Suur idamaade horoskoop: loe ja saa teada, kuidas sul kollase sea aastal läheb

03.02.2019 18:40
Maria Johanson
Kommentaarid
2
Foto:

Hiina horoskoobid on alati lääne omadest erinenud. Päikesemärkide asemel vaatame aastanumbreid, mis on jagatud kaheteistkümne tootemlooma vahel.

Kaksteist loomamärki jagunevad omakorda viieks elemendiks, nii et Hiina astroloogia ring on kokku 60 aastat.
Nüüd algav kollase (või kuldse) maasea aasta on selle tsükliringi viimane aasta. See on omalaadne kokkuvõtteaeg, mis toob paljudele lseda, mile nad on välja teeninud. Kuid mitte alati ei pruugi inimesed tunda, et nad saavad enese poolt tehtu kohta tagasisidet, ning mitte alati ei pea nad seda ka õiglaseks.

Ahv
Ahvi jaoks kujunevad algava aasta esimesed kuud küllalt keerulisteks. Otseselt nagu polegi midagi viga, kuid alailma segab elu mõni seisak.
Osa plaane muudab tegevuse käigus oma kuju tundmatuseni, osa aga jääb üleüldse vaid planeerimise staadiumisse.
Keerulisi olukordi võib ette tulla igas valdkonnas. Suhetes on ka parimatel paaridel, kellest üks on ahviaastal sündinu, sel kevad-talvel raske jõuda täieliku teineteisemõistmiseni. Samas pole ka otseseid riide, lihtsalt kõik on n-ö pisut ligadi-logadi.
Üksildane Ahv võib küll sea-aasta algul kohtingukutseid saada, kuid seda, keda üheks ja ainsaks pärjata, ta praegu tõenäoliselt ei leia.
Ka majanduslikes teemades saavutab Ahv esimesel poolaastal edu pigem kulutusi piirates, sest tulud ei kipu suurenema. Omavahel öeldes – ega kuludki vähenema kipu.
Kui päike kõrgeid kaari teeb ning päevadesse suvesoojust voogab, võib Ahv puutuda kokku millegi tema jaoks üpris häirivaga. Tõenäoliselt on selleks mingi seltskondlik kuulujutt, mida tema kohta mõnuga levitatakse. Paremal juhul jääb Ahv selle käigus pisut totrasse olukorda, halvemal juhul võib kumu tema elus midagi olulist rikkuda.
Õnneks sellega ka aasta keerulisemate aegade analüüs lõpeb. Sea-aasta teine pool kujuneb Ahvi jaoks kõigiti rahuldustpakkuvaks.
Suhted paranevad lausa iseenesest, samuti saavutab paremad noodid Ahvi isiklik rahaline seisund.
Siiski tasub läbi aasta meeles pidada, et võõramate inimestega suhtlemisel käib hing lukus ja võti kaelas ning avameelsed vestlused ja südamepuistamised võõrastele toovad kaasa vaid probleeme.

Kukk
Kuke jaoks, kes on harjunud taluõuel kõrge aiateiba otsas kirema ning sigadele ülevalt alla vaatama, saab sea-aasta olema pisut keeruline aeg.
Kuke jaoks on üks suuremaid väljakutseid see, et ta peab ümber hindama inimesi enese ümber, samuti nende rolli oma elus. See on maskide langemise, lõksude seadmise ning ootamatu abi aasta.
Juba aasta esimestel kuudel saab Kukk mitmeid huvitavaid pakkumisi. Kuna need tulevad inimestelt, kes Kuke jaoks on igati usaldusväärsed, ütleb ta pikemalt mõtlemata “jah”.
See võib osutuda veaks. Kui kõrbelõhna kerkima hakkab, on viimane aeg kaardid laual ringi mängida ning astuda välja nii kehtivast kokkuleppest kui ka vanadest mõttemustritest.
Kas seda õppetundi saaks ka ennetada? Saab ikka, ent selleks tuleb mõttemustreid muuta juba varem – selmet söösta uusi suuri tegusid tegema, võiks Kukk keskenduda pigem sellele, et luua oma elus juba toimivatele süsteemidele tugevam vundament.
Ka teisel poolaastal pakub elu võimalust sattuda küllalt keerulistesse olukordadesse. Seekord pigem suheteteemal.
Just siis, kui Kukele tundub, et ta on maailmas liiga üksinda, saab ta ootamatult abipakkumise. Tõsi küll, selle käe sirutajaks on keegi, keda Kukk poleks ise iial enesele appi kutsunud, sest ta oletas selle hetkeni, et tegu on vastastikuse antipaatiaga.
Nüüd on aeg ümber hinnata seegi suhtumine ning avastada vana oponendi asemel enese ellu avatud ja põnev natuur, kellega koos võiks väga palju ette võtta.
Mainitud võimalik afäär võib aga kergesti saada saatuslikuks senisele suhtele ja kogu koos rajatud ühisele elule. Seepärast tuleb Kukel kõvasti kaaluda, mida ta soovib edasi teha – ja eriti, kellega koos ta seda teha soovib.Koer
Koera jaoks on algamas selline aasta, kus suur osa tema unistustest täitub. Tõsi küll, eks ole varasematel aastatel selle nimel ka väga kõvasti pingutatud.
Eriti edukas on Koer materiaalses sfääris. Tema teadmised on ajakohased, jõudlus kõrge ning saatus lükkab ette üha uusi võimalusi mõlema eelmainitu teostamiseks.
Ka raha armastab sel aastal Koera. Lausa sedavõrd, et kui Koer parajasti raha taga ei aja, on see valmis Koera jälitama, et tema omaks saada. Loomulikult võetakse see Koera poolt tänulikult vastu ning nii jäävad algava kuldse sea aasta mälestustekontosse tõenäoliselt nii kodu mugavamaks muutmine kui ka mõni ilus reis.
Koer keskendub meeleldi ka oma tervisele. Kui senimaani on olnud mingeid probleeme, lahendab ta need juba esimesel poolaastal.
Suhetemaailmas on olukord veidi keeruline. Kindlasti pole puudu neist, kes võluva ja eduka Koera seltskonnas viibida tahaksid. Koerale võib aga tunduda, et siin tuntakse suuremat huvi selle vastu, mida ta omab, mitte selle vastu, kes ta tegelikult on.
Sellise kahtlustusega saab külvatud nii mõnigi tüliseeme. Ehkki suhted algavad sel aastal kergelt, otsekui kasvaks seened samblast, võib neid suhteid tabada seente saatus – on, areneb... ja siis korraga teda enam pole.
Kel aga tõsisemalt kaaslase leidmine meeles on mõlkunud, sellele on juunikuu otsekui uued jõulud – soovidele on sageli antud võimalus täituda. Armastus võib õide puhkeda kõige ootamatumal hetkel, kõige ebasobivamas olukorras ja kõige üllatavama inimesega. Tähelepanu väärib asjaolu, et kellegi teise arvates peale Koera enda pole kõigis mainitud komponentides midagi kummalist.
Päevakorral on palju tööd, palju sporti ja palju pidusid ja kõik see võtab oma aja.

Siga
Siga on omaenda aastal tõeline õnne ja saatuse soosik – tõepoolest kuldne põrsake, kelle lähedus toob naeratused nägudele ning kes kohtab üha uusi kaaslasi, kes on valmis tema nimel veidi – või veidi enamgi – pingutama.
Tõe huvides tuleb siiski märkida, et mõned neist on küllalt merkantiilsete plaanidega. Ebasealiku jõhkrusega väljendudes – näevad vaimusilmas maitsvat seapraadi. Siiski jagub aasta valitsejatel piisavalt intuitsiooni, et sellised barbarid ära tunda ning söakust ja kiirust, et nende juurest eemale liikuda.
Enamik inimesi ja ettevõtmisi Sea ümber on sel aastal siiski plussmärgiga. Seal on kerge hoida fookust ning püsida oma plaanide keskmes. See on ilmselge edu valem ning tõepoolest – millega Siga ka ei tegeleks, saadab teda läbi aasta õnnestumiste kaskaad.
Edukus avab Sea empaatilise mõistuse ning kaastundliku südame ka neile, kel alati nii hästi pole läinud või kes oma plaanide algusfaasis kõrvalist tuge vajavad: paljudes Sigadest saavad sel aastal heldekäelised toetajad. Metseenlus ja mentorlus teevad Sigadele rõõmu – nad on lahkelt valmis panustama nii oma raha kui ka teadmiste ja elukogemusega.
Sead, kes sellisel viisil toimivad, saavad ka väärtusliku elukogemuse: andja käsi ei jää iial tühjaks ehk kõik, mida Siga oma külluslikus lahkuses välja jagab, leiab mitmekordselt tee tema juurde tagasi.
Aasta on hea ka suhete seisukohalt. Pere-Sead naudivad üksteise seltsi ning päris paljud neist võivad vastu võtta otsuse saada (veel kord) lapsevanemateks.
Need, kes on hingelt ja suhteseisult vabad, pühenduvad jahile täiel rinnal, saavutavad suurepäraseid tulemusi ning on enesega väga rahul.

Rott
Rott naudib algaval aastal mitmeid suurepäraseid võimalusi. Taas võrdlus taluõuega – rott, kes elab sealauda varjatud soppides, on turvaliselt kaitstud välismaailma ohtude eest ning ei pea kunagi kartma toidunappust. Kui elu hoolitseb sea eest, siis jagub rotilegi piisavalt.
Umbes samad tendentsid kehtivad Roti jaoks ka sel aastal. Võimalusi on palju ning tegus ja sekeldama harjunud Rott oskab neist parima enese jaoks üles leida ning kasutusele võtta.
Loomulikult ei lase sellistel tingimustel end oodata ka nähtav majanduslik edu. Rott naudib küllust ja luksust ega saa aru, miks mõned kaasinimesed teda sellepärast hukkamõistva pilguga vaatavad – sama maailm ja samad võimalused on avatud ju kõigile. See on ka Roti seisukohalt parim suhtumine – pole temagi ju sündinud suus oleva hõbelusikaga.
Roti tegutsemine liidab teda täiendavalt oma lähedastega. Kõik materiaalsed ambitsioonid on ühised ning koos lahenduste otsimine ja koosluse majandusliku olukorra parandamine liidab suhteid veelgi. Loodetavasti leitakse aega ka käest kinni käimiseks, linnulaulu kuulamiseks ning unustamatuteks hetkedeks kahekesi.
Kindlas suhtes Rotil on kaasaga vedanud kõige enam siis, kui see on valmis olema kindel ja toetav tagala, varustama oma kallimat puhta pesu, kiire eine ja mõnusa koduga – ega ole pahane, kui Rott taas järjekordsele ettevõtmisele tuiskab. On võimalik, et see „tagala” saab olukorras endas vähem tähelepanu ja kiitust, kui ta väärt oleks, kuid pikemas perspektiivis on imetlus ja armastus alati tema päralt.
Vaatamata oma tugevusele võiksid hellitada ennast kõikides olukordades, kus see vähegi võimalik on. Oled seda kuhjaga väärt!

Pühvel
Kõige täpsem määratlus algava aasta kohta kõlaks nii – see pole hea ega halb, vaid on täpselt selline, nagu Pühvel ise otsustab, et see olema peab.
Teistest märkidest enam on Pühvlil sel aastal valikuvabadusi ning võimalusi oma mentaalse maailma korrastamiseks. Selleks meeldivaks tegevuseks on teatavasti palju erinevaid võimalusi ning taas võib öelda, et Pühvli jaoks on kõik uksed võrdselt avanemisvalmis. Tuleb vaid otsustada, soovida ja loomulikult ka teostumise üle valvata.
Kuna Pühvel on sel aastal paljudes protsessides pigem kõrvaltvaataja kui aktiivse tegutseja rollis, leiab ta ilmselt motivatsiooni ja võimalusi oma teadmiste täiendamiseks. See kujuneb kokkuvõttes äärmiselt kasulikuks tegutsemissuunaks. Sõltumata sellest, kas Pühvel omandab praktilisi oskusi, arendab isiksuseomadusi või keskendub oma sisemaailma korrastamisele, toovad kõik need tegevused talle märkimisväärset tulu nii kohe kui ka ülejäänud elu.
Sisemaailmast rääkides tasuks märkida, et Pühvlid on sel aastal avatud erinevatele mõttesuundadele, mis aitavad tal lahti lasta nii mõnestki senisest negatiivsest uskumusest või sundmõttest.
Täiesti vastupidiselt oma looduslikule tootemloomale leiavad paljud inim-Pühvlid sel aastal võimalusi lendutõusmiseks. Klassikalises mõttes ei pea ta selleks isegi mitte mugavustsoonist väljuma, sest – elada teadmisega, et ollakse väärtuslik, ilus ning võimeline palju saavutama ei ole ju kindlasti mitte ebamugav.
Pühvel leiab huvitavat mõtteainet väga erinevatest paikadest. Ta liigub ringi nii reaal- kui ka virtuaalmaastikel ning saavutab kõikjal palju.
Pühvli eraelugi kujuneb just selliseks, nagu ta soovib. Vanale mõtteviisile ehitatu võib taanduda, andmaks teed uuele – või transformeerudes ise uueks. Valikud langetab Pühvel, kuid neid tehes ei unusta ta kunagi lojaalsust oma lähedastele.

Tiiger
Tiigri jaoks on algamas lugematute uute ja heade võimaluste aasta. Täpsemalt ettevalmistus paljudeks niisugusteks aastateks – tegus ja tark Tiiger suudab praegu uskumatult palju saavutada. Loomulikult on oluline ka see, millisena ta ise üht või teist võimalust käsitleda otsustab.
Kui eelmisel aastal võis Tiigrile tunduda, et ta satub aeg-ajalt olukordadesse, kus teda vääriliselt ei kohelda või suisa kõrvale jäetakse, siis sel aastal niisuguseid muresid ei ole. Tiiger ilmutab enese kohta hämmastavalt suurt diplomaatilisust ning on vahel isegi üllatunud, kui sujuvalt kõik olukorrad tema kasuks lahenevad.
See kehtib nii materiaalsele kasule suunatud teemade kui ka Tiigri eraelu kohta. Viimaseski puhub sel aastal uusi ja healõhnalisi kevadtuuli, mis toovad Tiigri jaoks erutavaid lõhnu ning joobnustavaid mõtteid.
Vihjekorras – kõige tõenäolisem koht enesele sobiva partneri leidmiseks on sõpruskond. Nii võib loota, et peale säriseva erootika jääb armunuid siduma ka midagi märksa enamat – nimelt ühised ideed ja väärtused.
Pole ka välistatud, et Tiiger oskab oskuslikult miksida töised olukorrad ning uued perspektiivid oma eraelus, luues korraga nii töise kui ka armastusel ja kirel baseeruva suhte. Pole välistatud seegi, et niisugune riskantne otsus end õigustab ning kõik see ilus ja kasulik jääb püsima.
Kui Tiigrile sel aastal mõnd uut positsiooni pakutakse, tasub aga kindlasti “jah” öelda. Elu on tema poolt ning selleks, et edu, rikkus ja õnn Tiigri kindlasti kätte saaksid, tasub neile vahepeal vastu minna.
Kokkuvõttes jääb see ilus aasta teadvusse ühe eredalt ärksa perioodina, mil paljudest asjadest eneses ja maailmas rohkem teadlikuks saadi.

Kass
Ilus, tark ja diplomaatiline Kass elab sel aastal nii kuldse Sea kui ka ilmselt kõigi teiste jõuliste õnnetoojate kaitse all.
Kuidas muidu seletada seda, et mida Kass ka ette ei võtaks, saadab teda igal sammul märkimisväärne edu? Läheb näiteks Kass töövestlusele, et spetsialisti ametile kandideerida, naaseb ta sealt juhipositsiooniga. Läheb Kass eksamile, saab ta – usinate ettevalmistuste korral – lisaks heale hindele ka võimsa toetaja või lausa metseeni. Saadab Kass sõpra eksamitel, saab ta poolkogemata ise kooli sisse ning pälvib ka eristipendiumi. Just sedalaadi lugusid võib sel aastal Kasside elus mitmel korral ette tulla.
Siiski pole tegu sellega, et elu loorberitel puhkavat Kassi lihtsalt kuiva lehena edasi liigutaks. Et õnn Kassi elus kodu saaks rajada, tuleb Kassil tema jaoks pind ette valmistada. Täpsemalt tähendab see seda, et veel enne, kui puudel lehed ja peenardel kevadlilled puhkevad, peab Kass olema vahetanud oma senised, pisut raskepärased mõttemustrid uute ja kergemate vastu.
Parimaks abiliseks on talle siinjuures enesetunne. Mõtted, mille mõtlemine toob näole naeratuse ning tekitab jalgades tunde, et tahaks mitte ainult astuda vaid ka mõned tantsusammud võtta, ongi õiged mõtted. Nende edasimõtlemine toobki Kassi ellu selliseid hetki ning kokkusattumisi, nagu ülal välja sai toodud.
Kõige tähtsam on mõista, millised mõttemustrid on Kassi senimaani survestanud. Neist tulekski nüüd ettevaatlikult vabaneda – tehes seda sammhaaval ning iseenese suhtes lahke olles.
Kassi eraelugi allub samadele printsiipidele. Hästi õnnestub nii suhete loomine kui ka hoidmine. Kassi isiklikud armastusejumalad on tema poolt ning õigeid otsuseid toetab ka sisetunne.

Draakon
Draakoni aasta ei saa tulema ülemäära kerge, kuid kui selle aasta olulised väljakutsed ära tunda ning neid õigesti järgida, kujuneb see siiski pigem positiivseks.
Kõige suurem ja üldisem probleem on see, et Draakoni patenteeritud eduvõtted ei kipu sea-aastal toimima – „lenda üle, ole võimas, võta mida tahad ning vajadusel kata kõik tulega”-strateegia pole sea-aasta tootemloomale põrmugi aktsepteeritav.
Nii võibki juhtuda, et Draakon käitub täpselt kirjeldatud viisil, kuid saavutab plaanitud triumfi asemel hoopis põletatud saba. On oluline jälgida, et sel aastal ei kahjustataks mõtlematul viisil midagi, mis on loodud või saavutatud varasematel aastatel.
Paljudele Draakonitele on juba tükk aega tundunud, et armastus oleks maailmast justkui otsas. Just see armastus, mis linnud laulma paneb ja mammutiküti koldenaise akna alla valel viisil serenaadi laulma toob. Igasugust muud armastust, näiteks looduse, kodumaa, laste, loomade, sõprade ja kutsetöö vastu jagub seevastu nii heldel käel, et tihti ei saa nagu arugi, kuhu veel see esmasena mainitu elus mahtuma peaks. Siiski ka kõige kõvema iseseisva Draakoni hinges, soost sõltumata, miilab igatsus ka selle ühe ja õige järele.
Sel kevadel, peaaegu selsamal hetkel, kui Draakon käega lööb ja ütleb, et seda temal vaja ei lähegi, juhtub midagi. Midagi sellist, mida oodatagi ei oleks osanud – vanarahvas ütleks siinkohal„nagu välk oleks sisse löönud”.
Just niisugune suur ja jahmatav armumine võib oodata ees nii mõndagi Draakonit, kelle hoogsasse hoiakusse ning enesekindlasse ilusse on kerge armuda. Ka tema ise armub kergelt. Ärge ainult arvake, et nüüd on kõik ja edasi pole vaja pingutada! Töö hea suhte nimel alles algab, seda nii Draakoni kui ka tema partneri jaoks.

Madu
Paljud Maod pole praegu väga rahul sellega, kuhu nad on jõudnud ning mis neid ümbritseb. Selline olukord paneb neid päevast päeva mõtisklema, kuhu edasi liikuda.
See on loomulikult täiesti õige käitumine, kuid korraks võiks heita pilgu ka tahapoole – rajale, mida mööda siiamaani tuldud on. Kui praegune koht eriti ei meeldi, tuleks edasi liikumiseks valida mõni teine rada ning saavutusteks katsetada uusi lähenemisnurki ning tööriistavalikuid.
Nii kujunebki kuldse sea aastast Mao jaoks uue alguse aasta. Siin pole jutt pelgalt ette keeratavast puhtast leheküljest – arukas ja põhjalik Madu paneb riiulisse ära terve raamatu ning alustab sel aastal uue eluraamatu kirjutamisega. Kui „süžee ja faabula” on piisavalt hoolikalt läbi mõeldud, algab Mao jaoks tõesti uus ning senisest palju edukam eluperiood.
Juuni algus toob kaasa koormajagu lahendamist vajavaid probleeme. Igaüks neist pigem väike kui suur, kuid nende koguhulk võib tekitada üpris ebamugava tunde. Tagatipuks võib nappida raha, mis peaks olema ammu väljateenitud ning millega Madu on arvestanud. Siis hakkab elu juba enne jaanipäeva helgemaks minema.
Kui igapäevaelu kätkeb eneses mingeid ebameeldivusi, ei jäta need mõjutamata ka enesetunnet ja väljanägemist. Seetõttu varu keerulisteks perioodideks kindlasti eriaeg oma heaolu ja ilu jaoks.
Parimaks puhkuseks on Maole kontakt loodusega ja vaba vee lähedus. Seal tulevad talle pähe head ning edasiviivad mõtted ja tema silmadesse tekib maagiline sädelus, mis ei jäta külmaks kedagi, kellel nende silmade vaade pikemalt peatub.
Kohtumise põhjuseks olulise inimesega võib olla näiteks mõni koostööprojekt või siis keegi, kes Maole abi pakkuma või hoopis seda küsima satub. Igatahes saadab tutvumist mingi praktiline ja toetusega seotud alatoon, mis võib jätta oma pitseri kogu tekkivale suhtele. Nii pole ka mõne tüli tekkimine välistatud, kuid õnneks kujunevad leppimisedki kergeks ja valutuks.

Hobune
Hobuse jaoks kätkeb algav sea-aasta väga erinevaid mõjutusi, mis on sageli lausa vastandlikud. Korraga on laual väga erinevad kaardid – kuid kõik nad on pööratud teistpidi ning Hobusel on raske otsustada, mida võtta. Kui ta umbropsu valiku langetab, võib ta seista silmitsi järgmise murega – ta ei saa laualt mõeldud kaarti kätte ning peab leppida mõne üsna suvalisega.
Selle küllalt metafoorse pildikese maakeelne mõte võiks olla see, et kui elu valmistab Hobusele üllatusi, vastab Hobune samaga.
Kosmilised jõud soosivad praegu arenguid ja muutusi. Igal seni põldu kündnud või paraadil kenitlenud Hobusel on korraga võimalus otsustada hoopis tiibade kasuks ning hakata Pegasuseks – müütiliseks inspiratsioonikandjaks.
Just selles mõttekäigus peitubki Hobuste peamine väljakutse ja võimalustevalik algavaks aastaks. Kujundada end ümber teiste inspireerijaks ja toetajaks ning selles suurepärases voos ka ise võimalikult palju saavutada.
Kodule pühendab Hobune sel aastal palju aega ja raha, mistõttu tulemus on nii kaunis ja naudinguline, et selles tunnevad end oivaliselt nii tema ise kui ka tema arvukad lähedased.
Võimalik on nii uue suure armastuse algus kui ka mõni põnev ja erutav üheöösuhe. Ja viimanegi ei pruugi vaid ühe ööga piirduda, kui lisaks kehade tõmbele ka ühtteist emotsionaalselt või intellektuaalselt siduvat esile kerkib.
Hobuse vaimus ja kehas miilab tugev seksuaalsus. Armujuttude ajamise asemel võibki ta eelistada näidata, milleks ta voodis võimeline on. Sest mis oleks armastusele kindlam tõend, kui hea seks ning teineteise mõtete toetamine?

Lammas
Lammas on taluloom nagu ka algava aasta valitseja ning pärinemine sarnasest keskkonnast ning tähelepanu pööramine samadele väärtustele muudab sea-aasta Lamba jaoks märkimisväärselt edukaks ja õnnelikuks.
Lamba jaoks on algava aasta kõik nädalad ja päevad küllalt eriilmelised. Ees seisab väga palju erinevaid kohtumisi. Igaüks neist lisab mõne ilusa ja kasuliku killu Lamba elu kirevatesse kaleidoskoobipiltidesse. Kokku aga kujunevad just sellised mustrid, mis Lamba jaoks erinevaid uusi võimalusi loovad.
Lisaks ametialasele, rahalisele ning uusi teadmisi kätkevale eduliinile kujuneb sel aastal väga meeldivaks ka Lamba isiklik elu.
Kõige rohkem armastust õitseb Lammaste endi südameis. Kes on kindlas suhtes, leiab üha enam põhjusi oma armastatut imetleva pilguga vaadata ning temaga koos palju vahvat, romantilist ja seksikat ette võtta. Nii et, kellel on Lambast partner, on praegu kindlalt õnnega koos!
Kes on seni otsiva pilguga ringi vaadanud, võib kohata teist otsivat silmapaari juba aasta esimestel kuudel. Pilk leiab pilgu, sõna leiab sõna, käsi käe... Ja taas on alanud üks neist muinasjuttudest, mille kogemise nimel me ju tegelikult kõik siin rändamegi.
Kui miski üldse idülli tumestab, siis ehk Lamba enese suutmatus kogu seda ilu ja õnne uskuda – ikka ja jälle kerkib üles küsimus, et kas see on nüüd päris. Võib täheldada, et küsimusi on veelgi ning aeg-ajalt võib Lammas uppuda mõtterägastikku – mida ma temas armastan, või siis tema minus...
Eriti keeruline on olukord siis, kui Lamba partner tõepoolest keskmisest mõnevõrra edukam ja kindlustatum on – ühel hetkel võib tal endalgi kahtlus tekkida, et kas siin imetletakse ikka teda kui kordumatut isiksust või siis hoopis kui lahendust eluprobleemidele.

Vaadatud 3867 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Vasturääkivuesed

Tähemärgi järgi pidi see aasta hea tulema. Tähtkuju nullib selle ehk ütleb vastupidist.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi