Suur horoskoop 2019: millal sebida kallim, millal teenida raha ja millest peaksid hoiduma

30.12.2018 15:35
Kommentaarid
0
Foto:

Igas valdkonnas kehtib põhjuse ja tagajärje seos kiirelt ja kindlalt – peeglist vaatab vastu see, kes peegli ees seisab ning teistelt on oodata üksnes seda, mida oled ise valmis andma.

Jäär
Kuna algav aasta pakub Jäärale võimalusi muutusteks hämmastavalt helde käega, tasuks hoogsate uusaastalubaduste asemel alustada hoopis „minu elus on praegu hästi”-nimekirjaga. Et Jäära iseloomustab jõuline haare, saab see nimekiri ilmselt meeldivalt pikk. Nüüd on aeg anda uusaastalubadus – neid asju sel aastal märkimisväärselt ei muuda.
Jäärad sisenevad algavasse aastasse tihti pisut melanhoolsete ning omaette olemisse süüvivatena, see olemine aga annab juba veebruari lõpus tee vabaks jõulisele eluenergiale. Esmalt hakkab Jäär selle energia abil tegelema enda ja oma lähedaste majandusliku heaolu küsimustega, mis annavad tegevust vähemalt mai keskpaigani. Suvi kulgeb töiselt ning suve teisel poolel võetakse innukalt käsile koduga seonduvad küsimused.
Läbi aasta otsib Jäärast kuninganna oma kuningat. Kes tundmatute meeste hulgast, kes oma kauast kaaslast veidi altkulmu piieldes.
Kui oled oma suhete (või eraelu nappusega) senimaani rahulolematu olnud, võid sel aastal tunda kindlat impulssi suhete parandamiseks või uude suhtesse astumiseks. Ideed võivad olla tegelikkusest paremad.
Sinu kõige keerulisemaks väljakutseks on toimetulek hinge näriva armukadedusega, mis võib suhet süüa mõlemast otsast.
Suhetele võiks pühenduda augustist novembrini. Või isegi detsembrini – sest siis kohatav inimene ei vasta esmapilgul ideaalidele, kuid võib olla see, keda otsid. Ometi ei tasuks sel aastal kindlate sidemete loomisega kiirustada.
Tunned soovi alatihti midagi muuta. Väikesed muudatused annavad efekti, suuremad aga tekitavad pigem pingeid. Kui oled tööd otsinud, leiab see su pea kohe.
Välisreisid ja õpingud annavad suurepärast efekti, eriti esimesel poolaastal. Kui võimalus tekib, tasub sellest kahe käega kinni haarata.
Kevadkuud annavad võimaluse täiendavaks rahateenimiseks ning kui suudad sissetuleku investeerida, kasvatad selle mitmekordseks. Spontaanselt eelistad kinnisvara, kuid see ei pruugi olla parim rahakasvatuskoht.
Rahajutt puudutab ka (uusi) suhteid. Kui kiusatus värske armupartneriga altari ette söösta on aga väga suur, tasuks eelnevalt kindlasti selgeks rääkida majanduslikud küsimused ning soovitavalt sõlmida ka abieluvaraleping. Kui sind huvitavad, millised on erinevate tähtkujude õnnenumbrid, siis varustab sind vajaliku informatsiooniga näiteks käesolev horoskoop.

Sõnn
Algav aasta tõotab tulla põhiolemuselt üsna meeldiv: kui matkaga võrrelda, siis jalad astuvad kindlas taktis mööda eelmisel aastal käidud teed, kuid pilgu ees avanevad uued panoraamid. Mida loomingulisemalt Sõnn elu erinavatele valdkondadele läheneb, seda paremad tulemused teda ootavad.
Kui oled üksildane, flirdid suure mõnuga, kuid keskendud selle aasta jooksul pigem siiski sõprus- ja koostöösuhetele. Ometi leiab aasta lõpuosas su üles tunne, millest juba teismelisena unistasid.
Kui oled partnerlussuhtes, kulgeb aasta esimene pool üsna mõnusas rutiinis, kus teineteisega arvestamine ja ühised eesmärgid on asjalikeks teetähisteks. Suvel võid tunda, et suhe muutub pisut justkui kulunuks ja viledaks, kuid kiire aja tõttu muudes olulistes valdkondades ei leia sa mahti selle teemaga süvitsi tegeleda. Rahulolematus igritseb hinges, kuid head ideed olukorra parandamiseks ei ole... Nii püüad end ümber laadida ilu luues ja alustad kodu remondiga või pühendud aiatööle.
Suve lõpuosast aga muutub kõik. Ilu on loodud, nüüd kutsub kultuur ja teiste loodu ning seda on hea nautida koos armsa inimesega. Sügisesse ja talve astute käsikäes, silmad heast seksist sädelemas.
Paljud Sõnnid on loonud enesele head töötingimused ning naudivad nüüd meelepärast tegevust ning selle eest saadavat raha.
Õnn saadab tegusaid ja mõtlevaid inimesi. Puude lehtimisest südasuveni oled raha-asjus eriti hea käega, kuid muulgi ajal pole vaja tühja taskut peljata.
Eriti edukas oled siis, kui sinu töö on seotud kas hariduse, kultuuri, meelelahutuse või info jagamisega. Kui hoolikalt järele mõelda, leiab igas töös missiooni, mis mainitud aladega kattub või piirneb – ja just selle missiooni järgmine toob lisaks leivale ka juustu ja veini lauale.
NB! Hoidu kõigest, mis on kasvõi servapidi ebaseaduslik!

Kaksikud
Kaksikute algav aasta on kirev ja võimalusterohke, samas ka küllalt tuuletõmbeline – kindlat alust, millele toetuda, on üsna raske leida.
Kõige turvalisemaks ja mõnusaks keskkonnaks on sel aastal perekonnaring. Nende keskel on iga Kaksik õnnelik ja rahul. Kõige enam paneb silmad särama võimalus õppida midagi uut. Nii mõnigi Kaksik võib end (taas) (üli)koolipingist leida.
Kõikvõimalikud lähedussuhted – pisikesest flirdist alates ja vanaemaga elu üle arutamisega lõpetades – teevad sind rõõmsaks ning annavad kindlustunnet. Tõenäoliselt avastad, et su minapilt on olulises muutumises: kui senimaani olid sina see, kes teistel tuge otsis, siis nüüd toetuvad lähedased paljus sinule ning see on meeldiv tunne.
Kui sul on lapsed, oled neile väga hea vanem, kõige enam kehtib see uue õppeaasta kohta, mil koos lastega ettevõetust jäävad kauaks head mälestused.
Suvised remonditööd otsekui lendavad käes ning parandavad perekondlikke ja suguvõsasiseseid suhteid veelgi. Sügis ja saabuv talv on eriti head suhteajad.
Mida sõltumatum on su töö, seda paremini end sel aastal tunned, ettevõtjana oled  mõnelgi korral õnnelikum kui palgasaajana.
Aasta algab küllalt keeruliste seisudega. Sulle võib tunduda, et esitatavad nõudmised käivad üksteisele risti vastu, saadav palk aga ei kaalu üles selle teenimiseks kuluvat vaeva. Juba märtsi keskpaiku hakkab olukord paranema tänu mõjukale toele, kes su andeid hinnata oskab.
Kui teisest kvartalist alates tekib võimalusi muutuste korraldamiseks ning õppimiseks, astu julgelt mudatuste teele. Kõik reisid lisavad olulist sotsiaalset kapitali.
Rahaliselt saad hakkama pigem tänu oskusele kokku hoida kui suurele teenistusele. Ometi oled sa finantseluga pigem rahul ning suudad teha isegi väikesi investeeringuid, mis end tulevikus ära tasuvad. Paljud Kaksi­kud võivad suve teisel poolel ja sügisel hakata uurima võimaluste kohta teenida passiivset tulu. Vihje – ehk on sul kinnisvarateemal õnnelik käsi...

Vähk
Algav aasta annab Vähkidele kindla aimuse sellest, et inimene võib teha plaanid, kuid elu lisab neile arvestatavaid korrektiive. Vaatamata paljudele ettekavatsemata muutustele saab aasta oma olemuselt olema päris meeldiv.
Mida loomingulisem on sinu maailmavaade, mida enam tegeled kirjanduse, kunsti, muusika vmt kauni tegevusega, seda õnnelikumana end tõenäoliselt tunned.
Kui oled kaua unistanud mingit liiki eneseväljendusest või elulaadi muutusest, on sel aastal mitmeid soodsaid võimalusi oma unistus teoks teha. Tõenäolisteks lahendusteks võivad olla elukoha või lausa asukohamaa vahetus, ökostiili eelistamine või palgatöölt rantjee-elule üleminek.
Tegemist on lausa imeliselt hea suhteaastaga. Üksildase Vähi parimad armastuse leidmise ajad on jaanuaris ja detsembris, pere-Vähkidel aga jagub hellust, mõistmist ja mõnusat koosolemist igasse kuusse.
Paljud Vähid avastavad sel aastal oma suhetest uusi tahke. Võimalik, et juba aasta algul tehakse oma elus mõni ümberkorraldus, mis armastusele ja lähedusele senisest rohkem aega ja ruumi jätab.
Lapsevanematest Vähkidel on oht suvekuudel oma võsukeste vastu liialt karm olla. Ehkki korraks näib, et noorsugu on põhjalikult ülekäte läinud, pole asjad tegelikult kaugeltki mitte nii hullud.
Aasta teine pool toob kaasa head suhted suguvõsaga.
Aasta algul oled tulvil häid mõtteid ja ideid, kuidas oma tegevust senisest efektiivsemaks muuta. Käid end ka meeleldi piiri taga harimas ja täiendamas. Paraku pole kollektiiv sinu ideede suurim fänn ning aprillis-mais võib nii mõnigi uks päris kõvasti paukuda. Juhtub see uks kinni langema sinu järel, leiad peatselt uue töö, ja ehk paremagi kui eelmine.
Parimad töö- ja teenistuskuud ootavad sind suvelõpul ja sügisel. Algava aasta kokkuvõtteks võiks öelda, et raha on kohati rohkemgi ja stabiilsemaltki kui tööd. Lähed kuhu lähed, rahapuudus pole tõenäoliselt sinu suurim probleem. Armastad investeeringuid – ja nemad sind samuti.

Lõvi
Lõvi kõnnak uude aastasse sisenedes on väärikas ja enesekindel. Varasemate aastate saavutused annavad kindla teadmise, et ollakse vajalik ja kohati lausa unikaalne.
Paljud Lõvid tunnevad soovi oma jahiala laiendamiseks ning proovivad väikese tiigi suure kala rolli asemel asuda suure tiigi suure kala rolli. Ehk teisisõnu – suurendada oma ühiskondlikku panust, jättes igavamad ja rutiinsemad tegevused teiste teha. Kui see esimese hooga ei õnnestu, ära heida meelt – nüüd on sihid selgemad. Tööta nende nimel edasi ning lihvi oma diplomaatilisi tugevusi.
Viimaseid saad proovile panna ka kodus, sest sul on suurepäraseid plaane kinnisvarahalduse ja koduremondi osas, ent kui sa neid lähedastega ei jaga, on viimastel üsna raske väljendada sulle toetust, mida ometi väga vajad. Parimad ümberkorraldusajad on suvekuud.
Küllaltki meeldiv aasta, kus eraelu on kindlalt fookuses ning naudingutest pole puudust. Aasta algab kuumalt ja seksikalt. Kes on olnud üksildane, astub tõenäoliselt uude ja palju rõõmu toovasse suhtesse. Kes on kindlas paarisuhtes, leiab juba jaanuaris hulga häid võimalusi ühisesse ellu kevadisi tuuli ja romantikat tuua.
Sama häid sõnu ei saa öelda laiema pereringi ja suguvõsa kohta. Olukord võib tihti kujuneda küllalt närviliseks. Paremaks ja helgemaks muutub suguvõsa-suhtlus alles siis, kui lehed puudelt langema hakkavad.
Kui suhted lastega kriitiliseks kisuvad ning paranemismärke ei näita, võib põhjuseks olla see, et oled mõtetega palju mujal. Vahel võib abi olla millestki väga lihtsast, näiteks pisikesest lapsevanemate koolitusest või vestlusest nõustajaga. Mõnusaim suhtekuu ootab novembris.
Rabad päris korralikult, ometi võib sulle endale tunduda, et tahaksid rohkem töötada ja kindlasti rohkem teenida. Vaatamata sellele, tuled päris ilusasti välja.
Kui sa selle nimel just väga innukalt tööd ei tee, pole suuri muutusi ette näha. Aasta esimene pool on rahaliselt üsna samasugune kui lõppenud aasta viimane pool. Kevadväsimust trotsides tahaksid teha muudatusi oma tööelus, kuid kuna vaba aega napib, jäävad need suure tõenäosusega vaid mõttemängu tasemele.
Senisest paremad töö- ja teenimisvõimalused ootavad aga ees, avanedes sinu ees augustis-septembris.

Neitsi
Ehkki pisut pedantse loomuga Neitsid leiavad igalt poolt midagi, mida veidi kritiseerida, peaks nad selle aastaga küll vähemalt üldjoontes päris rahule jääma. Kõik, mis on külvatud, kasvab, õitseb ja annab head saaki – ning erinevalt põllumajandusest teeb seda kõike korraga.
Loomulikult ei jää ka Neitsi ise loorberipärjale lesima vaid jätkab üha ja üha oma asjalikku sekeldamist, saavutades sellega üha ja üha häid tulemusi.
Tänase päeva juured on minevikus. Kui tunned, et jooksed omadega kokku või suudad liiga vähe, pööra pilk ajas tagasi ning lepi oma mineviku ja põlvnemisega. Esivanemad tulevad appi, kui neid kutsud.
Elad ja liigud struktuuris, mille oled ise enesele kujundanud, olgu selleks perering või sõpruskond. Loomulikult näed siin-seal väikese puudujääke, ent üldiselt saad vastu seda, mida annad – toetavat sõbralikkust ning küllalt praktilise moega hellust.
Kui kevadel või suvel miski vahepeal hinges kripeldab, otsi huvitavaid seiku pigem kultuurielust või mõnest väikesest reisist ning jäta puutumata kiusatus, millele järeleandmine su armsamale haiget teeks. Sügavalt enese sisse vaadates tunnistada peatselt, et tõepoolest, suurte muutuste järele sa ei janune ning pinnavirvenduste pärast oma senise eluga riskida pole vajadust.
Kui oled ema, on sul oma lastega meeldivad ja head suhted läbi aasta. Kui tahad aga teha oma suhtestaatuses muudatusi, siis selleks sobib algav aasta hästi.
Hindad kõrgelt neid, kellega koos töötad ning sulle vastatakse samaga. Vaatamata aastate nappusele või hulgale suhtutakse sinusse töölgi veidi nagu „meie kõigi emasse”, kes on küll range, kuid alati valmis omasid kaitsma.
Vaid juunis on tööl üpris keeruline seis, mille lahendad kõige paremini nii, et hoidud vaidlustes liiga ägedat tooni võttes. See pole sinu võitlus ning asjaosalised saavad ise hakkama.
Rahaliselt oled säästlik ja nutikas, nii et su lähedased ei pruugi teadagi, et veidi rahast investeeringuteks läheb. Tavaliselt teed konservatiivsed valikud ning oled väikeses, kuid stabiilses plussis. Sinu lemmikud on dividendiaktsiad ja kinnisvara.

Kaalud
Algab üks üpris meeldivate mõjutustega aasta, mil Kaaludel on võimalik täita mitmed ammused unistused ning palju panustada ja saavutada. Loomulikult ei lähe kõik alati nii hõlpsasti nagu plaanides, mistõttu vahepeal võib elu päris raske tunduda, seda eriti jaanuaris ja novembris. Julgust – tegelikult sujub kõik.
Kui senimaani ollakse oma teed otsinud, võib see aasta anda kätte olulised teeviidad ning tagantjärele vaadates olla vägagi märgiline.
Märtsis ja aprillis on suurepärane aeg eksootilisteks seiklusteks. Mõni reis võib suisa ootamatult sülle pudeneda.
Kui oled üksildane, ootavad sind eeloleval aastal mitmed võimalused tõelise armastuse leidmiseks. Väga romantilised kuud on veebruar ja märts.
Kindlas suhtes kipub tasakaal kohati käest libisema. Näed süüd partneril, tegelikult võiksid aga ka ise käitumises leebem ja rahulikum olla. Kaaslase vajadused pole sinu omadest vähem tähtsad ning nende eiramine võib ühise tee lõppjaama juba sel aastal kätte tuua. Viib elu lahutuseni, võid avastada pärast seda, et vana arm ei läinudki rooste.
Ootamatu suur kirg võib anda eneseavastuseks rohkem võimalusi kui kujuneda tõsiselt võetavaks suhteks.
Väga head suhted on sul sel aastal nooremate ja vanemate põlvkondade esindajatega ning nende vahetusele ja elutarkusele tuginedes saad paremaks muuta ka oma partnerlussuhet.
Kõige edukam oled siis, kui sinu töö puudutab ühel või teisel viisil ilu loomist. Kõige edukamaks tööperioodiks on kevadkuud ja juuni. Kui otsid (uut) tööd, siis suurim šanss leida väljakutse, mis sulle rahuldust pakub, ootab juulis.
Raha poolest ootab ees küllalt rahulik aasta. Ehkki sulle meeldib vahetevahel veidi liiga vaba käega kulutada, leiad ka toredaid võimalusi lisaraha teenimiseks – eriti suvel ja novembrikuus.
Töösuhted võivad muutuda keeruliseks juunis pärast jaanipäeva ning augusti esimeses pooles. Võimalik, et need lõpevad mingit laadi suuremate ümberkorraldustega.
Kevadel kulutad meeleldi oma kodu või aia hüvanguks ning suudad põhitegevuse kõrvalt seal lausa imetlusväärselt kauneid tulemusi saavutada.
Selle aasta planeedimõjutused töötavad tugevalt sinu kasuks – enamiku ajast oled ilus, energiline ja terve.

Skorpion
Mis tore aasta! Kui Skorpion on viimastel aastatel üha külvanud ja hoolitsenud, saabub nüüd aeg nii õite ilu nautimiseks kui ka viljade maitsmiseks: ees seisab meeldivalt võimalusterohke aasta.
Energiat on väga palju ning tõenäoliselt suureneb nii sotsiaalne kui ka ühiskondlik tegevus. Vanad sõbrad ilmuvad (taas) orbiidile, lisandub ka uusi. Ent vahepealne aeg on sind mõnevõrra muutnud, mistõttu suudad ka vanade tuttavatega suheldes luua sellest täiesti uut kvaliteeti.
Üksildane olles koosneb su jäljerida vaid sinu omadest kuni kevadeni – siis lisandub tõenäoliselt ka teine rida, mille jätjal on šansse sinuga kauaks kokku jääda ning koos palju saavutada.
Kindlas suhtes olles teeb arm su elu rõõmsaks. Tajud andmise ja saamise vahekorda tugevalt enese kasuks olevana, annad enesest rohkem ning saad taas veelgi rohkem vastu. Igapäevarutiin on kaunis ning meeldivad üllatused lisavad tordile kirsisaju.
Väikeste laste vanemana on sul kõik eeldused nende ärahellitamiseks – nemad on ju nii armsad ning sinu hing on positiivsusest tulvil. Suuremad lapsed võivad aga praegu sinust veidi võõranduda, neil on aeg oma mõtteid mõelda ja oma tegusid teha.
Sõltumata erialast on sul suurepärased võimalused edu saavutamiseks. Ent tähelepanu – seda vaid juhul, kui töötad rõõmsa ja ausa pühendumisega.
Oled küllalt kokkuhoidlik, ent mõtestad üha enam raha filosoofilise suurusena – mitte käibevahendi vaid kontsentreeritud energiana. Kui teed tööd, mis on sulle oluline, saad raha küllalt kergelt. Kui aga mitte, kohtad sel aastal mitmeid võimalusi oma senine tegevus ümber kujundada ning keskendud oma õige tööraja leidmisele. Usalda ennast ning tee seda, mida armastad.
Võimalik, et sobivaimaks töövormiks kujuneb sinu jaoks ettevõtlus – nii saad ajas ja mõtetes võimalikult vaba olla, pidevalt areneda ning selle kõige kaudu ka senisest enam teenida. Suhted töö- ja äriasjus on sel aastal väga head.
Iseenesest ei tule midagi, mis tähendab, et selle valdkonna peale tuleb sel aastal mitmeid kordi mõelda.

Ambur
Amburi jaoks on tegemist väga hea aastaga. Tema juhtplaneet Jupiter viibib sel aastal Amburi märgis ning annab Amburile võimaluse saavutada praktiliselt kõike.
Paljud Amburid tegelevad praegu oluliste ümberkorralduste plaanimisega. Võimalikud on nii koduvahetus kui töötamise vormi muutmine, samuti kõikvõimalikud loomingulised ja innovatiivsed lahendused, mida ta oma aega oodates tasapisi viimistleb.
Eelolev aasta sobib hästi kontakti loomiseks iseenda allasurutud mõtete ja tunnetega – eriti kui oled end viimastel veidi tagaplaanile jätnud.
Palju tuge leiad sõpradelt, kellega sul on ühtlaadi vaated mõne laiema probleemi lahendamiseks.
Pöördelisi sündmusi pole esialgu oodata: jätkad nii, nagu oled senini elanud ning oled sellega pigem rahul.
Sinu miinuseks on aegajalt liiga terav kriitika partneri suhtes, mida väljendad küll parimate kavatsustega, ent millel on oht kõlada pesuehtsa näägutamisena. Nii võib kaaslasel tekkida mure, et su tunded tema vastu on jahtunud.
Parimad suhtekuud on aprillist juulini. Kes on üksildane, leiab sellal tõenäoliselt armsama, kel armsam olemas ja peregi loodud, saab sellal siluda kõike, mis suhtes silumist võiks vajada.
Parimaks suhteretseptiks on koos veedetav aeg ning ausalt väljendatav hellus. Lahutusest tõenäolisem on suhete areng veelgi kindlamaks.
Kui oled ema, meeldib lastega tegelemine sulle väga, kuid kui sa endale vahepeal piisavalt omaette-aega ei varu, võivad lapsed sind ka väsitada.
Ees ootab küllalt meeldiv aasta, kus tööd on palju ning sinu head jooned paistavad hästi silma nii ülemustele kui ka äripartneritele. Professionaalsusest ja täpsusest puudu ei tule. Esimene poolaasta saab olema hea ja teine veelgi parem.
Ainsaks kriitiliseks teemaks võivad olla sinu komme ebadiplomaatilisel viisil kaasteelisi kritiseerida. Teed seda küll parimate kavatsustega, kuid sügisel võib tekkida murdepunkt, kus mõni su töösuhe tõsiselt katkemise piiril on.
Rahaliselt tuled kenasti välja. Suudad teenida ja suudad säästlik olla, seega ei pea sa millestki olulisest puudust tundma.

Kaljukits
Kõige õnnelikumad ja edukamad on algaval aastal need Kaljukitsed, kelle mõte liigub mööda loomingulisi radu – vahet pole, mis eluvaldkonnast parajasti jutt käib. Innovatiivne lähenemine kaotab probleemid juba eos, samas kui jõuline „kogu-aeg-on-nii-tehtud”-poliitika võib head kavatsused lausa nurja ajada.
Ka enese ego maksmapanekuks pole aasta kuigi soodne. „Tema ja mina” on palju mõistlikum suhtumine kui „Mina ja tema”.
Esialgu veereb elurong juba eelmisel aastal mahaseatud rööbastel ning suuri muutusi pole oodata terve aasta vältel.
Kui oled üksildane, pole partnerlus ega pulmakellad ilmselt sinu prioriteetide hulgas. Suhtekaaslase ja pereinimesena oled asjalik ja praktiline – vahel ehk liigagi, sest kui juba su enda hing tundub pisut jaheduse all kannatavat, võib partneri oma olla suisa tõmbetuule kätte jäänud.
Lahendus ei lase end kaua oodata. Südamed sulavad koos lumega ning roheluse tärkamine looduses annab uue elu ka sinu emotsioonidele ja seksuaalsusele. Mida enam koos aega veedate, seda õnnelikumatena end tunnete. Parimad suhtekuud on kevadel-suvel ning novembris-detsembris.
Tööasjus suudad kõvasti panustada ning tänu sellele ka korralikult teenida.  Kui oled eelmistel aastatel leppinud käepärase ja mitte eriti kõrge positsiooniga, on nüüd tõenäoline, et sulle esitatakse mõni mainekam ja keerukam väljakutse.
Suvel võib esile kerkida vajadus oma teadmisi täiendada ning võib ilmneda, et seda on kõige mõttekam teha välismaal. Uudsed kogemused ja teadmised on Eestis teretulnud, eriti kui suudad neid esitada nii, et teised end rumalate matsidena ei peaks tundma.
Sinu kõige kriitilisemaks loomuomaduseks ongi äkiline ütlemine. Kui sul ka õigus on, oleks veidi tagasihoidlikkust mikrokliima seisukohalt kasulikum. On võimalik, et vahetad seetõttu ka töökohta, ehkki sinu tehtava tööga ollakse rahul igal pool.
Vaatamata üpris vaba käega tehtavatele väljaminekutele, ei tunne sa sel aastal rahast märkimisväärselt puudust – sisse tuleb ju ka. Esimene poolaasta on suurteks investeeringuteks väga hea, kuid loe ja mõtle alati kõik lepingud peensusteni läbi.

Veevalaja
Neile Veevalajatele, kes armastavad loominguliselt mõelda ning palju suhelda, terendab ees väga meeldiv aasta. Mida enam on sus paindlikkust ning võimet tasakaalu luua ja hoida, seda õnnelikumana end tunned. Kuna oodata on muutusi, on kõvasti abi ka kohastumisvõimest.
Vaatamata vanusele ja positsioonile oled sel (ja veel mõnel järgnevalgi) aastal otsekui elu õpipoisi rollis, tundes sellest ise suurt rõõmu – sinu ees laiuvad kuni kauge silmapiirini olukorrad, mis võimaldavad imestada, avastada ja õppida.
Õhus aimub nii mõnigi fataalne valik ning sinu tee võib ristuda inimestega, kes mõjutavad sind sellest aastast palju kauem.
Sinu suhted on sel aastal paljuski sellised nagu sa ise – orienteeritud sümpaatsele pealiskaudsusele, lahked, vabameelsed ja ruumi jätvad.
Suhtled väga meeleldi oma lastega ning ka pere vanemate liikmetega, korraldad suguvõsasisest lävimist ning osaled meeleldi sõpruskondlikes ettevõtmistes.
Sinu armuelu on mõnus ja sõbralik, teineteist toetav, kuid mitte ülearu siduv. Parimad suhtekuud on märts ja aprill.
Kui oled ema, ei oska su lapsed paremast unistadagi: sinu intellekt ja vabameelsus teevad sinust mitte ainult nende vaid ka nende sõprade iidoli.
Lisaks väljapoole suunatusele tunned sel aasta suurt rõõmu ka kõigist kodustest ettevõtmistest. Isegi rasked tööd otsekui lendavad käes, kui neid lusti ja hulga abikätega teha.
Tööteemal ei peaks küll millegi üle kurta olema: töö otsib sind isegi siis, kui sina parajasti teda ei otsi. Karjääriuksed avanevad otsekui võluväel ning kui vajad täiendõpet või mõjukate sõprade soosingut, ei jää ka need olemata. Küllalt tõenäoline on uute radade rajamine senise erialaga piirnevatel aladel. Kui satud keerulisse juriidilisse olukorda, püüa valida kompromiss.
Kui sul mingil põhjusel praegu aga üldse tööd ei ole, leiad selle peatselt, ilma vaevata ning meeldivatel asjaoludel.
Paradoksaalsel moel on rahamure sel aastal sinu kestev saatja – ehkki teenistus pole laita, oleks otsekui auk tasku põhjas. Kõik, mis tuleb, libiseb tempokalt sõrmede vahelt. Kuna aga tuleb piisavalt, saad kokkuvõttes ikkagi rõõmsasti hakkama.

Kalad
Kalade päikesemärgis sündinuid ootab ees lausa imeliselt tore aasta, küllalt sarnane eelmisega, kuid veelgi parem. (Ajas ette tõtates võib öelda, et see mõnus periood kestab veel kaua.) Kalad teotsevad praegu sagedamini päri- kui vastuvoolukaladena, sest elu ise lammutab, ehitab ja sätib olukordi just nii nagu need Neptuuni kaitsealustele kõige kasulikumad on.
Isegi kui oled senimaani õige napilt läbi ajanud, ootavad sind nüüd mõnevõrra ootamatud tõusud ja võidud.
Praegu on sul väga head võimalused isiklikuks arenguks ka formaalse hariduse mõttes – mis on jäänud pooleli, on nüüd küllalt kergesti lõpetatav.
Aasta algab suhete valdkonnas lausa suurepäraselt, ent alates juuli lõpust läheb veelgi paremaks. Kätked eneses veidi vastuolulisi, kuid üksteist hästi täiendavaid omadusi, näiteks oled korraga arukas ja romantiline, võluvalt naiselik ja arvestatavalt jõuline.
Kui oled olnud üksildane, oled aasta algul hõivatud armsate sõpradega, augustis võid kohata inimest, kes jääb kauaks hoolitsema sädeluse eest su silmis.
Pere, suguvõsa ja sõpruskond teevad sulle läbi aasta palju rõõmu, kuid kõige mõnusamad suhtluskuud on mai, juuni ja juuli.
Kui sul on lapsed, oled neile toetavaks vanemaks ja mõistvaks sõbraks korraga. Vahet pole, kas jutt käib imikust või juba omapäi karjääri tegevast lapsest.
Algamas on väga hea töine aasta, sõltumata valdkonnast, milles tegutsed. Kõige-kõige edukam oled loometöös, kuid ka õigusala, kontoritöö, füüsiline töö või teenindussektor annavad sulle lugematuid võimalusi end heast küljest näidata ning palju saavutada.
Juhtumisi töötu olles leiad uue hea töö vist küll esimese katsega ja juba aasta alguses. Kui aga oled plaaninud oma ettevõtte loomist, õnnestub see sel aastal suure tõenäosusega väga hästi, andes sulle juurde vabadust ning palju häid kontakte.
Rahaga on lood keerulisemad, sest teenitu libiseb peost. Sunni end lausa jõuga säästma ning eelista suuremate ostude puhul kindlasti kogumist laenamisele. Püüa keskenduda mitte rahanumbritele vaid väärtustele – nii materiaalses kui ka vaimses plaanis. Kokkuvõttes tuled nii ka rahaga paremini toime.Vaadatud 10931 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi