatused mattuvad bürokraatiasse või siis labasesse kollektiiviklatši ning enese täies mahus teostamine on seetõttu raskendatud. Parimad arenguvõimalused avanevad märtsis, juunis, augustis ja septembris, end helgeid hetki leidub teisteski kuudes ning Kassil on piisavalt tarkust, et need enese huvides ära kasutada.
Palju rõõmu teeb osalemine ühiskondlikus elus ja tegelemine on hobidega. Vahel võib hobist aga välja kujuneda uus töö või ettevõtlusvorm, mis lisaks tegutsemislustile ühel hetkel ka raha hakkab sisse tooma.
Rahaküsimustes tuleb olla väga täpne ja hoolikas. Kõik suuremad tehingud tuleb vormistada kirjalikult, vajadusel ka notariaalselt. Kasside intuitsioon on väga heal tasemel ning sisetunne soovitab pidurit tõmmata, on arukas just sel viisil toimida.

Draakon
Draakonit ja Kukke liidab uhkus oma tiibade üle ning kukeaastat võib õigustatult lugeda Draakonite jaoks tiivustavaks aastaks. Kõige suuremaks ohuks võib kujuneda liigne enesekesksus ning ainult oma huvidega arvestamine, õnneks aga pakub elu piisavalt palju huvitavat ka väljaspool Draakoni kahtlemata erakordset isiksust.
Draakon vajab enese kõrvale pidevat imetlejat. Enamasti ka leiab, kuid pika ja harmoonilise suhte jaoks on oluline, et nähtaks ja tunnustataks ka teist osapoolt, laste olemasolu korral ka neid. Kui Draakoni pere tunneb end tähelepanust ilmajäetuna, on võimalik, et nad tüdivad eneseimetleja pilgu püüdmisest ning lähevad saamata jäänut otsima mujale. On see Draakoni jaoks okei, tuleb valmistada lahutusküsimusteks, soovib ta aga oma suhteid säilitada, tuleb hakata oma lähedasi rohkem märkama ja nendega arvestama. Uude suhtesse ei maksa tormata uisapäisa, vaid anda enesele ja teisele aega uute olukordadega kohaneda. Parimad ajad seltsi- ja armueluks on aprill, juuni, sugust ja oktoober.
Kodus on oodata mitmeid kasulikke ümberkorraldusi, mida arukalt tegutsedes saab ette võtta väga vähese raha ning ohtra loomingulise meelega.
Tööküsimustes ajab üks edu teist taga ning rida häid võimalusi on ootel pea kogu aeg. Õnn saadab nii koduriigis kui ka kaugemal. Draakon on innovatiivne ja väga töökas, mistõttu edenemine lihtsalt ei saa tulemata jääda. Kõige inspiratiivsemad kuud on märts, mai, september ja november.
Head võimalused on ka enese täiendamise teemal. Elu poolt pakutavad võimalused tuleks kõik ära kasutada, sest igale uuele teadmisele ja oskusele järgneb peatselt võimalus seda tulusalt rakendada.
Raha-asjus on oodata tulude tõusu. Et sellest aga maksimaalselt kasu lõigata, võiks Draakon enesele selgeks teha säästmise ja investeerimise põhitõed. Oleks ju tore, kui osa aega töötaksid tema eest hoopis teised...?

Madu
Mao jaoks võis eelmine aasta olla kohati päris keeruline, nüüd aga avanevad väljavaated erinevate muutuste tegemiseks ning senisest suurema edu saavutamiseks. Igatahes on Madu innukalt oma elu arendamas ning saab sellega suurepäraselt hakkama.
Kodu-, perekonna- ja armuasjus saab kukeaasta olema lihtsalt võrratu aeg. Madu tunneb end võrdselt hästi nii erakluses kui ka lähiringi kuuluvate inimeste seltskonnas ning oskab neid olukordi omavahel kombineerida nii, et tema hing ja mõistus võtavad mõlemas maksimumi. Kui senimaani Maol veel väljavalitut ei olnud, võib ta end peatselt leida romantilise tulevärgi keskmest. Ometi oskab ta hoida ennast ja endale huvipakkuvat isikut teel, mida mööda astutakse samm-sammult suurema läheduse poole, tegemata liigselt kiirustavaid samme. Parimad suhtekuud on aprill, juuli ja september.
Suurimad õnnestumised ootavad Madu aga töö- ja karjääriküsimustes. Vahepealsed omandatud kogemused ja uued oskused-teadmised leiavad nüüd uusi, põnevaid ja sissetoovaid rakendusi. Oodata on ka mitmeid suuri struktuurilisi muutusi – näiteks võib seni väike-ettevõtjana tegutsenud Madu minna tööle rahvusvahelisse korporatsiooni või seni klaasist ja metallist ärihoones töötanud Madu leida parimad väljakutsed kodukontoris töötades.
Kindlasti ei saa alahinnata sõpruskonna tähtsust töistes arengutes: siit ja sealt kuuldud info läheb käiku mõistlikul ja kasulikul moel. Parimad karjäärikuud on veebruar, mai, september ja november.
Raha suhtes on mõistlik luua enesele kindel eelarve. Pangaarvele lisanduvad seoses töise eduka üpris kenakesed summad, ent Madu kulutab liiga meeleldi enese seisusekohasele väljanägemisele, samuti meelelahutustele. Kuna aasta on väga soodne reisimiseks, tuleks osa raha kindlasti selleks otstarbeks säästa.

Hobune
Hobuse jaoks võib kukeaasta kujuneda mõnevõrra pingeliseks – suur ja väärikas loom soovib kodust välja ja võimsaid tegusid teha, kukk aga tahaks karja õue peal hoida. Kui aga Hobune suudab kohaneda ja diplomaatiline olla, saab ta oma ideed siiski teostatud.
Suhetes ja pereelus tuleb palju tähelepanu kulutada konsensuse otsimisele ja leidmisele ning ühiste perenõukogu koosolekutega võiks alustada juba veebruaris. Kõik õnnestub, kui selle taga on ühine soov ja jõud.
Üksildane Hobune leiab tõenäolisemalt toredaid suhtluskaaslasi kui suure armastuse. Kuigi... Seda viimast ei saa kunagi päriselt välistada, sest armastus on võimsam kui mistahes horoskoop! Parimad suhtekuud on märts ja august.
Sõprussuhted annavad palju mõtlemisainet. Nii koos sõpradega tehtava suhtes kui ka mõnest sõbrast inetu intriigi tõttu ilma jäädes. Mõistlik on mitte pikalt põdeda ja suhtuda nii, et ikka juhtub.
Tööasjus kujunevad võtmesõnadeks meeskonnatöö ja enesearendamine – mõlemad on nähtavalt edasiviiva jõuga. Uue töökoha otsingud pole väga tõenäolised, peaks see aga siiski juhtuma, on tegu märkimisväärselt parema pakkumisega senise töökohaga võrreldes. Kõige huvitavamaid ja kasulikumaid tööalaseid ettepanekuid on oodata märtsis, juulis, oktoobris ja novembris.
Heal suhtlejal ja stabiilsel juurdeõppijal on šanss saada ka tubli palgatõus, kuid samas tasub silma peal hoida üha suurenevatel kulutustel. Elamistingimuste parendamine on üks suuremaid kuluartikleid, samas oleks väga arukas säästa raha ka reisimiseks, sest silmaringi laiendamine mõjub hästi Hobuse mõtetele ja hingele. Kui parajasti pikaks reisiks aega ja raha napib, tasub kasvõi nädalalõpuks teise linna sõita – uued inspiratiivsed mõtted tulevad igal juhul.

Kits
Kitse jaoks on algav kukeaasta vägagi soodne. Ainult et paljudel Kitsedel läheb veidi aega, enne kui nad seda tunnistavad, sest aasta algus lisab neile päris suure koormuse, mis neid pigem torisema kui vaimustuma paneb.
Armuasjus on näha erinevaid liikumise ja arenguid. Seni oma teist poolt otsinud Kits võib temaga suisa ootamatult kokku põrgata – ja siis algab kuumade tunnete tulevärk! Kõige tõenäolisem on armastuse leidmine paigast, kus te mõlemad käite oma hobiga tegelemas.
Pere- ja sõpruskondadeski on rõõmsad ajad. Tehakse palju plaane ning viiakse need jõudumööda ka ellu. Meeles tuleb pidada veidi kahetist reeglit: Kitsel tuleb olla ettevaatlik, et oma ideid mitte teistele jõuga peale suruda, samas aga ka jälgida, et keegi teda ennast liigselt ei suunaks. Mõistlike arutelude käigus selguvad parimad lahendused. Tähtis on õppida oma soove väljendama kindlalt, kuid samas mitte olla isekas. Parimateks suhtekuudeks kujunevad märts, juuli, september ja detsember.
Tööelu pakub võimalusi nii senises ametis üha paremaid tulemusi saavutada kui ka oma süsteemis tõusta, näiteks spetsialistist juhiks hakata. Tihti lahutab karjääritõusust vaid mõne oskuse nappus ning sel aastal on oodata just õigeid koolituspakkumisi. Selle aasta võidud toidavad Kitse veel palju aastaid. Parimad töökuud on veebruar, aprill, september ja oktoober.
Arengut soosivad ka harrastused, mis võivad Kitsele tuua nii palju rõõmsaid hetki kui ka kõvasti tunnustust nii koduriigis kui ka kaugemal.
Raha peaks sel aastal tulema suisa külluslikult. Oodata on nii sissetulekute tõusu kui ka ootamaid rahasüste. Ometi tuleks kindlale eelarvele ranget tähelepanu osutada, sest muidu pudiseb raha sõrmede vahelt vaata et kiiremini kui sisse tuli. Suurimaks kuluartikliks võib kujuneda soov teha remonti või kolida parematesse tingimustesse.

Ahv
Ahvide jaoks kujuneb kukeaasta küllalt meeldivaks ajaks. Veidi segab alaline vajadus olla pisut distsiplineeritum, kuid kokkuvõttes toon enesekontroll kaasa nii palju häid tulemusi, et Ahvil on põhjust enese ja aastaga igati rahule jääda.
Armuasjus tahaks suure tunde ajel kangesti suuri hüppeid teha, ent just seda teguviisi tasuks sel aastal vältida. Tunded kestavad kauem ning toovad rohkem õnne, kui neil lasta tasapisi, omas tempos areneda. Kiired pulmad seevastu võivad kaasa tuua kiired lõpud.
Väga mõnusaks kujuneb aasta peredele ja sõpruskondadele, eriti kui nende kooshoidvaks lüliks on uudishimu maailmas toimuva vastu ning soov väikestviisi isegi ilmaelu kenamaks muutmises kaasa lüüa. Parimad suhtekuud on märts, mai, august ja september.
Tööküsimustes võiks võimalusel panustada pigem stabiilsuse hoidmisele, kui uute suurte võimaluste tagaajamisele. Juhtidel on oluline vältida korruptiivseid otsuseid, alluvad aga peaksid võitma kiusatuse tööandja arvelt ebaseaduslikku kasu lõigata.
Tõsi, uue hea töö saamine pole ülemäära raske, kuid nõuab siiski omajagu pingutust ning kokkuvõttes ei erine uus vanast märkimisväärselt. Küll aga tasub ära kasutada kõik võimalused täiendkoolitusteks, sest uute teadmistega on edaspidi väga palju peale hakata. Parimaid töövõimalusi toovad kaasa aprill, juuni, oktoober ja november.
Raha sissevool pole kaugeltki mitte nii suur, nagu see Ahvile meeldiks. Edev tegelane tahaks kulutada nähtavatele staatusesümbolitele ning täita oma kodu viimase peal tehnikaga, kohati aga kipuvad näpud ammu enne kõigi soovide täitumist taskupõhja ulatuma. Tähelepanu – vältida tuleks krediitkaarte, mistahes tarbijalaene jm sedalaadi näiliselt kerget raha. Samuti tuleb töö- ja rahaasjus olla väga aus nii enda kui ka teiste suhtes.

Kukk
Omaenda märgiaastal tunnevad Kuked end suisa suurepäraselt. Nüüd on aeg raputada kammitsad jalust, sirutada välja tiivad ja kael – ning lennata otse kõige kõrgema aiateiba tippu, et sealt rõõmsasti oma uue aasta algust kuulutada.
Tõsi, veidi enesedistsipliini on siiski vajalik, et Kukk, kes vahepeal end teise märgiaastate tõttu veidi allasurutuna tundis, suisa eneseuhkusesse ja võimaluste virvarri ära ei eksiks.
Isiklikus plaanis on aasta õnne ja kordaminekuid täis. Kel veel armsamat polnud, leiab see suure tõenäosusega nüüd. Oluline on aga meeles pidada, et hea suhte areng vajab pisut aega ning olulised sündmused tulevad kätte ka ilma kunstliku takkakiirustamiseta.
Koduelus on Kukk tõeline perekonnapea, seda selle sõna kõige paremas tähendus. Mistahes keerulisi olukordi tema lähedastel sel aastal ette ei tuleks, aitab Kuke analüütiline meel ning kestev optimism need positiivselt lahendada. Sama hindamatu on Kukk ka sõprus- ja ühiskondlikes ettevõtmistes. Parimad suhtluskuud on märts, mai, august ja oktoober
Edu saadab ka tööl. Mistahes ambitsioon Kukel ka poleks, leiab ta selle teostamiseks sel aastal häid võimalusi. On plaanis töökohta vahetada, oma staatust tõsta või lihtsalt tööle minna – õnnestumine on sisse kodeeritud enamikesse plaanidesse. Loomulikult ei tohi sellele mõeldes minna n-ö mütsiga lööma, sest õnn saadab siiski neid, kes ka ise olukorda piisavalt panustavad. Kõige edukamad karjäärikuud on veebruar, aprill, juuli ja november.
Väga soosib aasta ka õppimist, nii paremate töiste arengute kui ka isikliku enesearendamise nimel. Hea aeg on minna end täiendama ülikooli või erinevate kursustele.
Rahagagi on lood pigem meeldivad, see aga eeldab pigem korraliku eelarve tegemist kui rõõmsat raiskamist, sest soove on palju ning kõige jaoks niikuinii raha ei jätku.

Koer
Kukeaasta paneb Koera mitmel korral proovile: miski ei õnnestu kuigi kergelt. Siiski ei tuleks aastat vaadata mitte ebaõnnestumiste jadana vaid pigem osana suuremast pildist – järgmisel aastal juhatab Koer ise ning selle aasta katsumused aitavad tal selleks ülesandeks tugevaks karastuda. Sel aastal on abi distsiplineeritusest ja koonu koos hoidmisest, lärmilöömisega saab aasta tootemloom isegi hakkama ega salli sealjuures konkurente.
Isiklikus elus on kõige õnnelikumad need, kel kindel suhe olemas ja muutusi selles eelistatakse pigem vältida kui esile kutsuda. Üksildane Koer leiab pigem mõttekaaslasi kui kindla armsama, ent veidi ühist kuu poole ulumistki võib tekitada päris meeldiva tunde. Parimad kuud on juuni, juuli ja detsember ning reisimine muudab hea veel paremaks.
Sõpruskond võib sel aastal tuuseldada tõmbetuul. Koer teeb nukravõitu avastuse, et mitte kõik tema sõbrad pole samavõrd lojaalsed ning ühistele eesmärkidele keskendunud nagu ta ise. Taas tasuks puhastuse eest pigem tänulik olla, sest nüüd jätkavad ühtses karjas need, kes seda tõesti väärivad.
Tööasjus on Koer tõenäoliselt truu oma senisele tööle. Ometi kerkib siin-seal üles tüütuid pingeid, mille lahendamine sööb aja, mida võinuks kasutada millegi uue loomiseks ja edasi arenemiseks. Arukas on lubada enesele võimalikult meeldivat vaba aega, et koguda enesesse energiat kõige toimuvaga hakkama saamiseks. Parimateks töökuudeks kujunevad märts, juuni, september ja november.
Rahaliselt pole elu samuti eriti hõiskamisväärne. Ehkki Koer ei kaeba sissetulekute nappuse üle, teevad talle muret väljaminekute suurused. Märkimisväärne roll on siinjuures liialt kiirel eluviisil, mistõttu Koer püüab ajanappust rahaga lahendada, kokkuvõttes aga ei jagu eriti ei üht ega ka teist. Usinast planeerimisest on siinjuures palju abi ning kavasse võiks võtta ka investeerimise.

Siga
Sea jaoks on kukeaasta täis inspiratsiooni, võimalusi ja õnnestumisi. Kuhu kärss pistetakse, sealt trühvel leitakse! Seetõttu on juba veebruaris arukas teha oma elus edule ja positiivsusele suunatud muutusi – loobuda mõnest halvast harjumusest, valida tervislikum eluviis ning võtta suund edukama ja jõukama elu poole.
Armuelus hõljub õhus mõnusaid ootusi. Üksildane naudib meeldivaid tähelepanuavaldusi, mis peatselt kestvamaks suhteks kujunevad. Kelle armuleegid aga näiteks eelmisel aastal lõõmama lõid, asuvad peatselt maalima kihlakaarte või pulmakutseid.
Perekonnaelus on palju rõõmu Sea kustumatust huumorimeelest ning väsimatust askeldamisest oma lähedaste heaolu nimel. Tähelepanu – siiski tasuks luua talle mõnusaid puhkevõimalusi, et kõik see ind ja elurõõm ei raugeks! Parimad suhtekuud on märts, juuli, august ja oktoober.
Ka tööasjus on aimata mitmeid uusi perspektiive. Aasta pakub suurepäraseid võimalusi enese täiendamiseks ja arendamiseks ning kõik uued teadmised aitavad edasi liikuda ka karjääriredelil, tuues kaasa ka uusi teenimisvõimalusi. Mõistlik on oma ambitsioonides sihtida võimalikult kõrgele ning siiski võib juhtuda, et tegelik tulemus on plaanitust veelgi parem. Eelistatud on need Sead, kel on juba väärikas kogemustepagas ning kelle loomus ja hoiakud on suunatud pigem koostööle kui konkurentsile. Parimad karjäärikuud on veebruar, aprill, juuli ja oktoober.
Raha-asjus on samuti oodata head aastat, eriti kui tegeleda ka eelarvestamise, säästmise ja investeerimisega. Mistahes ebameeldivuste esilekerkimisel tuleb asuda nendega kohe tegelema, sest iseenesest ei lahene sel aastal midagi.
Tubli siga teeb valmis nii aasta- kui ka päevaplaanid ning tunneb suurt rõõmu sellest, kuidas elu neid mööda mõnusasti kulgeb. Nii mõnigi võib tunda kadedust, kuid Siga leiab eneses jõudu talle andestada ja ise edasi minna.

 

Vaadatud 1276 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi