Suur kevadine armuhoroskoop

21.04.2019 18:25
Maria Johanson Foto: Aivar Pärtel
Kommentaarid
0
Foto:

Jäär
Oled väga kirglik ning sinust huvitatud inimes(t)e lähedalolek paneb su suisa särama. Mai teisel nädalal võid sattuda küllalt pikantsesse ja keerulisse olukorda, kus sul tuleb langetada kiire valik. Ent valimine on tõeliselt raske, sest lisaks ilule ja seksikusele toimib veel mitu faktorit.
Sul on suhetele ja lähedastele küllalt kõrged standardid ning see on sinu varasemas elus nii mõnelgi korral saatuslikuks saanud. Nüüd aga tundub, et suhtemustrid on teisenemas – panustad rohkem vastastikusele lugupidamisele kui mingi eesmärgi täitmisele ning tänu sellele pälvid lähedaste usalduse ning armastuse.
Elulise, kuid õnnestava asjaoluna toimib ka see, et kui üks suhe on end tõesti ammendanud, siis sel aastal lahku minnes on tavapärasest kergem jääda sõpradeks, kes on teineteisele koos oldud aja eest tänulikud. Eriti oluline on see peredele, kus kasvavad lapsed – ka lahutuse järel vajavad need ju endiselt mõlemat vanemat. Samas, kui vähegi võimalik, edeneb ka suhte paremaks muutumine väga kenasti.
Põhjuseid selleks on mitmeid. Hoolitsed enese nagu kauni tõutraavli eest, jagades enesele parajates annustes kvaliteetset toitu, väärtuslikku und ning kehale parimaid treeninguid. Spordipisikud hõljuvad õhus ning nakatuda võib eneselegi ootamatult. Õige pea aga võib argselt mõnda trenni proovinu avastada, et proovist kasvab hobi, hobist omakorda aga kirg.
Sinu meeled on rõõmsad enamiku osa kevadest ja suvehakust, sinu seksuaalelu on naudinguteküllane, ning sa kohtad palju emotsioone, mis silmad säravatena hoiavad.

Sõnn
Sõnn on sel kevadel meelestatud leebelt ja veidi kaastundlikult. Suurtest massiüritustest enam köidavad meeli väikesed valitud seltskonnad, aeg-ajalt tuntakse suurt rõõmu ka üksinda olemisest ning mõtete selgineda laskmisest.
Sinu suhted laste ja vanematega, sugulaste ja sõpradega on lausa imelised. Ent kuna igas meepotis võib leiduda ka tilgake tõrva, võivad suhted armsama või abikaasaga kujuneda mõnevõrra jahedamateks.
Kui tahad partnerit hoida, korda enesele alailma, et tegu on vaba ja suveräänse inimesega, kellest sa lugu pead ja keda armastad. Ehk mõjub see nendele olukordadele, kus väärikast sinust võib tekkida näägutav sina.
Sinu seksuaalsus on kõrge ning keha ürgnaiselikult ootel. Küllalt tõenäoline on jääda maikuus beebiootele.
Parimaks kaaslaseks on sulle inimene, kes laseb sul olla ja areneda sinu oma rütmis, luues selleks sulle turvalise tagala. Vastad talle ohtra praktilise helluse ning kohati lausa religioossuseni küündiva pühendumisega. Ettevaatust armukadedusega, mis sel kevadel mitmel korral meeli võib tumestada.
Ela end välja pigem liikumises kui sõnalises suheteklaarimises: pikad jalutuskäigud panevad silmad särama ning toovad kauni õhetuse põskedele.

Kaksikud
Tavapäraselt kõrged ambitsioonid kohtuvad tavapäratult tüütute piirangutega. Kõik, mis senimaani on justkui ilusti ja tõrgeteta toiminud, puutub nüüd kokku erinevate takistustega ning halvematel perioodidel võib Kaksikutele tunduda, et elu nende ümber lihtsalt hangub.
Lahendusi on loomulikult mitmeid. Üks on suurendada jõudu ja rammida takistustest lihtsalt läbi. Esmaseks ohuks on sel puhul aga see, et lõhutud müüri taga kõrgub uus ja võimsam. Teine võimalus on pisut ambitsioonides ja lootustes järele anda – elu ongi sebra, tükkis oma heledate ja tumedate triipudega.
Naudi kevadsuve – Päike Kaksikutes annab sulle erakordse jõu ja sära, tiibadest ja võlukepist rääkimata.
Suhetes annab see ülalmainitud hangumine end eriti tunda. Otseselt pole midagi valesti, aga õigesti ka justkui mitte. Märkamatult ilmuvad vestlusesse lahutusnoodid ning pärast on keeruline selgeks teha, kes esimesena saatuslikku sõna mainis.
Ometi pole olukord kaugeltki mitte lootusetu. Kui suhetes just midagi tõeliselt fataalset ei ilmne, pole lähedussidemete katkestamine või pere lõhkumine üldse vajalik. Juba suvel muutuvad suhted hulga paremaks ning ajaks, kuid puud taas raagu on jäänud, leiavad hellus ja kirg taas tee teie magamistuppa ja kamina ette.
Omapärased on sel aastal ka suhted sõpradega. Aegade hämarusest ilmub inimesi, kellega on kord mõnusalt lävitud. Need püsivad veidi aega sinu lähedal, et siis taas tuldud teed kaduda.
Ehkki oled suhtlus- ja koostööaldis, vajad enda ümber palju privaatsust ja isiklikku ruumi. Sobival partneril on seda kerge respekteerida, selline mõistmine aga tekitab sinus soovi omakorda suhtesse rohkem panustada. Truudusetus tuleks praegu kergesti päevavalgele!

Vähk
Vähk tunneb end sel kevadel korduvalt nii, nagu viibiks ta eksamil, milleks on küll antud lahkelt ettevalmistusaega, kuid unustatud öelda, millistele küsimustele tuleb vastata ning isegi seda, mis aine või erialaga on tegu.
Kõige õnnelikumad Vähid on sel aastal loomingulise potentsiaaliga introvertsed tüübid, kelle sissetulek tuleb omaette nokitsemisest ning kelle suhteelus on määraval kohal lapsevanemlus.
Sinu nõudmised partnerile on kõrged ja tema omad sulle samuti. Kuni te kokku ei lepi, et elu pole ideaalmaastik ning eksimine on igati inimlik, valitseb suhetes kohati üsna kriitiline aeg, mil kiivust ja tülisid jagub kõvasti.
Partnerile võib jääda mulje, et tema rahakott ja pangaarve huvitavad sind rohkem kui tema kordumatu isiksus. Kui see nii ei ole, anna seda talle selgesõnaliselt mõista – see sõnum suurendab teievahelist harmooniat märgatavalt.
Õnneks toovad soojemad ilmad siiski rahulikumad tuuled ning puhkevaid lilleaasu vaadata juba käsikäes jalutades. Mai lõpul on aga oodata veel üht suhtetormiperioodi, mis õnneks kestab vaid mõne päeva.
Samas on väga head sinu suhted lastega. Oled toetav ja inspireeriv ema, kellelt saab alati hellust ja lohutust.
Kui peegli ees seisatud, näed seal enesest ja oma plussidest-miinust teadlikku ning väga stiilset inimest. Oled seda kõike väga väärt ning kindlasti jätka enese eest hoolitsemist samas vaimus.
Vanimad tervisetugevdusvõtted sobivad sulle sel kevadel hästi – söö lihtsalt, naudi massaaži, seksi ja vaimset lähedust.

Lõvi
Paljud Lõvid leiavad end justkui teelahkmel – korraga on südames mitu suurt soovi ning kõigi täitmine on täiesti reaalne. Ainult et ühe valimine välistab kõik ülejäänud. Keeruline olukord võib kergesti päädida üpris juhusliku otsusega.
Kõik, mis ette võetakse, edeneb suurepäraselt ning vahel pareminigi kui plaanitud.
Ent kes suudaks kogu aeg rahul olla?! Ka Lõvi mitte – nii võib ta hetkiti tunda ärritust selle üle, et kõik kogu aeg edeneb. Kui tüütu! Õnneks aitab terav mõistus ja hea huumorimeel Lõvi sellest madalseisust nii kiiresti välja, et ümbritsevad ei pruugi seda tähelegi panna.
Kõigil tundub olevat keegi, sina aga ei saa päriselt aru, kas sulle anti oluline signaal või tegi keegi lihtsalt kummalist nalja. Selle üle juureldes võid kogemata õigele armastusele lihtsalt otsa koperdada. Perekond teeb sind õnnelikuks, kuid kohati tundub sulle, et nad võtavad liiga palju aega.
Sel kevadel ongi oodata palju erinevaid väljakutseid, mis eriti tugevalt mõjutavad perekondlikke suhteid ja armuelu.
Armastust, lähedust ja head sünergiat sõpradega on algavas aastas väga palju. Oled ise hinnatud kaaslane ning oskad hinnata ja inspireerida teisi.
Kõige keerulisemad on sinu suhted lastega, eriti kui sul on neid mitu. Sinu ootused ja nõudmised neile on kõrged, samas napib kannatust nende toetamisel, et nad nende ootuste vääriliseks suudaksid kasvada. Vajadusel pea nõu psühholoogi või perenõustajaga, et säilitada iseenda tasakaal ning noorema põlvkonna austus. Muide, keerulisi olukordi võid kohata ka vanema põlvkonnaga suheldes.
Kirg seevastu täidab sind reeglina rahuloluga. Tõsi küll, tegemist võib olla suure perevälise tundega, mille veidi ettevaatlikult, kuid siiski väga õnnelikuna oma ellu mahutad.
Väga palju sul selleks siiski aega pole, sest kirest ja seksist laetud hea energiaga pühendad palju aega oma kodule, teed remonti või lausa ümberehitusi.Neitsi
Algamas on nii suurepärane kevad, et selle kirjeldamine tundub peaaegu et ärasõnamisena – ent tõepoolest on planeedid sättinud end ilmaruumis nii, et sa võiks tunda külluslikult mõnusa elu hurmavat maitset.
Olles alati olnud valmis teiste nimel pingutama, naudivad Neitsid nüüd sageli iseendale pühendumist. Hämmastaval kombel ei pea keegi seda egoismiks, sest aega ja energiat jagub teistegi jaoks piisavalt.
Kui õnn seisneb mõtestatud töös, küllaldastes sissetulekutes, võrratutes lähisuhetes, heas tervises ning märkimisväärses eneseteostuses, siis jah – tegu on igati õnneliku kevadega.
Esmalt hea uudis neile, kel eraelu siiamaani vähevõitu on olnud. Kui päike kõrgemaid kaari hakkab käima, kohtud inimesega, kes esmalt veetleb kas vaimu või füüsisega, mõnda aega hiljem aga juba terve oma olemusega. Ka neil, kel suhe kindel, on kevad hea aeg armuelu turgutamiseks, suurepäraseks seksiks ning taas teineteisesse armumiseks.
Tunned end hästi inimeste hulgas, kellel on selge silmavaade ja targad mõtted. Sellelt baasilt võib alata ka uus hea suhe või siis saada ohtralt toitu juba kestev armastus. Koos veedetud aeg teeb õnnelikuks.
Ehkki põhijoontes on kõik tõesti parimas korras, võib sinu suhteelus ette tulla ka väikesi nägelusi.
Kuna töine edu tagab sulle väga hea sissetuleku, oled kodus mõnevõrra mugavam. Oled sa aga partneri oma varasema virkusega ära hellitanud, on temapoolne väike virin ning sinupoolne küllalt terav vasturepliik kiired tulema.
Veidi raskusi on sul ka lastega, eriti teismelistega suhtlemisel. Sa lihtsalt tead, mis on hea ja õige ega vaevu selle väljendamisel diplomaatiline olema ega teisi kuulama.

Kaalud
Algav kevad pole kaugeltki mitte nii ideaalne, nagu see Kaaludele meeldiks. Ent kindlasti pole tema elus ka midagi nii hullu, nagu ta kehvemas tujus olles rääkima kipub. Niisiis – on päikest, on äikest, on tüünet, on tormi. Ja on tormimurru koristamist, mis Kaaludele iseäranis vähe meeldib, ent mis sellest hoolimata nende elu puhtamaks ja meeldivamaks teeb.
Sinu ümber on väga palju väga erinevaid inimesi. Nad on pärit sinu elu erinevatest perioodidest ja neil võib olla raske mõista, et aeg on läinud edasi ning sina oled läbinud nii mõnegi metamorfoosi. Tunned inimestest rõõmu, kuid vajad vahepeal rohkem aega enese jaoks.
Juba mai teisest nädalast algab armastuse aeg, mis võib kauaks kestma jääda – kõik, mis on ette võetud koos kalli inimesega, õnnestub lausa suurepäraselt.
Kel senimaani silma- ja südamerõõmu vähe on olnud, märkab uusi märke juba õige peatselt.
Ükskõik, kui kiire sul ei oleks, leia alati aega nende jaoks, kes on sulle armsad ja olulised. See on käitumis, mis tagab sulle ka nendepoolse kustumatu armastuse. Nii võidki tunda, et suhteelu on sinu oaas, kuhu sa igalt poolt alati tagasi pöördud.
Kui võimalik, vii oma armsad kusagile, kus on lihtsalt hea ja ilus, kasvõi paariks tunniks kevadisse metsa jalutama. Loodus annab sulle hingerahu ning lisab sinu lähisuhetesse harmoonilisust ja õnnetunnet. Hea raamat või muusika võib anda hindamatu impulsi ning tuua palju meelerõõmu.
Sinu müstiline veetlus saadab sind läbi kevadiselt pikkade päevade ja valgete ööde, nii et mõnikord tundub, et millekski muuks kui romantikaks, seksiks ja pikkadeks vestlusteks aega ei jäägi.

Skorpion
Sinus mänglevad kaks poolust, mis kokku annavad võrratu kaaslase. Oled ilus, seksikas ja mänglev, kuid seejuures pigem konservatiivsete hoiakutega – inimene, kes tundub korraga sobivat nii ööklubisse, laste mänguväljakule kui ka pangajuhi positsioonile.
Olukorrad, mis teiste päikesemärkide esindajaid ettevaatlikkusele häälestavad, lisavad Skorpionile teatavat rutiinipõlgust ning valmisolekut oma tugevusi maksimaalselt ära kasutada. Paljude jaoks annab see soovitud tulemuse, kuid mõtlematu tegutsemine ja puudulikud plaanid võivad anda ka küllalt valusa tagasilöögi.
Ajal, mil kevad võimust võtab, võivad su paarisuhet ohustada jahedamad tuuled. Väljendad oma seisukohti kindlalt, kuid unustad need lahti seletada, see aga või partnerit solvata. Kui aga oma mõtted rahulikult lahti räägid, leiad kindlasti kaaslaselt toetust.
Kevade lõpp ja suvealgus kulgevad peamiselt mõnusas teineteisemõistmises ning väga kirglikus ja mõnusas seksuaalelus. See kehtib ka nende Skorpionide kohta, kel see üks ja õige veel leidmata.
Kui oled üksildane, võid mai algul kohtuda sümpaatse inimesega, kuid sinu avameelsus isikliku omakasu suhtes võib teda heidutada.
Siiski on Skorpion on oma suhetes nagu muinasjutulind Fööniks – esmalt põletab midagi tuhaks, seejärel aga tõuseb sellest tuhast kaunima ja erksamana kui iial varem.

Ambur
Vana filosoof Descartes ütles, et „Mõtlen, järelikult olen!” Sinu puhul on see alati paika pidanud, kuid sel aastal eriti: väga palju sinu elus, enesehinnangus ja tervises sõltub sellest, kuidas sa ise tunned ja suhtud. Seetõttu pane põhimõtted paika või lausa paberile – iga päevaga igas suhtes tunned sa end üha paremini... Ja täpselt nii see ka kujuneb.
Üksildane Ambur tunneb rõõmu päritoluperest, sõpradest, tööst ja eneseteostusest ega viitsi partneriotsingutele mõeldagi. See aga tähendab, et uus ja põnev suhe võib kevadel tekkida täiesti ootamatult. Mis, loomulikult, ainult rõõmu valmistab, kuid, paraku, ka kiirelt läbi võib saada.
Suhte-Ambureid ootab keerulisem periood: tüli tõuseb vahel suisa olematutest probleemidest ega taha kuidagi vaibuda. Õnneks on teie ümber piisavalt häid haldjaid, kes leevenduse leiavad. Edasi jätkate juba ise – voodi on alati heaks pingemaanduskohaks.
Mõne aja pärast leiate koos, et see kentsakas periood muutis teie armastuse veelgi hellemaks ja mõnusamaks.
Kindlasti pole sa orienteeritud lahkuminekule, selliseid mõtteid ei plaani ka sinu partner.
Ka ülenevate ja alanevate põlvedega, samuti suguvõsa ja sõpradega on sul sel aastal lausa suurepärased suhted.
Mai algul tunned end vahepeal veidi üksildase ja nukrana ning tõenäoliselt suunad selle tunde millegi praktilise tegemisse. Kuu kulgedes on rohkem aega ka armastuse ja seksi jaoks ning mõlemal on otsene seos sinu õnnetundega.

Kaljukits
Ehkki päevad on valged, tunnevad Kaljukitsed vahepeal, et hämarus on koondunud nende mõtetesse – isegi alati selgust saamata, mis nende elus toimub nad segadust ka edasi. Õnneks ei kesta selline seis kuigi kaua korraga.
Õhus on võimalus salasuhteks, kuid veidike plusse ja miinuseid kaalununa on võimalus sellest nii joobuda kui ka loobuda. Igaks juhuks olgu öeldud, et esimesel juhul ei jää see kuigi kauaks saladusse. Mai teine pool toob häid võimalusi armsate inimestega koosolemiseks.
Siiski võivad igapäevaelu rahulikku kulgu häirida nii mõnedki konfliktid, mida elu pea igasse nädalasse veeretab. Kui aga närvidele käivatesse olukordadesse teadliku rahuga suhtuda, ei kasva ükski neist nii suureks, et meeldejätmist väärt oleks.
Kui oled üksildane, leiad kevadel või suvehakul uue armsama, väga tõenäoliselt pigem virtuaaltutvuse kui reaalse jutusobitamise abiga. Sellest võib kujuneda meeldiv ja positiivne inimsuhe, kui sügav ja kauakestev just, sõltub eelkõige sinust endast.
Ent ettevaatust kindla suhte puhul – virtuaalsed ahvatlused leiavad su üles ka armsama või abikaasa kõrvalt, see aga võib tähendada suhtele päris tõsist proovikivi. Kui jaanilõkkele käsikäes lähete, on mured tõenäoliselt murtud.
Oma osa kõrvalsuhte tekkimise tõenäosusesse annab ka see, kui leiad usina töötegemise ja enesetäiendamise kõrvalt liiga vähe aega armastuseks. Kui vaja, plaani aeg läheduseks ja helluseks täiesti teadlikult oma tegemistesse.

Veevalaja
Käesolevat kevadet ilmestavad küllalt kiired pöörded. Hommikune ilm, planeediseis või inimese meeleolu võib õhtuks olla tundmatuseni muutunud. Iga uus päev pöörab ette uue lehekülje, millele elu võib joonistada nii mandalaid kui ka kriipsujukusid.
Alailma on midagi õhus ja juhtumas, mis Veevalaja erksad ja intuitiivsed meeled mingi teemaga tegelema paneb.
Algab tegus ja seltskondlik kevad, mil paljud Veevalajad püstitavad uusi eesmärke ning kaasavad nende täitmisse oma pere, sõbrad ja teised lähemal viibivad isikud. Tõenäoliselt sünnib sellest palju head nii osalejatele endile kui ka ühiskonnale.
Veevalajaid iseloomustab kõrge seltskondlikkus, samuti veetlus, avameelsus ning valmisolek olla suurepärane partner. Veevalajad meeleldi oma partnerile või abikaasale, saades ja pakkudes palju füüsilisi ja vaimseid naudinguid.
Loomulikult ei jää sellised võrratud omadused märkamatuks ning paljud Veevalajad naudivad meeldivate inimeste rõõmustavat tähelepanu. Õhus on nii palju kirge ja armastust, et isegi kui sul vähimatki sellekohast plaani ei ole, ei suuda sa sellest mööda kõndida. Üksildasena leiad kaaslase või mitu oma lähemast sõpruskonnast, suhtes olles aga veedad koos armsamaga palju aega sõprade-sugulaste seltskonnas.
Üksildane Veevalaja tunneb end sel aastal mõnel korral lausa kohtingute-metsa eksinuna. Kogu aeg on keegi silmapiiril ja midagi toimumas – välja arvatud just neil hetkedel, mil tõepoolest inimest enese kõrvale vaja oleks. Ent sinu kogemustepaletile vajutavad oma pintslijäljed ka kõik need inimesed, kellest peale selle värvilaigu nagu mälestust ei jäägi.

Kalad (Fotol kalade tähtkujust Anne Veski)
Kalade olekust kiirgab lausa müstilist veetlust, mis toob sulle nii mõnegi täiendava imetleja. Enese ilu ja väärtuse tajumine mõjub hästi ning Kalade esindaja on meeldivalt enesekindel. Ometi aga võib just see hea omadus osutuda komistuskiviks.
Algav kevad pakub Kaladele mitmeid väljakutseid ja võimalusi isiksusena areneda. Paraku aga eeldab see nii mõnelgi korral enese mõningasel määral allasurumist ning ühiste eesmärkide nimel kohati üsna armutut rabamist.
Oled veidi hajevil ega tea alati isegi, mida teiselt ootad või ise pakkuda suudad. Katsed oma suhteid selgeks rääkida võivad ebamäärastel põhjustel ebaõnnestuda. Kui armastad, võib kehakeelest olla enam abi kui sõnadest.
Oluline on meeles pidada, et kõikide eluvaldkondade kokkulepetes tuleb jääda printsipiaalselt ausaks ning mitte langetada otsuseid raha pärast.
Suhted on praegu parim valdkond sinu elus! Kindlas suhtes pead end küll pisut tagasi hoidma, kuid need pingutused korvab mõnus lähedus ja hea seks.
Ja edasi läheb aina paremaks. Üksildane Kala leiab mitmeid põnevaid suhteid, kuid kuna igatsev pilk on pime, tasuks enne suuremate otsuste vastuvõtmist mõned kuud lihtsalt suhelda ja väljas käia.
Ootamatu kohtumine võib panna hingekeeled helisema ning tekitada kehasse magusa raskuse, mis veab otsekui maagilise jõuga armusuhte poole. Kõrgema moraaliga Kaladel tasuks aga esmalt kontrollida, milline on ahvatleva kaaslase suhteseis, sest tõenäosus luua suhe abielus inimesega on küllalt suur.
Intuitsioon on väga tugev – kui Kalade esindaja peaks sel kevadel sattuma selgeltnägijate tuleproovi laadsesse olukorda, üllataks ta nii iseennast kui ka tunnustatud nõidu. Teadmised ja tunnetus moodustavad harmoonilise terviku ning see tähendab, et mis ka ees ei ootaks, Kalad suudavad sellest võtta parima.

Vaadatud 1209 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi