Suur sügisene armuhoroskoop

08.10.2017 21:35
Maria Johanson
Kommentaarid
0
Foto:

Sügistuulte jahedus on omamoodi seksikaks kontrastiks hingedes miilavale armastusele. Ent kes süütab valguse, tekitab samas ka varju... Nii kipub ka armastusega kaasas käima kiivust ja hirme...

Jäär
Hinges on nii palju pakitsevat, et paljud Jäärad tunnevad end üpris läbematutena. Sisemine pinge kiirgub ka väljapoole, kippudes lammutama nii töiseid kui ka eraelulisi kooslusi. Periood ähvardab kannatuse tõsiselt proovile panna.
Sul on palju tugevat tahet, kuid kohati võivad seda pimestada egotsentrismist lähtuvad pettekujutelmad. Tunned end olevat üpris meeldivas tasakaalus, ent kui asud innukalt flirtima üpris ootamatu isikuga, oled omalt poolt teinud kõik, et seda tasakaalu kõigutada. Võimalikud on kollegiaalsed armusuhted, mis vaatamata pinnapealsetele tormidele jätavad hea mälestuse.
Vajad ja pakud armastust, kuid oktoobris võid end seada ohtu, et usaldad kedagi liialt ning saad haiget. Eriti kehtib see inimese, kohta, kes siseneb sinu maailma kuu teisel poolel eriti säravate mõtete ja plaanidega. Varu enesele pisut aega! Ole ettevaatlik ka sellega, et kui tunded üle pea tuiskavad, ei pruugi sa veiniklaasi käest või näppe magusavaagnast välja saada.
Kõige paremini tunned end mõttekaaslaste hulgas ning sagedamini on need pigem sõbratarid kui pereliikmed. Samas tuleks suuta keskenduda veidi enam teiste kuulamisele, mitte kiirete otsuste langetamisele.
Tasapisi arenenud armusuhe tahab saada ametlikku kinnitust ning pulmade pidamiseks või kihluseks on praegu väga hea aeg. Üksildane Jäär võib leida armsama, kuid kindlas suhtes olijas võivad seista silmitsi suure füüsilise külgetõmbega väljaspool oma suhet.

Sõnn
Oled jõuline, ilus ja enesekindel, tõeline valitsejanna, kes oskab oma suhetele läheneda targa ja väärikana.
Esiplaanil on turvalised ja meeldivad inimsuhted, kus valitseb üksteisemõistmine ning puudub seksuaalne pinge. Kuni kuu viimasel nädalal astub sinu ellu keegi, kes tüüne veepinna lainetama suudab luua...
Mida filosoofilisematel alustel püsib sinu suhe, seda paremini end selles tunned. Ja vastupidi, mida enam seovad sind kaaslasega materiaalsed vajadused, seda keerulisem aeg praegu suhetes valitseb. Kui oled ema, leiad lastes puhta rõõmu lätte.
Rahulikust meelest on alati abi. Üks viise, kuidas saad oma enesetunnet parandada, on õnneks kehaline.
Kellel on pere, veedab koos mõnusaid aegu. Ka pere loomiseks on hea aeg – praegu sõlmitud abielud kestavad kaua ja rõõmutoovalt. Ametliku tseremoonia asemel võib anda ka lihtsalt vastastikuse lubaduse. Kaaslast otsides on šanss kohtuda õige inimesega. Küllalt tõenäoline on ka beebiootele jäämine – paradoksaalsel moel seda tõenäolisem, mida vähem tahaksid seda just selle partneriga voodirõõme nautides.
Novembrikuu Kuu esimesel poolel võib paarisuhtes tekkida ütlemist sinu hedonistliku rahakulutamisrõõmu pärast. Nende ütlemiste tulemusel pöörad silmad puhtast trotsist veidike vasakule, mille tulemusena võid end kuu teisel poolel avastada ootamatust armuafäärist.

Kaksikud
Vaata oktoobri algul üle kõik oma ettevõtmised ning keskendu hoogsalt ja rõõmsalt neile, mis vahepeal soiku on jäänud.
Oled emotsionaalselt väga tundlik. Tunned end hästi sellise inimese seltskonnas, kes laseb sul end vabalt ja loominguliselt väljendada. Kuu lõpupoole võib tekkida tendents, et maksad oma suhetele sõna otseses mõttes peale.
Püüa õppida olema oma tunnete peremees, mitte mänguasi. Üksnes siis, kui enesega hästi läbi saad, õnnestuvad ka suhted.
Tegu on hea suhtekuuga, mil armastus su ise üles leiab. Tõenäoliselt juhtub see küllalt ootamatult – võimalik, et sa ise ei teagi, kui inspireeriv sa mõttesse vajunult või kirglikult töötades oled. Ära ehmata, kui ligiastuja on pärit kusagilt kaugemalt...
Üks meeldiv inimene, keda täiesti juhuslikult kohtasid, ei lähe meelest... Olukorda analüüsides võid jõuda mõtteni, et justnimelt suhe võluva tundmatuga ongi su elust senimaani puudu olnud... Tasub teada, et saladuseks see suhe ei jää.
Keeruline aeg kestab 23. oktoobrini – lisaks ootamatutele vahelejäämistele võivad sind ohustada traumad, ka armumängudel ning mitmed muud keerulised olukorrad.
Novembriski jagub nii võite kui ka keerukaid situatsioone. Olgu kodus või tööl, kodumail või rännuradadel, igal pool tõmbad sa ligi huvitavaid inimesi. Jagub neid, kellelt on palju head õppida ja ka neid, kes innustavad sind oma negatiivse eeskujuga. Ka sa ise oled vaatlus- ja võrdlusobjektiks.Vähk
Tunned end aeg-ajalt veidi üksildasena, ent sa oskad sellestki tundest välja võluda kõige meeldivamad noodid. Üksildus vaheldub aga kärmelt aegadega, kus astud inimeste hulka särava ja seltskondlikuna, tundes rõõmu nii perest kui ka sõpradest.
Sinu üksindustunne ei sõltu suhteseisust: võid olla üksi südames ka kauni kaaslase käevangus naeratades. Oluline on, et sa teaksid, miks oled üksik ja mida ootad oma kaaslaselt.
Sind ootab rida põnevaid väljakutseid, mis annavad hea võimaluse ka senisest paremini raha teenida, kuid selleks, et jõuaksid suhteni, mis sind rahuldab, pead esmalt iseendaga läbi saama õppima.
Ometi on oktoober nauditav suhtekuu, mil koos armsate ja toredate inimestega on hea nii kodus kui ka mõnel lühemal või pikemal väljasõidul. Alati ei pea „suhe” tähendama armusuhet. Naudid ka mälestuste heietamist, esivanemate meenutamist ja põlvkondade vahelise sideme hoidmist.
Tunned valmisolekut olla vabal ajal kodus ning suhelda kõige lähemate inimestega. Naudid romantilist kahekesi olemist või kvaliteetset pereaega. Kui oled lapsevanem, keskendud meeleldi oma laste vajadustele. Võib aga juhtuda, et sul tuleb oma kallite tähelepanu nimel omajagu pingutada.
Üksinduseks pole aega ka novembris ja aegajalt tunned sa sellest puudust. Oled tihedalt seotud sõprade, sugulaste ja naabritega ning tundub, et neil on alailma sind vaja. Osaliselt täidab see sind uhkusega, ent kui oma pärispere unarusse kipub jääma, püüad teha korrektiive.

Lõvi
Lõvide elu on praegu on aktiivne, tulvil uusi teadmisi ning hoogsaid ettevõtmisi. Erksa ja säravana askeldad keset suuremaid ja väiksemaid seltskondi, tunnes aegajalt siiski hinges seletamatut igatsust – kusagil peaks ju olema veel rohelisem rohi ja sinisem taevas.
Oma suhteid vaagides võid enesele esitada ootamatu küsimuse – kas kõnealune suhe on sulle ratsionaalselt võttes kasulik. Kui vastus on jaatav, naudid suhet rahumeeli edasi. Kui vastus on ei, on kerge tärkama üks uus tunne.
Armastus lõõmab sügisese lehekirevusega võidu! Olgu tegu värske kire või kauakestnud hellusega, teeb see sulle ja sinu partnerile palju rõõmu. Oluline on teada, et vajad lisaks füüsilisele sobivusele ka teadmist, et partner on su mõttekaaslane.
Oktoobrikuu esimesel poolel on su eraelu tihedalt seotud raha ning kallite kinkidega. Kuu teisel poolel tunned end kõige paremini sõprade ja naabrite seltskonnas ning pole välistatud, et mõnel mõnusal suhtlusõhtul saab alguse sinu uus armuromaan...
Novembris algab väga heade suhete ajajärk, kus armastus leiab su üles igalt poolt. Tunned end ise õnnelikuna ja teed õnnelikuks ka oma lähedased. Oled loominguline ja mänguline ning suudad oma sarmiga ümber sõrme mässida kõik ümberkaudsed, soost ja vanusest sõltumata.
Ometi on ka päikesel plekid ja roosil okkad. Enne, kui end praegu ühe inimesega kindlalt seod, püüa veenduda, kas te mõistete teineteist ja teie vahel olevaid tundeid ühtmoodi. Sinu armuelu ümber on midagi sellist, nagu on halo ümber kuu – kõik pole päris see, millena paistab.

Neitsi
Oled lausa häbematuseni kaunis, kuid samas oma asjadega väga hõivatud ning see mõjutab ka suhteid. Parim kooslus on sinu jaoks ühine tegutsemine ja hea seks. Püüa kaaslast üllatada ka millegi emotsionaalsega, eriti siis, kui taevasse tõuseb täiskuu.
Saatus esitab sulle armuasjus mitmeid väljakutseid. Mida traditsioonilisem, konservatiivsem, teatud mõttes igavamgi on sinu armuelu, seda turvalisemalt end tegelikult tunned ning keskenduda meeleldi ka teistele valdkondadele elus.
Perekondlikes suhetes tunned end väga hästi, kuid oled tänulik ka aja eest, mis kuulub jagamatult sulle endale. Praegu on hea aeg eneseanalüüsiks, ent selle juurde teevad rõõmu ka turvalised ja sõbralikud väikesed ettevõtmised pere ja sõpradega.
Oskad suurepäraselt muljet avaldada ning võid saada praktiliselt iga suhtlus- või suhtepartneri, kellel su pilk peatub. Ent see pole tegelikult see, mis sind õnnelikuks teeks – tunned, et vajad kedagi, kes armastaks sind, mitte su edu ja ilusat fassaadi...
Novembri algul eelistad üksindust või väga privaatset intiimsust, sealt edasi aga astud meeleldi seltskondadesse, kus püüad pilke oma kauni välimuse ja uhke hoiakuga. Tunned imetlusest rõõmu, kuid salamisi oled truu armsamale või üksindusele.
November kujuneb igas plaanis tegusaks kuuks, kus Neitsi saab kokku sõlmida mitmed seni lahti jäänud otsad. Kaasad vajadusel kellegi oma mõjukatest sõpradest ning lahendad probleemid jõulise kindlusega. Nii võib valmis saada midagi nii võimast, et isegi üllatud.

Kaalud
Oktoobri esimesel poolel võid tajuda oma tundemaailma heitlikkust. Kord tahad olla üksinda, kord veetleb sind mõte salasuhtest teise naise mehega... Viimasel juhul tasub teada, et peidetud saladus jõuaks päevavalgele vähem kui kümne nädalaga.
Parim kaaslane on see, kes suudab sind (peaaegu) vaikides kuulata ega esita tüütuid küsimusi, kui milleski üha ja üha ümber mõtled. Selles mõttes on välismaalasest partner väga mugav, sest läheduse ja naeratuste keel on universaalne.
Kui eelmine kuu oli pingeline, toob see kuu kaasa olulisi muutusi. Võimalik on mõne partnerluse lõppemine. Ehkki praegune olukord oma heitlikkuses sulle eriti ei meeldi, on toimuv sulle pikemas perspektiivis kasulik.
Kõige suuremaks ohuks suhetele on praegu võimuvõitlus, plaanitud intriigide korraldamine kas sinu või kaaslase poolt või mistahes viisil armukadeduse õhutamine.
Kui plaanid aga praegu pere loomist, saab sellest tõenäoliselt väga õnnelik perekond. Usalda oma südant – kui inimene sinu kõrval tundub õige, siis ta seda ilmselt ka on. Ja vastupidi ka – kui süda pole rahul, ära sunni end millekski. Hing on sageli targem kui mõistus.
Novembris oled särav ja ligitõmbav, kuid ei tunne soovi end siduda. See vastuolu muudab su närviliseks ning tihti kipud selles hoopis partneri süüd nägema. Lühidalt – emotsioonide pinnal on sinuga praegu päris raske ja ka sinul endal pole kerge.

Skorpion
Praegu on tõenäoline puutuda kokku nii salajase austaja kui ka salajase vimmapidajaga. Loomulikult selguvad salasuhted alles pärast mõningast juurdlustööd, seega pakub alanud kuu sulle suhteelus üpris kõvasti särisevat pinget, mis lõpeb alles kuu viimastel päevadel.
Sinu hinges on tükk aega toimunud otsekui võitlus hea ja kurja vahel, ent nüüd, tundub, oled valmis tegema rahu – nii iseendaga kui ka enese ümber. Tekkiv harmoonia muutub oktoobris uuteks headeks ettevõtmisteks ja lahendusteks, millest pikemas perspektiivis võib kasu olla ka ühiskonnale.
Oluline on teada, miks sa oled koos just selle inimesega või miks sa oled praegu üksinda. Vajad selle mõistmiseks nii tunnete lõõma kui ka argumentide jahedat veenvust – neid omavahel miksides ja tempides leiad õiged vastused, mis viivad su peaaegu zen-budistliku sisemise rahu tunnetuseni.
Kui otsustad armastuse ja truuduse kasuks nii mõistuse kui ka südamega, jäävad need väärtused kauaks su elu saatma.
Eraelus on muutumas küllalt vähe, kui sa just ise muutustest huvitatud pole – kui praegune seis teeb sind õnnelikuks, käitu lihtsalt samamoodi edasi ning samad tulemused jätkuvad. Muutuste saavutamiseks muuda ennast.
Võimalik, et tunned end mõnikord veidi üksildasena, eriti kuu keskmisel dekaadil. Siiski ei tõtta seda seisu muutma, pigem lased enesest erinevaid emotsioone läbi, et neid enese jaoks paremini lahti mõtestada.
Pere- ja paarisuhetes tunned novembris soovi senisest enam oma lähedastele pühenduda. Nüüd on mõnus minna koos välja või nautida hubaseid tunde praksuva tule lähedal või lihtsalt voodis olla. Koos kogetud tunded ja elamused liidavad hingi.

Ambur
Õhus on hellust ja kirge ning praegu (eriti kuu teisel poolel!) sõlmitud abieludel on suur šanss kujuneda väga õnnelikeks. Ettevaatust liigse usaldusega! Ettevaatlik tuleks olla ka alkoholi tarbides, sest üpris kerge on haarata liigse klaasikese järele.
Ka tasub hoolikalt pöörata tähelepanu oma sõnade jõulisusele ja intensiivsusele: mis on sulle väike nali, võib teisele olla flirt... või lubadus. Või isegi solvang. Püüa püsida nende inimeste hulgas, kelle huumorimeel on hea, kui ka vahel veidi tahumatu, ning nahk pigem kuulikindel. Liiga hellahingeliste inimeste seltskonnas võib olukord kergesti kujuneda selliseks, nagu sina seda küll planeerinud pole.
Tõenäoliselt pole suhteelus oodata kuigi suuri muutusi. Kui oled oma elus toimuvaga üldjoontes rahul, jätkad üsna samas vaimus ja üsna sama rahulolumääraga. Ja vastupidi – on vajalik mõni suhe katkestada, kulgeb see protsess praegu nii, et ei lõhu sinu muud elu. Oktoobrikuu teisest poolest alates leiad rohkem aega ka sõpradele-sugulastele.
Hea aeg segaste teemade selgitamiseks. Tulemused võivad olla mitmetised – tugevad suhted muutuvad veel tugevamaks, nõrgemad pudenevad tolmuks ajalootuulde. Kui oled üksik, leiad kuu teisel poolel oma sõprade hulgast armsama. Ära abiellu uisapäisa ja edu nimel!
Kui kahtled, proovi kohtama minnes väikest mängu. Kujutle, et liigud oma kohtingukaaslase poole. Siis aga, et temast eemale. Millises suunas teevad jalad kindlamaid samme, see suund on ka õige.
Novembri algul meenub sulle armastus ning sa irdud meeleldi tööst ja sõpradest, et olla koos kallimaga. Kehastud kiiresti ümber hellaks ja lembeliseks naiseks, olles selle metamorfoosi üle isegi üllatunud. Kuu teisest dekaadist alates on lapsed ja vanemad sinu jaoks väga olulised.

Kaljukits
Eraelus valitseb otsekui polaarpäev – kõik on valge ja helge ning kätkeb palju erinevaid võimalusi. Uus arm võib tekkida tööl või mõnel töisel kohtumisel või sõidul piiri taha. Kindlat püsisuhet ei tasuks aga kerge füüsilise kirega rikkuma hakata.
Kui suhted pole esiplaanil, keskendud pigem tööle. Kollektiivis on õhkkond mõnevõrra pingeline, seepärast eelistad puhkamisega viivitada ning vajalikud tööd vaikses rahus ära teha. See õnnestub sul hästi ning kuu teises pooles leiad tõenäoliselt aega ka enese taastamiseks. Töö käigus võid hõlpsasti kohata ka kedagi, kes su südame kiiremini põksuma paneb.
Ole siiski ettevaatlik liigse pühendumisega ühele teemale oma elus, olgu selleks töö või suhted või midagi muud. Kui piirad oma vaatevälja teistes eluvaldkondades või tunned soovi seda teha, oled tõenäoliselt enda jaoks parimalt rajalt kõrvale astunud.
Oktoober kujuneb on väga kiireks kuuks, millest pikemas perspektiivis vaadates võib saada tulevase edu vundament. Nii mõnigi Kaljukits tegeleb oktoobrikuus piiritaguse suhtlusega ning leiab seeläbi toetust, mida hädasti vajab.
Kõige õnnelikum oled, kui sul on kindel tagala armastava kaaslase näol. Ka üksinda ei tundu elul midagi viga olevat. Muutub aga mõni inimkooslus liialt närvesöövaks, eelistad sealt kuu teisel poolel vaikselt eemalduda...
Parimaks kaaslaseks on inimene, kes jagab sinu püüdlusi, olles valmis olema nii innustaja kui ka turvalist puhkust võimaldav kodusadam.
Novembris oled seksuaalselt väga heas vormis ning see lisab suhetele särtsu ja rõõmu. Oled valmis katsetama kõikvõimalikke uusi trikke – küll poose, küll mänguasju lustlikele täiskasvanutele.

Veevalaja
Algamas on tõeline heade suhete pillerkaar! Armastus ja kirg on su pärisosa ning ootamatult lõõmama löönud tunne võib tuua su ellu kardinaalseid muutusi. Võimalik, et midagi variseb kokku ja muutub põhjalikult. Isegi, kui see sulle kohe ei meeldi, on see tegelikult kasulik – kokku variseb see osa elust, mida sa tegelikult enam ei vajanud.
Leiad hingejõudu erinevastest paikadest. Väga head on ka sinu suhted vanemate ja lastega. Veedad meeleldi vaba aega kultuuriüritustel.
Sinu tee ristub oktoobri teisel poolel inimesega minevikust, kellel saab olema oluline roll sinu emotsioonides ja eraelus. Tegu on nii-öelda karmalise suhtega, mis toob sulle tagasi palju head kõigest sellest, mis oled vahepeal teiste toetamiseks loonud.
Kõige õnnelikum oled, kui sul on kindel tagala ning seal pole märkimisväärseid muutusi. Ka üksinda ning sellega rahul olles pole elul midagi viga. Keerulisemaks muutub olukord siis, kui sinu suhteelu on seotud inimesega, kes on pärit teisest riigist.
Kõige keerulisem suhteaeg on novembrikuu esimene nädal. Oled enese arvates panustanud ja pingutanud mitme eest, kuid lähedased ei näi sellest arugi saavat. Kui võimalik, püüa sel ajal kaugemale reisida, sest rännak mõjub su meeltele vabastavalt.
Töine elu muutub aasta lõpu lähenedes üha meeldivamaks ning suur mõju sellele on just suhetel. Kui praegu tööpostil viibid, avastad üle tüki aja, et tegelikult tegutsed just sel alal, mis on hingele armas ja toob tunnustust. Kui see aga nii pole, soosib periood uue töö otsinguid.

Kalad
Oled valmis teisi õnnelikuks tegema ning tõenäoliselt kiirgab see hea energia sulle tagasi. Kuu esimesel poolel pühendud mõnu ja rõõmuga kodustele suhetele, et kuu teisel poolel lähedastega koos glamuursemat maailma avastama tõtata.
Teine võimalus on luua glamuuri ja mugavust oma kodus ise juurde – abiks veidi värvi ja kangaid ning sinu lausa uskumatult hea maitse ning sisekujundusvaist. Oled oma elemendis, mida sa praegu ka ei otsustaks teha – kõik, mida puudutad, puhkeb otsekui õitsele. Kullaks ei muutu – elu on soojem ja ilusam kui metallid.
Pühenduksid isiklikele suhetele meeleldi rohkem, aga alailma võtavad muud asjad su tähelepanu endale. Seepärast tunned end kõige paremini nende inimeste keskel, kes sind lihtsalt su enese pärast tingimusteta toetavad.
Kõige paremini tunned end mõne kauase sõbratari või eaka peresõbra seltsis, kelle elutarkus ja huumorimeel aitavad sul enesegi omi säilitada. Oktoobrikuu lõpul, kus suuremad tormid möödas, asud taas rohkem suhtlema.
Oled õnnelik oled kindlas püsisuhtes või siis rahulikus üksilduses, kuhu võõrad oodatud ei ole. Uute suhete loomine on kuni 25. oktoobrini pigem komplitseeritud, sest sinu parimatele kavatsustele võivad vastanduda ebapuhtad motiivid teiselt osapoolelt.
Kui oled unistanud beebiootele jäämisest, siis on sel soovil suur tõenäosus praegu täituda. Kui perelisa ei mahu sinu plaanidesse, oleks ehk arukas suhelda naistearstiga ning vaadata üle oma rasedusvastased vahendid.

 

Vaadatud 1654 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi