Tervenda end ise lähtudes Universumi põhiseadustest

20.04.2020 14:25
Krista Maldur
Kommentaarid
0
Foto:

Müstilised Lood ajakirja lugeja tõenäoliselt teab, et praegune ajastu on äärmiselt soodne vaimse teekonna arendamiseks.

Aeg on neljas dimensioon, millest arusaamine nõuab omaette aega. Aega saame me määrata ja jälgida, kuid kas me saame selles samalaadselt liikuda nagu kolme eelmainitud dimensiooni puhul?

Lineaarse aja illusioon ja aja aeglustumine
Üks aja mõistatusi on tema suhtelisus. Kaasahaaravate tegevuste käigus liigub aeg kiiresti ning minutid justkui polegi nii pikad, kui nad olema peaksid. Ootuse, igavuse korral tunneme, et aeg venib. Tegelikult saab aja suhtelisuse konseptsiooni kasutada tööriistana. Aega on võimalik aeglustada! Et jõuaks rohkem ära teha. Teoreetiliselt on võimalik siseneda ajapiludesse, milledesse näib aeg kaduvat. On võimalik liikuda lihtsalt edasi teatud ajahetkeni, milles soovite kohal olla, ja seejärel koheselt sooritada manifestatsioon. Nimetatud oskus ei saabu üleöö, sest tegemist on kasvuprotsessiga, mille osas ollakse liigutud kõrgematele teadvustasanditele. Esmalt peab hakkama aja suhtelisuse mustreid ära tundma. Neid analüüsima ja siis lõpuks õppima, kuidas neid mustreid käivitada ja ka katkestada. Mida rohkem aru saate, kuidas see töötab, seda lihtsam on edaspidi süsteemi töötama panna, et seda ära kasutada justnimelt ka oma igapäevase elu parendamiseks.

Aja mõistmine dimensioonina
Aja mõistmiseks dimensioonina peate kõigepealt mõistma, milline on suurema plaani ehk ka Looja, Universumi, Jumala ülesehitus väljapool aega. Kui inimeses ärkab arusaamine, et ta pole ainult füüsiline keha, vaid et ta on midagi enamat, siis hakkavad need piirid, mida ta on enda peale pannud, avarduma ja laienema. Seega, kui te liigute edasi kõrgematele teadvustasanditele – valgustumise poole, või valgustumise kõrgematele tasanditele, mida nimetatakse ka teekonnaks tagasi koju, siis on võimalik ühineda Algallika ja Loojaga, kust me kõik olete välja voolanud. Seejärel avanevad võimalused.

Teineteist välistavad- olla ­Loojast ja Egole alluvana
Kui olete Loojas, juhtub kõik mõttetasandil nii, et see juhtub hetkega. Sellel tasandil vibreerides on kõik igavene ja igavik, ning aja mõõtu pole, ning kõik on muutumatus seisundis. Ego tasandil aga läbib aeg vaheetappe mõistuse osalusega, mis aeglustab ja kahandab ruumi.
Loojaga kontakti saades on esimene asi, mida te teete – vabastate aja, mis annab teile ruumi, kus kogeda põgusa mõttekogemuse segmente eraldatuna, andes teile aega keskenduda ainult ühele kogemuse aspektile korraga.
Põhimõtteliselt Loojas või puhtas mõttes on kõik üks laine, mis eksisteerib kui iga potentsiaal või võimalus korraga. Te mõistate seda KÕIKE korraga. Loomisel fikseeritakse objekt ühel hetkel nii, et saate seda kogeda eraldatuna ja omades sel juhul oma isikliku kogemuse fikseeritud vaatenurka.

Lihtsam viis aja, kui mõõtme, mõistmiseks
Kolmemõõtmelisus, mida me vastu suudame võtta on: PIKKUS, PIKKUS x LAIUS ja PIKKUS x LAIUS x SÜGAVUS. Inimesed kogevad neid kolme dimensiooni igapäevaselt ja me suudame neis dimensioonides navigeerida. Aega aga kogeme passiivselt.
Me saame seda määrata ja jälgida, kuid ei suuda seda kontrollida ega selles liikuda. Kolmedimensioonilises maailmas on meil võimalik seega liikuda igas suunas, kuid ajas saame näiliselt liikuda vaid edasi. Põhjus, miks me ei näe aegruumi, on see, et see ruum on nii silmatorkavalt ilmne, et jätame selle kahe silma vahele.
Miski ei saa eksisteerida ruumi jaoks ilma meie endita. See on nagu proovida ette kujutada, et elame maailmas, kus pole õhku. Nagu õhk, on ka kosmos teie ellujäämiseks nii oluline, et te isegi ei näe, et see on seal kõigepealt.

Aja vaimne mõistmine dimensioonina
Kujutage ette ja tehke kujutluspilt, mille teie mõistus on moodustanud ruumist, milleks on esimene dimensioon ja rakendage seda uuesti oma aja mõistmisel. Mõistes, et aeg on meie loomingu ja maailma esimene ruumimõõt. Kui igavik koos Loojaga on muutumatu ja see tähendab, et mõtted, mida me laiendame, toimuvad kõik korraga koos kõigi nende võimalustega, siis teenib aeg eesmärki eraldada need sündmused eraldiseisvateks, individuaalseteks ja eraldatud ruumideks, et saaksime neid kogeda ükshaaval.
Praktikas tähendab see seda, et mõte viib teid hetkega läbi kogu elu kellegagi suheldes. Samas kui aeg annab teile ruumi, et kogeda elusuhet hetkest hetkeni – 30sekundiline suudlus, tund võitlust, iga püstitatud eesmärgi verstapost ja kõik muu, mis eluga kaasneb.
Seega oluline on kasvada ja olla rohkem mõtetes ning jagatud ideedes. Kui oleme oma loomistsükli lõpule viinud ja naaseme koos kõigi kogemustega koju, Looja, universumi, Jumala juurde, oleme veelgi võimekamad ja alustame tõenäoliselt kogu tsüklit uuesti.Vaadatud 408 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi